Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: prezent
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Zakupy w sklepach online
Stron: 1, 2, 3
anna_d
Mam pewien problem i nie wiem jak sie do tego ustosunkowac.. Nie wiem jakie w takim przypadku przysługują mi prawa.Proszę o pomoc.

W prezencie od bliskiej mi osoby dostałam piękny zegarek na grubej srebnej branzolecie.
Rzecz ta strasznie mi sie podoba ale powstał pewien problem. Gdy go zakładam i zginam nadgarstek odpina sie i spada mi z ręki. Produkt od razu zareklamowałam, odczekałam 14 dni. Zegarek po tym okresie powrócił do sklepu i znow to samo, więc nie przyjęłam go i ponownie trafił do ekspertyzy. Po upływie kolejnych 7 dni dowiedziałam się że zapieńcie jest sprawne i wszystko jest w porządku a ja poprostu nam "za gruby nadgarstek"!! Pani ze sklepu również poinformowała mnie że EWENTUALNIE może zamienić go na inny wyrób.
I tu powstaje moje pytanie, czy man prawo do zwrotu pieniędzy??? Prezent ten dla mojej rodziny był znaczącym wydatkiem i miał być pamiątką dla mnie. NIe jest dla mnie rozwiązaniem wymiana na inną biżuterie.

z góry dziękuje za odpowiedź
Piotr
odpowiedź na pytanie znajdziesz w dziale Pomoc i porady / Zwrot i reklamacja towaru

pozdrawiam
ADELA
WITAM,
Mam takie pytanie?
Czy ktoś kupował już pościel ELEGANTE ??
Jest to ponoć niemiecka marka.
Słyszałam, że pościel jest z EGIPSKIEJ BAWEŁNY ??
Cóż to takiego ?
Chcę ją kupić mojej babci i dziadkowi na 50 rocznicę ślubu,
Znalazłam ją w internecie i bardzo mi się spodobała

http://www.sklep.maxcotton.pl/Po%C5%9Bciel%20satynowa%20Elegante%20Palais,produkt,93,w146130.html

