Sklepy internetowe   |   Poradnik dla kupujących online   |   Forum konsumenckie

Zapraszamy do zabrania głosu na forum dyskusyjnym dla konsumentów!

IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

3 Stron V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> spozywcze przez internet?, jaki e-sklep polecacie?
Aleksandra25
post 29.01.2008, 16:53
Post #1


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 29-01 08
Nr użytkownika: 3,975



Witam. Duzo teraz sie mowi o zakupach przez internet wink.gif ja jestem po wypadku zdrowotnym i raczej nie wychodze z domu:( a zakupy musze robic z moimi rodzicami, jak juz jada do sklepow, ale to dla mnie strasznie uciazliwe, zawsze pytaja sie a po co ci to? a po co ci tamto? zastanawiam sie nad opcja zakupow przez internet i spozywcze, i chemie!!! mieszkam w 40 tys miejscowosci w Dolnoslaskim.... na jakiej zasadzie dzialaja te wszystkie sklepy, jak sie rozliczac, jak z dostawa??? w sumie nic na ten temat nie wiem, ale slyszalam w tv o takich sklepach dry.gif dziekuje z gory i bede wdzieczna za kazda pomoc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Piotr
post 17.02.2008, 14:38
Post #2


Advanced Member
***

Grupa: administracja
Postów: 66
Dołączył: 18-02 05
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 2
Skype Status: My status
Skype Name: sklepy24


Polecam lekturę artykułów w zakładce wiadomości
http://www.sklepy24.pl/zakupy/zakupy_internetowe_abc/

a w szczególności
http://www.rp.pl/artykul/72960,93018.html

oraz
http://www.rp.pl/artykul/24,88844.html

a adresy sklepów można znaleźć tutaj
http://www.sklepy24.pl/zakupy/delikatesy_artykuly_spozywcze_slodycze/


--------------------
Moja wypowiedź nie jest poradą prawną i nie ponoszę odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje oraz działania lub zaniechania podjęte w oparciu o moje wypowiedzi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HANDLOWAGALERIA
post 19.02.2008, 12:03
Post #3


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 2
Dołączył: 23-01 08
Nr użytkownika: 3,971



witam

polecam strone www.handlowagaleria.pl

wchodzisz na strone rejestrujesz sie bezpłatnie, dodatkowo po każdym zakupie otrzymujesz zwrot częsci ceny towaru w gotówce, jest tam sklep e-delikatesy sa tam art spozywcze a za zakupy powyżej 300zloty transport gratis

Cześć tu Michał. Wejdz na strone www.handlowagaleria.pl zarejestruj się bezpłatnie i rób zakupy przez internet. Po każdym zakupie zwrot części ceny towaru w gotówce na twoje konto klienta. Ja już zarabiam! A ty? Zamiast punktów czy gadżetów gotówka na specjalne konto, dodatkowo bonus lojalnościowy. Podwojenie nagrody pieniężnej powyżej 300 złoty. 5% refundacji w gotówce za tankowane paliwo. Bez jakichkolwiek ukrytych kosztów. Wszystkie korzysci są bezpłatne.Dokonujesz korzystnych zakupów i otrzymujesz gotwke, wejdz na www.handlowagaleria.pl nie zwlekaj.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tikitiki
post 17.03.2010, 12:42
Post #4


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 6
Dołączył: 5-12 09
Nr użytkownika: 4,211



Jest mnóstwo sklepów internetowych, które można polecić. Ja akurat mieszkam pod Warszawą i wiele razy zdarzało mi się korzystać z takich usług. Ostatnio zamawiam zakupy w a.pl - sprawdziłam ten sklep i jest naprawdę dobry. Wydaje mi się, że jak dobrze poszukasz, to na pewno znajdziesz taki, który będzie ci odpowiadał. W sumie większość tych sklepów dowozi towar do domu, ewentualnie za drobna opłatą. Plusem takich zakupów jest t, że nie musisz wychodzić z domu - wszystko masz w jednym miejscu i nie musisz biegać po sklepach.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OcenWszystko
post 1.04.2010, 15:05
Post #5


Advanced Member
***

Grupa: Members
Postów: 65
Dołączył: 7-02 10
Nr użytkownika: 4,239



W jakim mieście dokładnie mieszkasz?? Z reguły nie ma problemów z dostawą jeżeli kupujesz w internetowych sklepach spożywczych. Pamiętaj aby przed zakupami poczytać opinię o danej firmie,tak żeby potem nie zostać oszukanym.


