Sklepy internetowe   |   Poradnik dla kupujących online   |   Forum konsumenckie

Zapraszamy do zabrania głosu na forum dyskusyjnym dla konsumentów!

IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> Sprzedałem a ktoś chce zwrócić bo uszkodził
Patrixer
post 18.07.2008, 9:54
Post #1


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 18-07 08
Nr użytkownika: 4,016



Witam, mam mały problem, ponieważ sprzedawałem ciuszek na allegro dla małego dziecka (była to licytacja) na której pisało ze garniturek był założony na dziecku raz, ale jest w bardzo dobrym stanie (ale nie nowy, w folii) no i ktoś wylicytował wysłany towar, zapłącił (jeszcze musiałem dołożyć 20 zł za kuriera bo za mało wpłacił) i nagle wyskakuje że odebrał paczke w poniedziałek zobaczył że jest niewyprasowany i ma jakiś defekt - plamę - której zrobiła zdjęcie i chciała to wysłać, ale zrobiła to dzień czy dwa dni później. Napisałem że może zwrócić bo wystawiłbym ponownie ale na żywo ta plama była jeszcze większa niż na zdjęciu, a ja jej nie zrobiłem. Dla mnie to jest sytuacja, że kupujący dostał paczke, ubrał dziecko, ubrudził i teraz chce odesłać i dostać pieniądze. Zrobił spór na allegro, a allegro odpisało że nie ingeruje w to i może iść z tym na policję lub do sądu. Czy ma takie prawo w ogóle ? Kto tutaj jest winny ?
Dodam może że jestem osobą prywatną.
Pozdrawiam!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
szymok88
post 13.01.2018, 7:54
Post #2


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 13-01 18
Nr użytkownika: 230,858



ghhy
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 23.04.2024 - 11:38