Sklepy internetowe   |   Poradnik dla kupujących online   |   Forum konsumenckie

Zapraszamy do zabrania głosu na forum dyskusyjnym dla konsumentów!

IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 
Reply to this topicStart new topic
> Jak długo czekać (reklamacja) ?
minutka
post 5.02.2007, 22:37
Post #1


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 5-02 07
Nr użytkownika: 1,539



08.01.2007 zakupiłam w sklepie internetowym terrarium z dostawą firmy kurierskiej. Terrarium okazalo się uszkodzone (potrzaskana szyba). Zadzwoniłam do firmy kurierskiej aby przyjechali spisac protokół i odesłali terrarium z powrotem do sklepu internetowego. Po tygodniu reklamacja została rozpatrzona pozytywnie. Sklep przysłał mi drugie terrarium. Po rozpakowaniu paczki okazało się, że terrarium znowu jest potrzaskane i to jeszcze gorzej. Znowu wezwałam kuriera. Spisał protokół i 22.01.2007 zabrał wszystko ponownie do sprzedawcy. Napisałam do niego maila z zapytaniem o sprawę to napisał tylko tyle, że "Czeka na informacje i decyzję w firmie UPS" (firmy kurierskiej).

Jak długo mam czekać na rozwiążanie mojej sytuacji?
Czy to nie sprzedawca powinien ze mną tego załatwić a na rozwiązane jakiejś tam sprawy sam sobie czekać?
Jakie mam w takiej sytuacji prawa?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Piotr
post 5.05.2007, 12:55
Post #2


Advanced Member
***

Grupa: administracja
Postów: 66
Dołączył: 18-02 05
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 2
Skype Status: My status
Skype Name: sklepy24


Sklep internetowy powinien sfinalizować przyjęte do realizacji zamówienie najpóźniej w terminie do 30 dni od daty zawarcia umowy sprzedaży - moment ten powinien byc zdefiniowany w regulaminie sklepu.


--------------------
Moja wypowiedź nie jest poradą prawną i nie ponoszę odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje oraz działania lub zaniechania podjęte w oparciu o moje wypowiedzi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Janek2
post 13.10.2017, 9:32
Post #3


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 2
Dołączył: 13-10 17
Nr użytkownika: 212,102



Powinno być w regulaminie sklepu


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 19.04.2024 - 14:22