Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: dom i wyposażenie
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Zakupy w sklepach online
Stron: 1, 2
sweet
witam,

chce polecić sklep, na który natknęłam się ostatnio. mają rzeczy do domu i wiele fajnych gadżetów. www.przydatne.otwarte24.pl

jest ok, także polecam zainteresowanym
Millenia
a ja polecam sklep [url="http://www.avisadecor.pl"][b]www.avisadecor.pl[/b][/url] - sklep z naklejkami, fototapetami itp., naklejkami na laptopy
Na stronę sklepu trafiłam szukając ciekawych pomysłów na efektowne wykończenie kuchni. Sklep spełnił moje oczekiwania nie w 100 %, naklejkę dostałam w terminie (na drugi dzień od wpłaty), kontakt z obsługą na bardzo wysokim poziomie, o złożeniu zamówienia, o otrzymaniu płatności, o terminie wysyłki byłam informowana na bieżąco a sama naklejka jest bardzo dobrej jakości, jestem zadowolona na 200% wink.gif
zetafon
Coś tu strasznie pusto na tym forum. Nikt nas nie chce polecać, to polecimy się sami! Zapraszam
Arko
Rzeczywiście cicho...a internecie tyle się dzieje
ja kupuje sporo przez internet,choć branży wyposażenia wnętrz nic mi się jeszcze nie udało

A Wy w jakiej branży najczęściej robicie zakupy w internecie ?
boczek
Najczęsciej kupuję odzież i części do samochodu .


---
[url=http://alejka.pl]porównywarka cen[/url]
Arko
odzież tak,choc ciezko przymierzyć wink.gif
-ostatnio kilka raz kupiłem zabawki jak już wspominalem i leki bez recepty
TwojaPaczuszka
A ja robie zakupy w sklepach internetowych związanych z różnymi branżami,zarówno z odzieżą jak i artykułami RTV i AGD. Jest to bardzo opłacalne,bo o wiele tańsze niż w sklepach stacjonarnych.
marinko12
Ja też robię zakupy w różnych sklepach
przemek20
wystarczą zakupy na allegro tam można wszystko kupić smile.gif
mateuszk
Z takich internetowych i ciekawych zakupów to ostatnio kupiłem podłoge do mieszkania a konkretnie parkiet dębowy http://www.podlogidrewniane.pl/produkty/parkiet-krajowy/dab/ mieli najlepsze ceny, a lokalna firma mi układała.
benek
allegro jest ok jednak w sklepach jest większy asortyemnt produktów danego typu
Wanek
tak, tak, również kupowałem rzeczy w tym sklepie, dosyć dobry do ich wybór
tomasz.kwiecien2
dość dobry wybór maja w tym sklepie... kupowałem i polecam.
Bolek
dzięki za linki bo akurat szukałem takiego sklepu wink.gif
kozzanna85
Ja jednak wolę kupować stacjonarnie rzeczy do domu - wolę obejrzeć coś na żywo zanim podejmę decyzję - zwłaszcza, jak to jakaś droga rzecz
Igna
Ja patrzę gdzie taniej.
tikko
ja do własnego domu większość rzeczy jednak w sklepach stacjonarnych kupiłem.
AndrewTNT
Jeżeli szukacie sklepu z biokominkami, które obecnie są bardzo modne polecam zajrzeć na http://centrumbiokominkow.pl
Speedpack.com.pl
A moim zdaniem śmiało można kupować artykuły do wyposażenia domu w sklepach internetowych,raz że masz zdecydowanie większy wybór,a dwa niższe ceny i to niewątpliwa przewaga sklepów internetowych.
norman
Ja mogę śmiało polecić OleOle!, jest taniej niż w sklepach stacjonarnych, można jeszcze trafić na fajne promocje, w sumie jak wszędzie, ale jednak internetowo jest przeważnie taniej.
Lunien
Ja zazwyczaj kupuję przez neta sprzęt elektroniczny i akcesoria sportowe oraz turystyczne. Czasami coś z wyposażenia do domu. Ceny są atrakcyjne. Moimi ulubionymi serwisami są: allegro i eBay.
piotrkraszak
Dziękuję za polecenie. Odwiedziłem stronę i znalazłem w sklepie skarpety przypominające swoim wyglądem kapcie.
Będę zaglądał, pozdrawiam. smile.gif
beatka12
dużo mówicie o allegro, niestety allegro rozwija się w bardzo złym kierunku, promuje teraz sklepy które są największe i najwięcej sprzedają i odprowadzają najwięcej kasy do allegro a te małe są na 800 pozycji, no pozdrawiam.
marysia95
Dzięki za linka smile.gif Fajny sklep, wpadło mi już klika rzeczy do oka . Pozdrawiam smile.gif
Speedpack.com.pl
Poniekąd racja,ale ostatecznie to klient wybiera co chce kupić oraz za jaką cenę. Pamiętaj,że te duże sklepy z portali aukcyjnych mają nieco większe stawki niż mniejsze na dalszych stronach,prawda?
fejkzbrods
Ja mogę wam polecić dobrą i tanią aptekę internetową gemini
ceper2
Niestety wprowadzili opłaty na olx, po tym jak kupili ten serwis ogłoszeniowy.
mleczu
Ja szczególnie polecam kupowanie chemii gospodarczej i profesjonalnej przez internet. Wychodzi dużo taniej. Ostatnio kupuje produkty marki General Fresh za pośrednictwem sklepu Polhun, jestem bardzo zadowolony z tych produktów wink.gif A kupuje u nich sporo.
PogotowiePaczkowe.pl
Pokażcie mi towar który zamawiamy przez internet będzie droższy niż w sklepach stacjonarnych,bo moim zdaniem pod żadnym względem nie ma takiej opcji, dodatkowo oszczędzamy także swój czas,nie musimy stać w długich i uciążliwych kolejkach.
gikimik
Ja tam od zakupów w internecie wole klasyczne:)
paracetamol
Jeżeli chodzi o wyposażenie domu, to ostatnio kupowałem stojak na drewno kominkowe w sklepie www.galmetbis.pl. smile.gif
Wbekier
na allegro też różnie bywa ze sprzedającymi, choć tam najczęściej robię zakupy
Patrycja Pękała
Pełno rzeczy można znaleźć na allegro. A co do wyboru mieszkania to mogę polecić serwisy reklamujące oferty od deweloperów w większych miastach np. https://rynekpierwotny.pl/s/nowe-mieszkania-poznan/
Patrycja Pękała
[quote name='norman' date='19.02.2016, 18:51' post='11814']
Ja mogę śmiało polecić OleOle!, jest taniej niż w sklepach stacjonarnych, można jeszcze trafić na fajne promocje, w sumie jak wszędzie, ale jednak internetowo jest przeważnie taniej.
[/quote]

