Sklepy internetowe   |   Poradnik dla kupujących online   |   Forum konsumenckie

Zapraszamy do zabrania głosu na forum dyskusyjnym dla konsumentów!

IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 
Reply to this topicStart new topic
> Rabat w morele.net
kommentator
post 10.06.2016, 13:27
Post #1


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 2
Dołączył: 10-06 16
Nr użytkownika: 114,506



Ostatnio miałem spore nieprzyjemności związane z zakupem hardcasa na telefon w morele.net. Otóż najpierw produkt, który zamówiłem zniknął z magazynu, o czym zostałem poinformowany tydzień po dokonaniu płatności, potem nie dostałem żadnej informacji co z tym fantem zrobić - nie wiedziałem, czy zwrócą mi pieniądze, czy mam wymienić towar na inny. Postanowiłem do niech napisać, w odpowiedzi dowiedziałem się że mogę wymienić towar na inny, lecz nie podano do jakiej kwoty. Wybrałem więc towar troszkę droższy, ale liczyłem się z koniecznością dopłaty. Napisałem więc kolejnego maila, przedstawiciel powiedział, że muszę dopłacić na wskazane konto, po 3 dniach od wpłaty moje zamówienie zostało zaktualizowane, wpłata zaksięgowana, po czym następnego dnia zamówienie anulowano ze względu na zwłokę w płatności... Zadzwoniłem do nich aby sprawę wyjaśnić. W ramach rekompensaty miałem otrzymać rabat na wybrany produkt, wystarczyło że przedstawicielowi opiszę zaistniałą sytuację. Zadzwoniłem, opisałem sytuację, otrzymałem obiecany rabat. I tu przechodzę to meritum. Zacząłem się zastanawiać, czemu bez podawania konkretnych danych otrzymałem rabat - przedstawiciel uwierzył mi na słowo. Miałem kupić w tym czasie ładowarkę do telefonu, więc postanowiłem zadzwonić i od razu poprosić o rabat. Przedstawiciel nawet nie zapytał się z jakiej okazji, otrzymałem rabat w wysokości 10zł tak po prostu. Nie jest to co prawda fortuna, ale konsultant powiedział mi, że rabaty zależne są od ceny produktu. Okazuje się więc, że wystarczy zadzwonić do nich, poprosić o rabat, przekazują nam kod rabatowy i mamy oszczędność rzędu mniej więcej 15%. Może to znany fakt, ale mnie zaskoczył. Polecam smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
skontom
post 31.07.2016, 14:49
Post #2


Member
**

Grupa: Members
Postów: 11
Dołączył: 31-07 16
Skąd: Zamość, ulica Kredytowa
Nr użytkownika: 121,650



Fajna sprawa, kupowałem u nich kiedyś ale bez rabatu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wbekier
post 5.10.2016, 10:30
Post #3


Advanced Member
***

Grupa: Members
Postów: 30
Dołączył: 13-09 16
Nr użytkownika: 128,146



ja też o tym nie wiedziałem, dzięki za informację


--------------------
Zdrowe legowiska dla psów: www. Zapraszamy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dany02
post 20.01.2017, 17:40
Post #4


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 5
Dołączył: 20-01 17
Nr użytkownika: 149,822



Aktualne jeszcze? Przydałby się jakiś rabacik biggrin.gif


--------------------
Oficjalna strona fanów gry For Honor
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maniurka28
post 22.01.2017, 19:40
Post #5


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 7
Dołączył: 22-01 17
Nr użytkownika: 149,994



Akurat składam komputer za ok. 7000 złotych, nie pogardzę rabatem biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
Jestem właścicielem strony Ostatni Smok Świata CDA, mam nadzieję, że zajrzycie!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
silvarel
post 23.01.2017, 9:43
Post #6


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 4
Dołączył: 19-01 17
Skąd: Braniewo
Nr użytkownika: 149,594



Musicie sprawdzać na ich oficjalnym fanpage, bo tam zazwyczaj dodają kody rabatowe. Aktualnie trwa ich kampania reklamowa w TV i w internecie biggrin.gif Świetne spoty.


--------------------
Już teraz wylecz odbyt ziołami i pozbądź się hemoroidów.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 29.03.2024 - 1:23