Sklepy internetowe   |   Poradnik dla kupujących online   |   Forum konsumenckie

Zapraszamy do zabrania głosu na forum dyskusyjnym dla konsumentów!

IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi
bikubu80
post 14.12.2017, 13:41
Post #1


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 14-12 17
Nr użytkownika: 224,762



Witam! Po miesiącu stosowania tabletek mam ostre drętwienie nóg + dodatkowo strasznie mnie boli głowa. Czy muszę iść koniecznie do ginekolog, czy samam mam przerwać branie tabletek?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ertil
post 18.12.2017, 7:47
Post #2


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 18-12 17
Nr użytkownika: 226,122



Oczywiście że powinnaś przerwać branie tych tabletek.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Derio21
post 20.12.2017, 23:31
Post #3


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 20-12 17
Nr użytkownika: 226,942



Według mnie spokojnie możesz brać je dalej a przyczyny takiego stanu szukaj gdzieś indziej.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tarczyniak
post 24.12.2017, 17:38
Post #4


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 5
Dołączył: 23-12 17
Nr użytkownika: 227,442



A może warto ten temat zostawić specjalistom? Moim zdaniem jest to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie smile.gif


--------------------
Gdyby przypadkiem znalazł się tu jakiś poważny kosmita, doszedłby do wniosku, że trafił w zagięcie czasoprzestrzeni.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Likolo
post 29.12.2017, 9:54
Post #5


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 29-12 17
Nr użytkownika: 228,206



Tylko i wyłącznie lekarz może się wypowiadać na ten temat.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ertok
post 5.01.2018, 14:18
Post #6


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 5-01 18
Nr użytkownika: 229,738



Czytałem że mają całkiem zakazać stosowania tabletek.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cyklodo
post 11.01.2018, 13:04
Post #7


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 11-01 18
Nr użytkownika: 230,626



Możesz napisać jak sobie poradziłaś z tym problemem?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
arek569
post 11.01.2018, 14:30
Post #8


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 11-01 18
Nr użytkownika: 230,638



a to duży problem jest



--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sidorio
post 18.01.2018, 8:25
Post #9


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 18-01 18
Nr użytkownika: 231,550



Może jesteś uczulona na jakiś składnik?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vertilo34
post 31.01.2018, 10:15
Post #10


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 31-01 18
Nr użytkownika: 235,502



Możesz napisać co się okazało?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Petrolib
post 20.02.2018, 22:56
Post #11


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 20-02 18
Nr użytkownika: 243,166



Też jestem ciekawy.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pawl
post 27.02.2018, 21:05
Post #12


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 27-02 18
Nr użytkownika: 244,250



w takich sytuacjach może być konieczna wizyta u ginekologa


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kuan
post 28.02.2018, 23:09
Post #13


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 28-02 18
Nr użytkownika: 244,446



też mam taki problem, wydaje mi się, że z tych tabletek to więcej nieszczescia jak pożytku


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
buhen
post 6.04.2018, 15:20
Post #14


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 4
Dołączył: 6-04 18
Nr użytkownika: 251,578



jeżeli masz takie problemy to najlepiej będzie ci iść do lekarza
Go to the top of the page
 
+Quote Post
etsok
post 12.04.2018, 19:48
Post #15


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 12-04 18
Nr użytkownika: 252,530



Dokładnie - dobry lekarz będzie dobrym rozwiązaniem.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kubsonik12
post 15.04.2018, 20:22
Post #16


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 7
Dołączył: 15-04 18
Nr użytkownika: 253,242



Wydaję mi się, że w takim przypadku lepiej udać się do lekarza tongue.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kane2018
post 20.04.2018, 13:50
Post #17


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 3
Dołączył: 20-04 18
Nr użytkownika: 254,266



Szukaj pomocy u lekarza. Najlepiej praywatnego


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adam343a
post 21.04.2018, 13:36
Post #18


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 21-04 18
Nr użytkownika: 254,502



Jakbym był na twoim miejscu to poszukał bym lekarza specjalistę najlepiej prywatnego i poszedł bym do niego jak najprędzej się da,



--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kandaza
post 21.04.2018, 16:29
Post #19


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 21-04 18
Nr użytkownika: 254,522



udaj sie szybko do lekarza


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rodok
post 21.04.2018, 17:39
Post #20


Newbie
*

Grupa: Members
Postów: 1
Dołączył: 21-04 18
Nr użytkownika: 254,578



Moim zdaniem warto jest się tym zainteresować!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 16.11.2018 - 2:12