Sklepy internetowe   |   Poradnik dla kupujących online   |   Forum konsumenckie

Zapraszamy do zabrania głosu na forum dyskusyjnym dla konsumentów!

IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 
Reply to this topicStart new topic
> Niezrealizowane zamowienie
sruda
post 19.12.2007, 22:44
Post #1


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 19-12 07
Nr użytkownika: 3,952



witam,

Sytuacja wygląda tak: dnia 6.12 zlozylem zamowienie w sklepie internetowym supersklep.pl. Za towar zaplacilem kartą przez internet. Dzisiaj jest 19 i nie otrzymalem ani zadnej informacji, ani paczki. Napisalem do nich jednego maila, po czymz adzwonili ze nie ma towaru. zmienilem zamowienie i od tego czasu glucho. Zamawialem z tego sklepu juz kilkakrotnie, ale takie cos przytrafilo mi sie 1 raz. Jutro jest 20, wyslalem do nich maila ze minelo 14 dni (taki jest czas realizacji) w zwiazku z czym zadam zwrotu pieniedzy i rezygnuje z zamowienia. Czy to jest prawidlowe postepowanie? CO moga mi ew odpisac i co im powiedziec jak nie beda chcieli zwrocic pieniedzy. Nie chce juz tej paczki, ten towar moge dostac w innym sklepie, a takie traktowanie klienta bardzo mi nie odpowiada. Gdyby ktos sie ze mna skontaktowal ze beda opoznienia nie byloby problemu. a tu zadnej informacji ani o realizacji, ani o problemach o niczym.

pozdrawiam
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 19.04.2024 - 14:55