Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Naprawa gwarancyjna
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Prawa konsumenta
Carlos
Posiadam telefon Nokia 5310(zakupiony 14.08.2008r.), i w pewnym momencie telefon zaczął tracić zasięg, wiec oddałem go do serwisu, na gwarancję po 2 tyg. odzyskałem telefon, ale usterka nadal się pojawiało, mimo wykonanej naprawy. Więc postanowiłem jeszcze raz go oddać, do naprawy ale i tym razem telefon wrócił w stanie nie sprawmy, za 3 razem, salon operatora gdzie nabyłem telefon polecił mi zgłoszenie się do salonu Nokii przy ulicy puławskiej 15, ale i tam niby powymieniali jakieś części, ale z telefonu nadal nie dało się korzystać. W takiej sytuacji poszedłem do salonu operatora, z chęcią wyjaśnienia problemu, ale am mnie zbyli, mówiąc, że w gwarancji nie określonej liczby napraw( po przeczytaniu, rzeczywiście nie było tam takiego zapisu), i że to nie oni decydują, o wymianie telefonu tylko serwis, a serwis cały czas nieudolnie próbuje go naprawić. Telefon odbył już 3 naprawy tej usterki, aktualnie jest w serwisie po raz 4 z tym samy problemem.


I w związku z tą sytuacją proszę o rade co mam zrobić??, bo za telefon troche zapłaciłem, a nie da sie go użytkować.


I mam jeszcze jedno pytanie czy po ty lu naprawach gwarancyjnych, mogę pójść, do salonu zgłosić niezgodność telefonu z umową??
Piotr
[quote name='Carlos' date='16.06.2009, 14:33' post='4901']
I mam jeszcze jedno pytanie czy po ty lu naprawach gwarancyjnych, mogę pójść, do salonu zgłosić niezgodność telefonu z umową??
[/quote]

Niezgodność towaru z umową można zgłosić już za pierwszym razem - to konsument wybiera czy chce skorzystać z gwarancji udzielonej przez producenta czy z rękojmi sprzedawcy.

Odpowiedź na pozostałe pytania jest wielokrotnie udzielona na tym forum i w [url="http://www.sklepy24.pl/zakupy/udane_zakupy_online/sklep/internetowy"] Poradniku dla kupujących online[/url]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.