To prawda smile.gif
paracetamol
Mam jeszcze pytanie, czy ktoś może kupował lustra? Nie bardzo chcę kupować online, boję się, że się zbiją w transporcie. Znacie jakieś sklepy we Wrocławiu albo szklarza? Znajoma polecała www.abcszklarz.pl - jakieś opinie? Chodzi mi o duuże lustra, takie do sypialni.
bimigi
OleOle! to polecany sklep internetowy. Znajoma kupowała tam lodówkę - przyszła cała biggrin.gif A odnośnie luster to wolałbym kupić stacjonarnie.
paracetamol
A www.dwiesiostry.eu? Jakieś opinie na ten temat? Mają poduszki dekoracyjne do domu. Widzę, że przyzwoite ceny.
Arko22
dziękuje za polecenie i pozdrawiam.
ewelinaaa92
Ja tez zawsze wybieram allegro. Ale to chyba kwestia przyzwyczajenia, bo przecież i tak kazdy sklep ma swoją wartość i mozna tez spokojnie zamawiać.
maxmumia
Ja w tamtym roku kupiłam mieszkanie i tak z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że ciekawe meble są w agatameble oraz black and white. Są solidne i dobrze wykonane.
martynaly1991
Ja też kupuje dużo przez internet . Rzeczy do domu zazwyczaj zamawiam na home&you , mają fajne i ciekawe rzeczy na święta . Dosyć często zamawiam w leroy merlin . Są to dwa moje ulubione sklepy , jeżeli chodzi o wyposażenie mieszkania.
agataia91
Rzeczy do domu najczęściej kupuje stacjonarnie , wolę widzieć dokładnie jak co wygląda. Aczkolwiek parę razy zdarzyło mi się zrobic jakiś zakup on-line . Polecam bardzo sklepy internetowe Home&You oraz LeroyMerlin . smile.gif
paracetamol
A okna? Bo myślę nad drutexami od http://www.oknopremium.com.pl/ (to Kraków). Ktoś miał z nimi styczność?
kaka13
Jeśli chodzi o wyposażenie domu to osobiście wolę robić takie zakupy w stacjonarnych sklepach, wolę to osobiście zobaczyć, miałam takie przypadki że np odcień koloru był nie zgodny z fotografią, pewnie światło inaczej padało.
dihuade
Jak wyżej - przy kupnie drogich mebli nie ryzykuję tylko jadę do sklepu aby namacalnie sprawdzić jakość wykonania. Przy zakupie przez Internet możemy się bardzo zdziwić tongue.gif
aylaherie
Im wyższa cena tym większego bezpieczeństwa się chce smile.gif
Beciu24
Dużo rzeczy do domu i to często w dobrych cenach można nabyć na lokalnych portalach ogłoszeniowych.
akspar
Też tam kiedyś coś kupowałem przy okazji remontu. Nie pamiętam jednak co to dokładnie było, ale wspominam sklep dobrze.
kaka14
To racja w internecie można obecnie kupić wszystko, ale nie zawsze jest to zgodne ze zdjęciem czy opisem, sama miałam niestety taki przypadek.
Aghast12
Sklepy internetowe mają przewagę nad stacjonarnymi ze względu głównie na cenę towarów, natomiast czasami ciężko jest coś kupić nie "mając tego w rękach".
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.