Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: zakupy Allegro reklamacja sprzedający osoba prywatna
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Zakupy na aukcjach online (Allegro, Ebay, Świstak...)
zanna71
"Witam szanownych kolegów
Mój problem w tym że wygrałam sokowirówkę 29 kwietnia, o łącznej kwocie 250,90 + 25.00 kurier, używaną.Sprzedająca osoba prywatna,przy wysyłce pomyliła paczki i ja dostałam krajalnicę.Po kontakcie i na welką prosbę sprzedającej i uzgodnieniu z tym Panem XXXXX uzgodniliśmy że wyślemy sobie nawzajem co i uczyniliśmy(nie będę wnikać w szczegóły bo trwało to 2 tygodnie ,Pan XXXXXX przytrzymując moją przesyłkę chciał zedrzeć chyba kasę za nie zgodność z opisem chodziło o gwarancję).No i 20.05.09 dostałam przesyłkę.Przesyłkowy papier nie był rozdarty mocniej pognieciony ale widząc dwa kolory taśmy stwierdziłam że Pan XXXX ładnie otworzył i na czystą stronę wysłał w tym samym opakowaniu i tak jest,bo w środku jest druk nadania tej paczki poprzez Panią sprzedająca.
Otworzywszy oryginalne pudło zobaczyłam sokowirówkę i dookoła rozłamana wierzchnia pokrywa.Po włączeniu do sieci - NIE DZIAŁA.
Byłam z tym na poczcie i stwierdzili:że nie ma "OSTROŻNIE" i przesyłka nie jest w środku odpowiednio zabezpieczona chociażby papierem-że poczta nic mi w tym przypadku nie poradzi.
Proszę o poradę co ja mam w tym przypadku robić.Przepraszam za tak długą pisaninę i dziękuję kto doczytał do końca i może mi w tym problemie pomóc.
OcenWszystko
Jak dobrze rozumiem przesyłka nie była ubezpieczona?? W takim razie dobrze byłoby skontaktowac się ze sprzedającym i wyjaśnic całą sytuację.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.