Sklepy internetowe   |   Poradnik dla kupujących online   |   Forum konsumenckie

Zapraszamy do zabrania głosu na forum dyskusyjnym dla konsumentów!

IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> media markt otwarł sklep internetowy
ketler
post 25.04.2010, 14:25
Post #1


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 4
Dołączył: 25-04 10
Nr użytkownika: 4,258



Spotkaliście się już z internetowym wydaniem sklepu media markt? Pokazał się pod nieco inną nazwą (medialux). Ma ten sam asortyment, layout, opisy produktów, ale działa w sieci. To bardzo wygodne, zwłaszcza że lubię ten sklep i teraz mogę sobie codziennie obczajać co nowego. Niemniej dziwi mnie to, że taki duży sklep nie nagłośnił otwarcia internetowego oddziału. Nie spotkałam się z z żadną akcją promocyjną. A może to przegapiłam, było coś?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tears
post 26.04.2010, 8:55
Post #2


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 2
Dołączył: 26-04 10
Nr użytkownika: 4,259



nie wiem, czy było o tym cokolwiek słychać?? Mnie nic nie wiadomo na ten temat, żeby media markt otworzył swój sklep w sieci. Ale może mi to też umknęło;/ W sumie wszystko jest możliwe. Masz rację stronka i asortyment jest dokładnie taki sam. Tylko trochę mnie dziwi, że nie było o tym jakoś strasznie głośno. No i czemu zmienili nazwę. Trochę to dziwne;/ a jakie wy macie zdanie na ten temat ??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kamaruczo
post 27.04.2010, 9:54
Post #3


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 2
Dołączył: 26-04 10
Nr użytkownika: 4,260



Może faktycznie coś takiego miało miejsce jak otwarcie sklepu internetowego media marktu. Niewiele czasu spędzam przed telewizorem, więc faktycznie mógł mi taki fakt umknąć. Bardzo fajnie by było, jakby ten medialux był właśnie tym sklepem. Media markt ma fajną ofertę, duży wybór, ale niestety nie wszyscy maja dostęp do tego sklepu, nieraz trzeba przejechać naprawdę sporą trasę, chcąc się u nich zaopatrzyć, więc wydaje mi się, że taki sklep internetowy to byłby niezły pomysł.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tears
post 28.04.2010, 11:26
Post #4


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 2
Dołączył: 26-04 10
Nr użytkownika: 4,259



kamaruczo masz rację. Nie wszyscy mają dostęp do media marktu to tym bardziej fajnie by było gdyby otworzyli swój sklep internetowy. A co do tego pod jaka nazwą to już nie ma chyba większego znaczenia. Chyba najważniejsze jest to, jaki jest asortyment. Przynajmniej takie jest moje zdanie na ten temat. Podobnie myślę, że też nie ma większego znaczenia, czy te sklepu są tym samym, czy dwoma różnymi;) Dobrze, że pojawił się kolejny sklep, w którym można robić zakupy;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ketler
post 28.04.2010, 18:22
Post #5


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 4
Dołączył: 25-04 10
Nr użytkownika: 4,258



Dla mnie to nie wszytko jedno, bo wolę robić zakupy w sklepach do których mam zaufanie. Ale teraz mam daleko do Saturna i Media Marktu. I coraz mniej czasu. A lubiłam buszować u nich między półkami. Chcąc nie chcąc przerzucam się an sklepy internetowe, ale wolę wiedzieć ile sklep funkcjonuje na rynku i pod jakim szyldem się otwiera. Ale to fakt że reklamę mogłam przegapić a layout strony jest wybitne media marktowy. Może się skuszę na zakupy w medialuxie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OcenWszystko
post 10.05.2010, 11:15
Post #6


Advanced Member
***

Grupa: Members
Postów: 65
Dołączył: 7-02 10
Nr użytkownika: 4,239



Co prawda nie spotkałem się z ich sklepem internetowym,ale w sieci jest dużo podobnych sklepów ze sprzętem elektronicznym. Każdy z nas ma na pewno swój ulubiony i sprawdzony sklep do którego ma zaufanie,ja także nie jestem tutaj wyjątkiem.


