Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Prawa konsumentów - specjalista odpowiade na Wasze pytania!
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Prawa konsumenta
Primo
Świetna okazja, aby uzyskać odpowiedzi na pytania związane z prawami i obowiązkami konsumentów smile.gif Wszystkie wątpliwości i problemy wyjaśniać będzie UOKIK, czyli Urząd Ochrony Konsumentów i Konkurencji, a dokładnie rzecznik prasowy pani Małgorzata Cieloch.
Pytania można wysyłać na adres: fg@lookr.tv lub wpisywać w komentarzach.
Odpowiedzi zostaną opublikowane w materiale video - do obejrzenia w telewizji internetowej Lookr.tv.
majka6320
Witam. Złożyłam zamówienie na stronie http://www.dieta-cambridge.eu/index.php. Do chwili obecnej nie otrzymalam zadnego e-meila z potwierdzeniem zamowienia ani odpowiedzi na e-meile wysylane przeze mnie w tej sprawie na adres podany na tej stronie. Na stronie tej nie ma podanego zadnego adresu, numeru telefonu ani numeru konta na jakie mam wplacic pieniadze za zamowione produkty. Co mam zrobic w tej sytuacji? Czy zamowienie jest zrealizowane, czy moge z niego zrezygnowac nie ponoszac zadnych konsekwencji??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.