ale kompletnie nie wiem czy ta pościel jest warta swojej ceny,
ponieważ kosztuje 900 zł. !
Jeżeli ktoś już używał taką pościel z tej marki to bardzo proszę o opinię.
ADELA
OcenWszystko
Tutaj opinie będą naparwde bardzo rózne,więc kieruj się przede wszystkim rozsądkiem. Wg mnie za dobrą pościel cena 900zł jest do przyjęcia.
kasienia
Uważam, że to gruba przesada posciel za 900 zł.A z czego ona ma być, ze złota
Też niemiecką i też z bawełny egipskiej widziałam ostatnio na
http://www.posciel.biz/category/Posciel/mako_bawalna_egipska,i.html
TwojaPaczuszka
900zł to zdecydowanie za dużo i myślę że to nie bedzie trafny prezent. Na Twoim miejscu po prostu zrezygnowałbym z zakupu.
hrabinia
Posciel za 900 złotych to naprawdę przesada.
BiuroMaszyny_pl
Szczerze mówiąc to ja także pierwszy raz słyszę o takiej firmie a tym bardziej zastanawia mnei pościel za kwotę 900zł bo to faktycznie dosyć sporo. Ciekawe czy ostatecznie zdecydowałaś się na jej kupno.
beczka1624
No jasne ze to kosmiczna cena
Pieseł
może poprostu poszerzyć lub wymienić branzoletkę?
Kazimierz
900 to otwarcie jest trochę mało, nie myślę że potrafisz kupić coś rzeczywiście godne za takie pieniądze
Kazimierz
900 to otwarcie jest trochę mało, nie myślę że potrafisz kupić coś rzeczywiście godne za takie pieniądze
Wanek
horror, prosto horror, masz takie duże problemy, nawet nie znam że ci z tym czynić
beciaped
cena jest chora smile.gif
Wanek
witam ))
w dalszym ciągu masz taki problem ?))
Kazimierz
witam ))
myślę że trzeba odwołać się jeszcze raz do tej bliskiej jaźni i powiedzieć żeby kupił coś inne,
nie znam jak u was a u nas dziewczyny właśnie tak i czynią
tomasz.kwiecien2
masakra jakaś co to za pościel za tyle pieniedzy ze złota czy jak....
ptak12
Czasem warto kupić coś dobrej jakości i mieć na lata.
rumburak
ja mam tą pościel ale nie jest dobra
Przesylanie_pl
W takim razie można szukać czegoś innego co sprawi danej osobie radość,w końcu pomysłów na pryginalne prezenty niebrakuje,wszystko zależy od naszego budżetu,gustu i kreatywności:)
Marek45
dobrym pomysłem może być na przykład bielizna, albo jakaś fajna piżama damska, w tego typu produktach zawsze można znaleźć coś stylowego i eleganckiego w dobrej cenie
paracetamol
Dla kobiety fajny prezent to na przykład stylowa pościel, mojej się podobała ta z www.baszka.com.pl i taką kupilismy smile.gif
lovegiga
Moim zdaniem [url=http://impress.waw.pl/]salon kosmetyczny[/url]
taka pościel jest zbyt droga.
Wbekier
jeżeli nie upłynął termin zwrotu, posiadamy paragon to nie widzę problemu aby nie odzyskać swoich pieniędzy
adas1995
Moim zdaniem , jak najbardziej powinnaś starać się o zwrot gotówki , nie wiem natomiast jak to wygląda w świetle praw klienta.
tetrus
A ja jestem tradycjonalistą i uważam, że zawsze dobrym prezentem jest tort. Najsmaczniejsze są z bitą śmietaną przekładane kakaowym biszkoptem.
mattus
ja tam mam ból głowy co do walentynek smile.gif
Sklep Fartuszek
Widziałem pościel tej firmy nawet za ponad 2 tys. zł. Tylko co ona takiego niesamowitego robi, że jest tak droga? Tyle to można dać za dobre łóżko, a nie pościel. Normalne, bawełniane pościele kosztują 50-80 zł wink.gif
michal92
Ich obowiązkiem jest oddać pieniądze , a twoim prawem zwrot towaru lub wymiana na coś innego
Ania22
Jeżeli sklep nie chce zwrócić pieniędzy i nie ma innej możliwości to może lepiej dać zegarek do zegarmistrza? wink.gif wink.gif
olekk
Ja często robię w sieci zakupy i nigdy jeszcze probpemów nie miałam. Ostatnio tutaj https://ekskluzywna.pl/bielizna-nocna-damska brałam trochę bielizny oraz piżamkę dla siostry na prezent, szybka wysyłka świetna obsługa.
stołowy
Polecam poszukać w necie czegoś, na przykład dobrej książki. Nigdy nie miałem problemów z zakupami na Allegro na przykład
Gigi1969
Moim zdaniem jak najbardziej dobry pomysł na taki prezent. Osoba powinna się naprawdę ucieszyć z takiego podarunku!
lopow
Jak masz jeszcze czas to proponuję porozglądać się za czymś innym.
sarksap
Witam! Jest to mój pierwszy wpis na forum, więc przy okazji chciałem się przywitać. Tak więc witam wszystkich, a co do prezentu uważam, że jest świetnym pomysłem!
nasturcja2
Cześć, to również jest mój pierwszy wpis. Na prezent zawsze uniwersalnym prezentem jest fajna, ciepła piżama smile.gif nigdy nie zawodzi
urodomaniaczka
Moja siostra polowała na więc nie miałam dużego problemu z wyborem prezentu smile.gif
Apaczka_pl
Moim zdaniem wszystko zależy od tego dla kogo ma być to prezent oraz jaki budżet jesteśmy w stanie przeznaczyć na ten cel. Najważniejsze aby był on trafiony w gust danej osoby i sprawił radość. Może wspólny wyjazd, wycieczka gdzieś na weekend?
stefan114
Potrzebujesz samochodu na czas przeglądu swojego auta? Jeśli tak to Autoplaza oferuje [url=http://www.autoplaza.com.pl/pl/samochody-nowe.html]nowy ford warszawa[/url] właśnie dla Ciebie. Sprawdź ich ofertę na stronie autoryzowany dealer ford. Juz nie musisz się martwic jak dojechać do pracy albo zawieźć dzieci do szkoły!
Dezer
dobry będzie zegarek na prezent dla każdego wink.gif
frytuk
seksowna bielizna lub jakieś dobre wino czerwone
Kutirmex
Jeśli tylko zna się preferencje obdarowywanego to nie ma problemu raczej smile.gif. Aczkolwiek lepiej czasem delikatnie podpytać i zbadać grunty.
janinna398
Jeśli szukacie jakiś ciekawych alternatyw na niezłej jakości prezent to według mnie niezłą opcją będzie zakup jakiegoś zegarka czy może pościeli ? Zależy co lubi nasza droga solenizantka czy solenizant dla którego chcemy zakupić ten prezent... !
Fenelka
wybierz się do rzecznika praw konsumenta, on na pewno doradzi Ci najlepsze rozwiązanie i pomoże poprowadzić sprawę smile.gif
Witalis
Super propozycje na prezent, a może byscie kupili samochód ? Zajrzyjcie do Auto Plaza ! Maja mega promocje wink.gif
waczatak
Pomysłów na prezent jest wiele smile.gif Po prostu napisz sobie wszystkie pomysły na kartce i tyle biggrin.gif Zastanów się a później wybierz.
Zdradliwy829
Dobrać coś pod daną osobę najlepiej smile.gif. Nic tak nie ucieszy jak indywidualnie dobrany prezent. A dodatkowo będzie duże zaskoczenie.
michall599
Ciekawe opcje na dobrej jakości prezenty daliście, podobają mi się takie opcje, dzięki za porady !
Lech999
A moze [url="http://lifeideas.pl/marka/aquaform/"]lampy aquaform[/url] to dobry pomysł na prezent? Takie lampy sa bardzo dobrej jakości, więc myśle, że każdy bedzie z tego zadowolony.
Amanda549
A ja zawsze twierdze że standardy też są dobre bo silenie się specjalnie na oryginalność często potem nas że tak powiem - kopie w dupę biggrin.gif.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.