Sklepy internetowe   |   Poradnik dla kupujących online   |   Forum konsumenckie

Zapraszamy do zabrania głosu na forum dyskusyjnym dla konsumentów!

IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Zakupy w Anglii
paadre
post 16.05.2018, 18:23
Post #21


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 6
Dołączył: 14-02 18
Nr użytkownika: 240,950



Mnie tez czeka wyjazd do Anglii niebawem i teraz szukam jakiegoś ciekawego szkolenia języka angielskiego. Sprawdzałem po rankingach w internecie i sporo osób poleca ten od Enlinado, słyszeliście? Nauka metodami dziecka i metodą socjalizatorską zrobiłem lekki research i sporo osób sobie chwali ponoć całkiem inne te metody niż te szkolne i o wiele bardziej skuteczne. Sądzicie, ze warto zainwestować czas i pieniądze w taki kurs?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PiotrRo
post 20.08.2018, 10:05
Post #22


Member
**

Grupa: Members
Postów: 15
Dołączył: 9-05 18
Nr użytkownika: 257,974



czyli skończy się jak zwykle - łat is jor nejm. Ale bez przesady, aż tak języka nie znam smile.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
poavilingta79
post 10.10.2019, 10:29
Post #23


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 12-12 17
Skąd: Bystrzyca Kłodzka
Nr użytkownika: 224,178



Jeśli planujecie podrożę do Wielkiej Brytanii czyli Anglii to znajomość języka obcego w tym przypadku angielskiego musi być na poziomie minimum komunikatywnym. Polecam zapoznać się z rożnymi kursami przed wylotem aby udoskonalić swój język.


--------------------
Szukacie praktycznej opcji na naukę języka obcego ? Nie wiecie z jakiego kursu najlepiej w dzisiejszych czasach skorzystać ? Zobaczcie na ofertę angielski Wieliszew - jeden z najlepszych, praktycznych kursów ze świetną metoda nauki !
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 28.03.2024 - 12:21