Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem z apteką internetową
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Zakupy w sklepach online
michalo212
witam

mam taki problem a mianowicie ponad 2 miesiace temu w aptece internetowej http://aptekaniskichcen.pl/ leki o łącznej wartosci 49zł i tak juz czekam próbowalem sie skontaktowac z tą apteką i nic telefony , wyslalem juz kilkanascie emaili bardzo prosze o porade i pomoc co moge w tej sprawie uczynic aby moc odzyskac przelane na ich konto pieniadze z góry dziekuje za pomoc

pozdrawiam!!!! tongue.gif
majeek
Wezwać aptekę listownie(listem poleconym) na adres apteki, o wydanie towaru albo zwrotu wpłaty pod rygorem skierowania postępowania na drogę sądową.



Admin
portalko.pl
OcenWszystko
Jeżeli nikt nie odbiera telefonów i apteka w dalszym ciagu nie odpowiada na maile,to chyba najlepiej byłoby skierowac sprawe na drogę sądową. Moze to zmusi ich do wydania towaru lub zwrotu pieniedzy.
TwojaPaczuszka
Po prostu zgłoś sprawe na policje. Tym bardziej jeżeli firma się z Tobą nie skontaktuje. Im szybciej to zrobisz,tym większa szansa ze zwrócą Ci pieniądze. A swoja drogą to minęło już trochę czasu,czy sprawa uległa zmianie lub rozwiązaniu?
farafam1
Sprawa brzydko pachnie, tym bardziej, że ich strona już nawet nie działa. Myślę, że teraz jedyny sposób na odzyskanie pieniędzy to zgłoszenie przestępstwa i droga prawna.
Tani-Kurier_pl
Minęło już trochę czasu,więc może napiszesz jak ostatecznie udało się rozwiązać tą sprawę- jeżeli wątek jest w dalszym ciągu oczywiscie aktualny. Ja tekże byłbym za tym aby udac się na policję i opisać cąłą historię,być może zgłosi się więcej poszkodowanych klientów.
szosteczka
też jestem bardzo ciekawa jak się sprawa zakończyła...
pozdrawiam
BiuroMaszyny_pl
Myślę,że autor po prostu odpuścił zarówno temat jak i całą tą sprawę. Stwierdził,ze nie warto- koszty sądowe będą znacznei wyższe,ale prawo stoi tutaj po jego stronie.
veuille
Warto zgłaszać takie oszustwa na policji, bo to czasem wystarcza, aby odzyskać pieniądze
tekron
ja bym zgłosił na policję. Kiedyś tak zrobiłem ze sprzedawcą z allegro - nawiązałem kontakt też z innymi, którzy mu negatywy powystawiali i wszyscy złożyliśmy skargę. Szybko pieniądze wróciły na konto
agaposzek
Przyznam się, że trochę mnie to dziwi, bo nigdy nie spotkałam się z takim zachowaniem ze strony aptek internetowych. Zazwyczaj funkcjonują one lepiej niż inne sklepy online.
marinko12
Nigdy nie zdarzyła mi się taka sytuacja. Często robię zakupy w aptekach internetowych i nigdy tak nie było.
Piwko
Ja robię zakupy leków w Internecie bardzo często w innej aptece i nigdy nie miałem problemów z długim oczekiwaniem na leki, zawsze na czas:-)
Ztamara
wygląda na to, że pozostaje pomoc prawnika
kamataj
No niestety, ale też mi się wydaje,że autor dał spokój... jeszcze gdyby to była wyższa kwota, to kto wie, a tak to chyba więcej nerwów i pieniędzy by kosztowało doprowadzenie sprawy do końca. Pozostaje mieć się na baczności
zakendib
Tu może pomóc tylko radca prawny i policja bo śmierdzi tutaj oszustwem/niedopełnieniem obowiązków sprzedawcy.
maniurka28
Zagroź sądem, wiele do stracenia nie masz.
KredensikMalowany
Niestety apteki w naszym kraju rządzą się swoimi prawami :-(
michal92
[quote name='majeek' date='3.01.2009, 10:23' post='4888']
Wezwać aptekę listownie(listem poleconym) na adres apteki, o wydanie towaru albo zwrotu wpłaty pod rygorem skierowania postępowania na drogę sądową.



Admin
portalko.pl
[/quote]

Zgadzam się , to jedno z najlepszych rozwiązań
ewelinaaa92
Sądzenie nie miało by sensu z taką kwotą, ponieważ do 200 zł takie przestępstwo jest jedynie karalne mandatem. Więc jak Ci się chce użerwać za 50 zł to moze i wywalczysz ale nei wiem czy to będzie wartę swojego czasu.
rychulew02
A nie przypadkiem do kwoty 500 zł ?
Apaczka_pl
Tak czy inaczej warto zgłosić sprawę na policję nawet jeżeli miałby to być zwykły mandat to i tak warto karać takie rzeczy i tłumić w zarodku brak uczciwości.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.