Witam.
Dokonałem zakupu bluzy na allegro. cena dość wysoka więc sądziłem żę jest to towar wysokiej klasy. po dokonaniu transakcji okazuje się iż towar jest za mały (niezgodny rozmiar z tym podanym na aukcji) , a jakość pozostawia wiele do życzenia. Chciałem dokonać zwrotu ale sprzedawca niestety zaznaczył w regulaminie aukcji że zwrotów nie uwzględnia. może jedynie wymienić rozmiar lub towar na inny. uwzględnił także że koszty reklamacji i wymiany pokrywa kupujący. prawdę mówiąc czuje sie lekko oszukany. kupiłem towar za wysoką cene (190 + przesyłka), otrzymuje badziew i nie moge go zwrocić. czy w związku z tym mam jakiekolwiek szanse na zwrot? moge wymienic towar na odpowiedni rozmiar (czy wtedy musze pokrywać koszt przesylki? skoro to sprzedajacy wyslal niezgodny z aukcja rozmiar), lub wymienic towar na inny (jedynie co oferuje sprzedajacy to ubrania ktorych nie preferuje a ktore jakosciowo takze sa bardzo slabe). czy mam jakies szanse na odzyskanie pieniedzy? prosze o porade


ps. ostatnio sprzedajacy poinformowal mnie o promocji jaka mam dana. skoro kupilem bluze danego typu. podobna koszulka bedzie przystepna dla mnie w cenie nizszej (100 zeta za koszulke? chyba pozlacana by musiala byc). zaznaczyl iz nie jest to w ramach wymiany bluzy na koszulki.