Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zabezpieczenie wysyłki zareklamowanego towaru
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Zakupy na aukcjach online (Allegro, Ebay, Świstak...)
konradv8
Witam wszystkich
Zakupiłem kartę graficzną ok 1,5 miesiąca temu od sprzedawcy przez aukcję Allegro ( kup teraz ). Moim błędem było nie odesłanie karty w ciągu 10 dni ( niezgodność zdjęciowa ).
Postanowiłem ją wystawić również na aukcji za nie wiele niższą cenę. Karta została sprzedana lecz zwrócona z powodu jej niefunkcjonalności. Kupujący nie chciał się bawić w żadne gwarancję więc wszystko spoczeło w moich rękach.

Karty przed sprzedażą nie sprawdzałem dopiero po zwrocie i opisanym problemie , faktycznie wadliwa.
Więc do sedna.
Czy jeżeli zdecyduję się na zwrot kurierem mam jakąś pewność, że po odbiorze wadliwego produktu sprzedawca może mi wmówić że w kartonie były jakieś inne rzeczy niż w/w przedmiot??
Jak się takiego czegoś można ustrzec, czy wystarczy tylko zaznaczyć opcję możliwości sprawdzenia przez odbiorcę przesyłki.
Z góry dziękuję za pomoc.
TwojaPaczuszka
Możesz zaznaczyć lub dogadać się ze sprzedającym,że sprawdzisz przesyłkę przy kurierze i stwierdzisz czy jest to wadliwy towar czy też nie. Jeżeli to nowa karta,to spróbuj odesłać ja na gwarancję serwisową,może tam coś poradzą. Zazwyczaj takie sprawy załatwia się przez sklep w którym kupowałeś dany produkt.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.