Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zakupy w Anglii
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Zakupy w sklepach online
emace
Witam, jestem tu nowy. Chciałbym kupić kartę graficzną do komputera w sklepie internetowym overclockers.co.uk który jest w Anglii. Karta którą chcę kupić jest w Polsce praktycznie niedostępna stąd moja desperacja smile.gif Czy ktoś kupował już może z tego sklepu i ma jakieś doświadczenia, ewentualnie prosiłbym o poradę jak krok po kroku złożyć zamówienie. Angielski znam "tyle o ile", założyłem konto u nich, ale nie wiem czy mam zapłacić przed wysyłką, czy też przy odbiorze itd... dziękuję i pozdrawiam
tikitiki
Wydaje mi się, że wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w regulaminie sklepu. Podejrzewam, że trzeba będzie zapłacić przed, dopiero po potwierdzeniu przelewu sklep pewnie wyśle ci produkt, który zamówiłaś. Oczywiście najlepiej będzie zapoznać się z regulaminem - to moje zdanie.
OcenWszystko
Zgadzam się,wszystko znajdziesz w regulaminie sklepu. Ale myslę,że jeśli jest sparwdzony i uczciwy to nie bedzie problemu zarówno z płatnosciami jak i z odbiorem towaru.
hrabinia
Zazwyczaj jest to określone w regulaminie sklepu. Jak coś to zawsze można też zadzwonić.
kreatorem
Dla potomnych: wspomniany sklep jest do dziś godny zaufania, mam kilku znajomych, którzy w nim zamawiali i zawsze byli zadowoleni.
BiuroMaszyny_pl
Myślę,że nie będzie najmniejszego problemu aby kupić kartę graficzną ze sklepu w Anglii,wystarczy tyko poinformować sklep co do szczegółów wysyłki,oczywiście kwota też bedzie tutaj odpowiednio wyższa,to normlane z racji odległości.
arekmirosz
Może zna ktoś z forumowiczów jakiś sprawdzony sklep internetowy ze sprzętem komputerowym. Podobno w Anglii można 3 razy taniej kupić niż u Nas. smile.gif



Kolos23
poważnie? to w jakim to sklepie niby?
tomasz.kwiecien2
owszem może i kupisz taniej w Anglii ale niekoniecznie dobrej jakości a nawet jeśli jakoś będzie dobra to możesz mieć problemy z gwarancją smile.gif pozdrawiam smile.gif
Przesylanie_pl
Równie dobrze możesz wybrać sklepy internetowe w Polsce,gdzie też wszystko masz w zasięgu ręki oraz niższe ceny. Zwróć jedynie uwagę na same koszty przesyłki oraz poziom,jakość dostawy.
Ztamara
osobiście proponowałabym zrezygnować z kupna sprzętu w Anglii gdyż spora czeka go droga
LatajacePaczki_pl
A ja nie widzę żadnego powodu do obaw, tym bardziej jeżeli zdecydujesz się na dobrą i godna zaufania firmę kurierską która nie ma problemu z przesyłkami międzynarodowymi. Zresztą możesz sprawdzić na LatajacePaczki.pl
maniu1981
kupowałem podobne przedmioty, bez obaw można kupować, nie powinno być komplikacji, pozdrawiam
Kacper
Ważne by mieć pewność do wybranego sklepu. Tu na forum polecają więc bez obaw. Na allegro nie ma tej karty graficznej?
LatajacePaczki_pl
Pewność co do danego sklepu też jest ważna, ale jak pisałem powyżej: warto wybrać dobrą firmę kurierską która doręczy nam przesyłkę zza granicy i akurat pod tym względem mamy duże doświadczenie, możemy pomóc.
22studio
Przed zakupem sprzetu warto sprawdzic czy posiada on miedzynarodowa gwarancje producenta. W przeciwnym wypadku w razie reklamacji trzeba bedzie pokryc samenu koszta wysylki do anglii. Ale za to szanse pozytywnego rozpatrzenia sa wieksze niz w polsce.
oskarbaryk1
Czasami taniej wychodzi zrobić zakupy na Polskę a potem załatwić sobie transport smile.gif Warto to przeliczyć, żeby się nie przeliczyć.
kupersek
Od dawna kupuję za granicą i jeszcze nigdy nie spotkałem się z jakimiś problemami. Polecam wszystkim kupowanie m.in na AliExpress smile.gif
LatajacePaczki_pl
Bo to zależy właśnie od sklepu w którym kupujesz jak i firmy kurierskiej, czasami tak jak mowa powyżej, bardziej opłaca się samemu załatwić transport do Polski, przez co w praktyce wyniesie nas to taniej.

www.LatajacePaczki.pl
ewelinaaa92
Ja tak samo, kupowałam na Aliexpres, czasami czekałam na paczką ponad miesiąc, myśląć ze nie dojdzie. Jednak zawsze wszystkie dochodziły.
paadre
Mnie tez czeka wyjazd do Anglii niebawem i teraz szukam jakiegoś ciekawego szkolenia języka angielskiego. Sprawdzałem po rankingach w internecie i sporo osób poleca ten od Enlinado, słyszeliście? Nauka metodami dziecka i metodą socjalizatorską zrobiłem lekki research i sporo osób sobie chwali ponoć całkiem inne te metody niż te szkolne i o wiele bardziej skuteczne. Sądzicie, ze warto zainwestować czas i pieniądze w taki kurs?
PiotrRo
czyli skończy się jak zwykle - łat is jor nejm. Ale bez przesady, aż tak języka nie znam smile.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
poavilingta79
Jeśli planujecie podrożę do Wielkiej Brytanii czyli Anglii to znajomość języka obcego w tym przypadku angielskiego musi być na poziomie minimum komunikatywnym. Polecam zapoznać się z rożnymi kursami przed wylotem aby udoskonalić swój język.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.