--------------------
www.ocenwszystko.pl - oceny, opinie produktów.

Dodaj swoją opinię !

Go to the top of the page
 
+Quote Post
TwojaPaczuszka
post 5.04.2011, 11:30
Post #6


Advanced Member
***

Grupa: Members
Postów: 36
Dołączył: 23-03 11
Nr użytkownika: 4,383



To racja,ważna jest każda opinia i pozytywny komentarz na temat danego sklepu. A na jakiej zasadzie działają? Klient zamawia,a firma dowozi. Liczy się szybki czas przesyłki.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
NinjaDront
post 31.07.2012, 23:48
Post #7


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 31-07 12
Nr użytkownika: 4,481



Z internetowych sklepów spożywczych jakoś nic specjalnie mi do głowy nie przychodzi, ale jeśli interesuje cię właśnie chemia i tym podobne, to polecam lucas24.pl smile.gif Zaskakująco szeroki wachlarz produktów i kategorii, ale wszystko jest naprawdę pierwszorzędnej klasy smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SzybkaPaka_pl
post 2.08.2012, 10:53
Post #8


Advanced Member
***

Grupa: Members
Postów: 58
Dołączył: 22-05 12
Nr użytkownika: 4,417



W sumie ja nie radziłabym kupowania żywności szczególnie przez internet , bałabym się, że szczególnie w takim upale, podczas przesyłki popsułoby się. Pozdrawiam!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kasiks
post 12.12.2012, 16:39
Post #9


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 12-12 12
Nr użytkownika: 4,573



Ja korzystam z zakupów online zazwyczaj piotr i paweł i jestem zadowolona, wszystkie produkty byly zawsze świeże.
Tak sobie myślę ze fajnie by było jakby ktoś zrobił stronę jak ceneo ale dla spożywki. Wiem, że coś takiego powstało w stanach, fajnie jak by u nas coś takiego było:)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ujuja21
post 22.12.2012, 12:14
Post #10


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 22-12 12
Nr użytkownika: 4,585



Jak jest z lodami i mrozonkami? Czy tez doworzą? Uwielbiam lody familijne garden party, zawsze staram się mieć zapas, ale jest to duże opakowanie, chyba powyżej litra. Byłoby dobrze jeśli ktoś dowoziłby parę i mogłabym cały czas mieć zapas w zamrażarce biggrin.gif To polska firma, więc większość sklepów je ma, ale jak z tymi interentowymi?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lodzia
post 2.01.2013, 14:33
Post #11


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 3
Dołączył: 2-01 13
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 4,597



Prowadze sklep z odżywkami dla sportówców i myślę, że to bezpieczne dla ludzi. Produkty są zamknięte szczelnie i nie ma obawy,że ktos sie potruje.


--------------------
Wejdź tutaj i zobacz czy warto zażywać suplementy diety
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tani-Kurier_pl
post 26.01.2013, 17:29
Post #12


Advanced Member
***

Grupa: Members
Postów: 63
Dołączył: 9-12 12
Nr użytkownika: 4,569



Ja raczej nie zamawiam artykułów spożywczych przez internet,ale tylko z tego wzgledu,że nie było takiej potrzeby. Tutaj najbardziej będzie liczyła się świeżość danego towaru,a więc i szybka bezpieczna przesyłka kurierska.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szosteczka
post 24.04.2013, 13:03
Post #13


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 8
Dołączył: 24-04 13
Nr użytkownika: 4,713



