Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problemy z kurierami
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Prawa konsumenta
lilia
ostatnio zamawiam co raz częściej przez internet bo ciągle jestem w pracy i nawet jak się umówię na konkretną godzinę (przedział godzinowy) to albo ja nie wyrabiam bo coś tam z praca jeszcze musiałam załatwić albo kurier się spóźnia i dezorganizuje mi moją pracę - denerwuje mnie to okropnie dry.gif , czy ktoś zna jakiś inny sposób na dostawy przesyłek? Dajcie proszę cynk (zrozpaczonej pracoholiczce tongue.gif ). ja sama w wolnej chwili coś poszukam w necie i popytam bo myślę, że nie jestem sama w tym temacie, a jakby pociągnąć temat poczty polskiej to już w ogóle czerwona rzeka popłynęłaby i tak przez długą chwilę pewnie, tak jak trwają kolejki w tej instytucji... tongue.gif
Czekam na jakieś fajne info, z góry dzięki smile.gif
lilia
...szkoda , że nikt mi nie odpowiedział, ale myślę że ja mam odpowiedź smile.gif wyszukałam w necie i dowiedziałam się, że mają być w Polsce tzw. paczkomaty 24/7 i uważam, że to będzie hicior!! nie będę musiała się użerać z kurierami i pocztą tylko odbierać przesyłki kiedy chcę i gdzie chcę! super!, już nie mogę się doczekać kiedy będą działać, bo na razie są w fazie testowej i to też jest fajna opcja bo pierwsze osoby zarejestrowane u nich w projekcie mają profity i będą mogły jeszcze na ty zarabiać smile.gif) także jeśli kogoś interesuje temat to podaję link : http://www.projekt01.pl/jak_sie_zglosic_,31.html
jak znajdę coś więcej z ciekawych pomysłów na jakieś alternatywy w przewoźnictwie przesyłek to dam znak i Wy również piszcie do mnie w tym temacie smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.