--------------------
www.ocenwszystko.pl - oceny, opinie produktów.

Dodaj swoją opinię !

Go to the top of the page
 
+Quote Post
fidoma
post 14.09.2010, 8:39
Post #7


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 14-09 10
Nr użytkownika: 4,305



[url=http://www.fidoma-butik.pl]Odzież damska[/url], którą sprzedajemy pochodzi od producentów polskich jak i zagranicznych. Specjalnie dla Państwa sprowadzamy [url=http://www.fidoma-butik.pl]sukienki[/url], [url=http://www.fidoma-butik.pl]kardigan[/url], [url=http://www.fidoma-butik.pl]tuniki[/url], [url=http://www.fidoma-butik.pl]bluzki[/url], [url=http://www.fidoma-butik.pl]spodnie[/url], dodatki... z takich krajów jak Holandia, Dania, Włochy, Niemcy. Światowe marki [url=http://www.fidoma-butik.pl]Kaffe[/url], YaYa, Barbara Nobler, Nife, Mbym i wiele innych. Cały czas poszerzamy asortyment o nowe kolekcje. Ubrania w sklepie internetowym [url=http://www.fidoma-butik.pl]fidoma-butik.pl[/url] są wykonywane z wysokogatunkowych tkanin i zgodnie z aktualnymi trendami. Każdy u nas znajdzie coś dla siebie. Zadowolenie Klienta jest dla nas priorytetem, zakupy u nas są bezpieczne, zawsze można wymienić towar bądź go zwrócić w ciągu 10 dni bez podawania przyczyny. Gwarantujemy Państwu miłą obsługę oraz 100 % zadowolenia z zakupów. Twój czas tylko dla Ciebie ! Zajrzyj na [url=http://www.fidoma-butik.pl]www.fidoma-butik.pl[/url] i przekonaj się. Modny [url="http://www.fidoma-butik.pl"]butik[/url].
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kasjopea
post 3.10.2010, 9:26
Post #8


Member
**

Grupa: Members
Postów: 12
Dołączył: 23-09 10
Nr użytkownika: 4,310



Pierwszy raz słyszę o internetowym wydaniu media marktu, ale w sieci jest bardzo wiele sklepów, które maja lepszą oferte, więc nie jestem pewna, czy się przyjmie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SuperStar
post 13.11.2010, 15:06
Post #9


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 30-10 10
Nr użytkownika: 4,321
Skype Status: My status
Skype Name: Super Star


hmm ja też jeszcze sie z tym nie spotkalalm, a moze to jakas sciema? czysty marketing czy cus? huh.gif

pozdfr
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Samolubna
post 27.01.2011, 14:01
Post #10


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 2
Dołączył: 22-11 10
Nr użytkownika: 4,332



Ano różnie to bywa z marketingiem i też pierwszy raz słyszę o tym sklepie. Jednak mimo wszystko dobrze, że otworzyli sklep online, bo można sobie w wolnej chwili zajrzeć co mają ciekawego biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
banan
post 20.02.2011, 2:00
Post #11


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 20-02 11
Nr użytkownika: 4,369



wątpię żeby witryna była powiązana medialux ma w KRS Koni a Media Markt Bielsko Białą... no ale wszystko możliwe...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TwojaPaczuszka
post 5.04.2011, 10:44
Post #12


Advanced Member
***

Grupa: Members
Postów: 36
Dołączył: 23-03 11
Nr użytkownika: 4,383



Jeżeli chodzi o sklepów internetowy Media Markt,to nie mylmy tego ze stroną internetową firmy,na której możemy znaleźć informacje i odnośniki wielu produktów. sam zakup jest niemożliwy,wiec ktoś puścił fałszywą plotkę.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zabcia025
post 22.11.2012, 19:37
Post #13


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 2
Dołączył: 22-11 12
Nr użytkownika: 4,553