Robiłam takie zakupy spożywcze on line jak byłam chora - w tesco - wszystko fajnie, ale musiałam czekać 2 dni mimo, że jest pod domem... Fajnie by było gdyby to usprawnili...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mireczek
post 12.09.2013, 19:29
Post #14


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 3
Dołączył: 12-09 13
Skąd: poznan
Nr użytkownika: 5,305
Skype Status: My status
Skype Name: jan


Ostatnio oja dziewczyna zamówiła chleb online. Na drugi dzień o 7 rano zapukał człowiek z piekarni i podał nam świerze bułeczki i chlebuś. Prawie jak telepizza. Powiem ci, ze na prawde warto czasem zamawiać jedzenie. Możesz zaryzykowac tym,ze trafisz na jakiś produkt nie świerzy. Ale jesli sklep/piekarnia znajdują się w tym samym miescie w kórym mieszkaszi maja oferte dowozu to czemu nie sprobowac. zawsze mozna złozyc reklamacje. Po za tym to wygoda. Moze człowieka trochę tez rozleniwic. I dochodzą koszty dostawy. Za chleb zapłacisz 7 zł zamiast 5.
Jestem maniakiem sklepów internetowych. Sam teraz jestem w trakcie otwierania jednego. Mam na sobie już kredyt na firmę. I teraz jedynie co to tylko wybic sie na rynek. Korzystanie ze sklepów internetowych daje mi dodatkowy bodziec by ulepszać moj sklep. Kazdy sklep ma cos innego w sobie. Warto zapoznawac sie z konkurencja.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Karincia
post 14.09.2013, 13:16
Post #15


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 5
Dołączył: 14-09 13
Nr użytkownika: 5,357



Alma ma chyba taką opcję zamawiania przez internet z tego co kojarzę, ja jeszcze nigdy nie korzystałam


--------------------
Samo stworzenie strony niezależnie od tego jak dobrze by była skonstruowana to ułamek do sukcesu. Ważnym krokiem jest pozycjonowanie www Warszawa www.msweb.pl. Co z tego, że strona istnieje jak nikt na nią nie wchodzi?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marylakedziezyk
post 19.09.2013, 10:20
Post #16


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 2
Dołączył: 5-09 13
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 5,133



ja korzystam z ALmy lub Tesco, z oboma nie ma najmniejszych problemów więc mogę polecić
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adamtomas
post 1.10.2013, 12:46
Post #17


Member
**

Grupa: Members
Postów: 10
Dołączył: 28-09 13
Skąd: Bydgoszcz/Toruń
Nr użytkownika: 5,577



Zakupy spożywcze kupuję w normalnych marketach , aż takim leniem nie jestem, żeby sobie po margaryne do sklepu nie pójść


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cewebryta
post 6.10.2013, 22:28
Post #18


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 6-10 13
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 5,917



Alma24 - zakupy od 50zł za darmo biggrin.gif


--------------------
Pomóżcie mi... odwiedźcie stronę krainawody.pl i powiedzcie co mogę na niej zmienić.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janbaran33
post 7.10.2013, 13:15
Post #19


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 26-08 13
Nr użytkownika: 4,993



spożywczym sklepom przez neta bym nie ufał tongue.gif wszystko inne tylko nie spożywka ;p
no ale to może niedługo wejść w życie i stać się rutyną czas pokaże jak to będzie takie czasy pozdrawiam


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alutka
post 8.10.2013, 13:28
Post #20


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 4
Dołączył: 8-10 13
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 6,017



Ja najczęściej korzystam z Alma24 smile.gif Ogólnie lubię robić zakupy w Almie, więc dla mnie opcja superowa smile.gif zwłaszcza teraz kiedy mam małe dziecko i jak jest np chore to szansa na zakupy jest zerowa, a jeść przecież trzeba biggrin.gif Tzn ja nie muszę, ale maluch tak hihi
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 23.04.2024 - 9:00