Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gwarancja słuchawek, problem
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Zakupy na aukcjach online (Allegro, Ebay, Świstak...)
GroKAT
Witam
Mam taki problem mianowicie z gwarancja słuchawek.
Od początku skarżyłem się sprzedawcy , że śrubki są poluzowane i nie mogę ich dokręcić.
Sprzedawca prosił bym je w moich możliwościał, podokręcał/naprawił.
Wejścia na srubki były zbyt poluzowane, i zakleiłem to taśmą by się trzymały.
Wysłałem miesiąc temu do niego słuchawki z gwarancją, a ten mi pisze tak
[quote]witam
reklamacja nie zostala uwzgledniona sluchawki zostaly namagnesowane co powoduje problemy jest to uszkodzenie nie wynikajace z winy producenta
mamy je odeslac ?
czy z utylizowac ?[/quote]

Co mam zrobić, czuje się oszukany, gdyż nie magnesowałem słuchawek, gościu trzymał je miesiąc na gwarancji! I dopiero raczył odpisać.
Jak mam postąpić by mi jakoś wymienił te słuchawki, przecież nie jest to z mojej winy, pewnie sprzedawca chce się uchronić od wysłania mi nowych.
Pomóżcie proszę. Czy macie jakieś pomoce prawne i co mogę z tym zrobić?
Piotr
[quote name='GroKAT' date='20.01.2010, 11:01' post='4983']
Witam
Mam taki problem mianowicie z gwarancja słuchawek.
Od początku skarżyłem się sprzedawcy , że śrubki są poluzowane i nie mogę ich dokręcić.
...
[/quote]

jeśli rzeczywiście masz gwarancję to zapewne nie sprzedawcy ale producenta więc zgłoś się do odpowiedniego punktu serwisowego

jeśli nie masz gwarancji to i tak przysługuje Ci ochrona w postaci rękojmi sprzedawcy i do 6 miesięcy od daty zakupu to on musi udowodnić Ci winę - napisz mu o tym, a jak to nie podziała to zgłoś się do rzecznika praw konsumentów w swoim powiecie
OcenWszystko
Może napisz jakiej firmy były to słuchawki i kiedy dokładnie kupowałeś. Myślę,że chodzi tu o gwarancję producenta i możesz odesłać je bezpośrednio do jego serwisu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.