[quote name='ketler' date='25.04.2010, 15:25' post='5051']
Spotkaliście się już z internetowym wydaniem sklepu media markt? Pokazał się pod nieco inną nazwą (medialux). Ma ten sam asortyment, layout, opisy produktów, ale działa w sieci. To bardzo wygodne, zwłaszcza że lubię ten sklep i teraz mogę sobie codziennie obczajać co nowego. Niemniej dziwi mnie to, że taki duży sklep nie nagłośnił otwarcia internetowego oddziału. Nie spotkałam się z z żadną akcją promocyjną. A może to przegapiłam, było coś?
[/quote]


media markt to NIE medialux zapraszam na strone mediamarkt.pl gdzie faktycznie mozna zrobic zakupy przez internet z dostawa do domu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zabcia025
post 22.11.2012, 19:59
Post #14


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 2
Dołączył: 22-11 12
Nr użytkownika: 4,553



[quote name='TwojaPaczuszka' date='5.04.2011, 11:44' post='5180']
Jeżeli chodzi o sklepów internetowy Media Markt,to nie mylmy tego ze stroną internetową firmy,na której możemy znaleźć informacje i odnośniki wielu produktów. sam zakup jest niemożliwy,wiec ktoś puścił fałszywą plotkę.
[/quote]



media markt to NIE medialux zapraszam na strone mediamarkt.pl gdzie faktycznie mozna zrobic zakupy przez internet z dostawa do domu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
brokyanna
post 26.11.2012, 18:54
Post #15


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 26-11 12
Nr użytkownika: 4,557



Sorry, że tutaj, ale GDZIE mam kliknąć, żeby umieścić nowy temat? zarejestrowana, zalogowana jestem, post gotowy, ale gdzie go zatwierdzić, bo żadnego "wyślij" czy "umieść" nie ma. Widzę tylko podgląd postu :-(
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tani-Kurier_pl
post 26.01.2013, 17:36
Post #16


Advanced Member
***

Grupa: Members
Postów: 63
Dołączył: 9-12 12
Nr użytkownika: 4,569



Tutaj masz na dole opcję dodaj nowy temat oraz po napisaniu tekstu wyślij,mi pojawia się taka opcja,spróbuj odświeżyć stronę. Poza tym co do sklepu media markt to faktycznie jest opcja z dostawą do domu,w zasadzie w ogóle nie tzreba w tym celu wychodzić zdomu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Opinia
post 5.02.2013, 16:41
Post #17


Member
**

Grupa: Members
Postów: 20
Dołączył: 26-07 12
Nr użytkownika: 4,473



Chyba Media markt i Saturn już mają swoje e-sklepy, tak mi się wydaje.
Trochę późno na taki krok, bo e-sklepów w Polsce mamy 10 tys.

TV i tak wolę obejrzeć w realu zanim go kupię.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tani-Kurier_pl
post 21.02.2013, 13:21
Post #18


Advanced Member
***

Grupa: Members
Postów: 63
Dołączył: 9-12 12
Nr użytkownika: 4,569



No dokładnie,działa to na zasadzie dowozu danego produktu do domu,jest taka możliwośći ostatnio sam testowałem,nie jest ona dodatkowo płatna,więc myślę że to duża wygoda dla każdego klienta. Sklep może zyskać na tym wielu zwolenników.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
farafam1
post 15.04.2013, 7:39
Post #19


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 5
Dołączył: 15-04 13
Nr użytkownika: 4,693



Faktem jest, że teraz każdy chcąc utrzymać się na rynku musi również stawiać na zakupy online. Ja sam uwielbiam kupować online - nawet sprzęty elektroniczne biggrin.gif Media markt po prostu poszedł z duchem czasu.


--------------------
Czasami tak jest, że nasz barometr po prostu szaleje...
Kogo z nas nie bawi folia bąbelkowa... :D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tani-Kurier_pl
post 17.04.2013, 16:18
Post #20


Advanced Member
***

Grupa: Members
Postów: 63
Dołączył: 9-12 12
Nr użytkownika: 4,569



Każda firma powinna już to wprowadzic i isć z duchem czasu,wtedy sprzedaz znacznie wzrośnie. Tutaj ważny jest także sam czas oprzesyłki,im bedzie krótszy,tym w zasadzie lepiej i bezpieczniej. Na naszej platformie znajdziecie cidekawe rozwiązania i wybór kuriera,naprawde warto.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 20.04.2024 - 5:29