Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Sklepy internetowe -zabawki
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Zakupy w sklepach online
Stron: 1, 2
Arko
Zamówiłem w sklepie amini.pl,zabawkę o nazwie Dromader Sekrety Elektroniki -cena przystępna.
Znalazłem w tym sklepie wiele ciekawych zabawek dla dziecka,spory wybór -strona przejrzysta . Zamówiona przesyłka dotarła zgodnie z terminem.
Bardzo dobry kontakt,szybka odpowiedź na maila. Polecam sklep,w związku z tym że w internecie jest spora konkurencja a oni traktują klienta jako kogoś ważnego niezależnie od wydanej kwoty(tak odczułem).

A wy jakie sklepy polecacie w temacie zabawek dla dzieci ?
TwojaPaczuszka
To dobrze że jesteś zadowolony z zakupów,dostawa przesyłki jest bardzo ważna,dlatego należy wybrać także odpowiednią firmę kurierską,która dostarcza zawsze wszystko na czas. Nie chwaląc się,polecam także nasze usługi:)
Arko
a o jakiej firmie mówimy,nazwa taka jak w nicku ? jak najbardziej zgadzam się firma,która dostarcza przesyłki jest ważna -ostatnio zawodzi mnie Siódemka
Samolubna
Ostatnio robiłam zakupy tutaj [url="http://www.jestemdzieckiem.pl/kategoria,149,wszystkie-zabawki-pluszaki.html"[/url] i nie dosyć, że oferta szeroka to jeszcze doradzą i szybko przywiozą co jak wiadomo jest problemem czasami oczywiście. Bardzo spodobał mi się ten sklep i jestem zadowolona.
kordejn
??
TwojaPaczuszka
Tak,mówie o firmie jak w nazwie niku. Wejdź na naszą stronę i dowiesz się szczegółów. Współpracujemy właśnie z różnym firmami kurierskimi. Dlatego serdecznie zapraszam.
SzybkaPaka_pl
Ja mam jeden taki ulubiony Miś, fajne rzeczy mają sklep u nas w okolicy i intenetowy, wiec często kupuje po przez internet bo taniej a potem odbieram u siebie, i u was pewnie tez są takie sklepy:)
SzybkaPaka_pl
Dobry sklep internetowy właśnie musi się cechować szerokim asortymentem, przejrzystą , czytelną stroną oraz szybką przesyłką. No i towar powinien być stosunkowo tani. Pozdro!
MagdaMalaMi
A co myślicie o zabawkach kupowanych na serwisach sprzedaży grupowej. Na klubznizek.pl znalazłam fajny tor wyścigowy i pomyślałam o moim synku.
Tani-Kurier_pl
Generalnie jeżeli chodzi o zakupy grupowe,to jest to bardzo opłacalny interes dla wielu użytkowników,z racji tego ze jest taniej. Kilka razy miałem okazję z tego korzystać i nie zawiodłem się. A co do frim kurierskich to zapraszam serdecznie do nas,na pewno nikt nie bedzie czuł się rozczarowany.
Opinia
Zamiast kupować denne zabawki, lepiej zainwestować w rozwój dziecka np. poczytać mu bajki.
Co on będzie miał z tego, że samochodzikiem pojeździ sobie po torze.

Świat się zmienia, albo się uczysz od małego, albo w dorosłym życiu często jesteś klientem pośredniaka.
Tani-Kurier_pl
To nie jest wcale zasada,jeżeli kupisz dziecku samochodzik do zabawy,to nie ozancza,że w przyszłosci będzie on klientem pośredniaka,to może dotyczyć nas wszystkich. Druga sprawa to zakupy grupowe, o których już się wypowiadałem- jest to ekonomiczne,jednak należy zebrac kilka takich zamówień.
Pi_Uch
Dla mnie najważniejsza jest nie cena (choć zawsze szukam oszczędności), ale pewność, że dana zabawka dotrze do mnie w terminie (nie z kilkutygodniowym opóźnieniem). Przed złożeniem zamówienia, zawsze czytam opinie na temat danego e - sklepu/e - sprzedawcy
marta75
Na allegro aktualnie są także oferty sklepów i piszę w jakim terminie zabawka dotrze. Jeśli przekroczą to możesz się ubiegać o jakieś zwroty itd.
Tani-Kurier_pl
Racja,wtedy mozesz dochodzić swoich praw,ale generalnei sklepy internetowe również te działajace na allegro,starają się pilnować terminu i nie ma z tym najmniejszego problemu.
BiuroMaszyny_pl
Ja nigdy nie spotkałem się z nieprzyjemną sytuacją dotyczącą zakupu w sklepie internetowym czy na allegro,to zawsze bardzo dobra forma a do tego mamy znacznie taniej,więc warto. Szczególnei teraz w okresie przedświątecznym.
greny
ja zawsze zabawki kupuję na allegro
momboxiaaa
najpewniej na allegro
neonista
[quote name='Opinia' date='5.02.2013, 17:45' post='5741']
Zamiast kupować denne zabawki, lepiej zainwestować w rozwój dziecka np. poczytać mu bajki.
Co on będzie miał z tego, że samochodzikiem pojeździ sobie po torze.

Świat się zmienia, albo się uczysz od małego, albo w dorosłym życiu często jesteś klientem pośredniaka.
[/quote]

Zabawki może i bywają denne ale treść książek również, moim zdaniem najlepiej gdy dziecko ma i książeczki czytane i miłe serduszku zabawki, polecam ich zakupy na neo24, świetny sklep
adammak
Kupowałem znajomym zabawki przez allegro. Najpier orientowali się w sklepie jak wygląda dana zabawka, a potem zamawialiśmy.
Kilkanaście złotych taniej!
neonówka85
Zgadzam się, że zabawki nie są aż tak istotne a jeśli już sie je kupuje, to róbmy to z głową. Na gwiazdkę kupowałam zabawki w neo24.pl dzieci bardzo zadowolone. Polecam smile.gif
BiuroMaszyny_pl
U nas w tym roku prym wiodły gry planszowe i myślę,że dla dzieci jest to znakomita opcja która szybko sie nie znudzi. Coś w sam raz na zimowe wieczory.
wojciechwajs80
Zamawiałem na allegro trampolinę.I zakup udany w 100%. Trzeba było czekać długo, ale to już nieistotne.
narbutandrzej
Jaki sklep z zabawkami polecacie?
sosnowiecki123
[quote name='narbutandrzej' date='12.04.2014, 23:33' post='7777']
Jaki sklep z zabawkami polecacie?
[/quote]
Ja zabawki głównie na allegro kupuje... po za tym wpisz w google zabawki dla dzieci i wybierz coś dla siebie smile.gif
agaposzek
Wydaje mi się, że smyk ma możliwość kupowania zabawek online i są wtedy tańsze niż jak się kupuje w stacjonarnym sklepie. A że ich jakość jest w porządku to zawsze można próbować w ten sposób.
gilnata82
Akurat zabawki wolę kupować w sposób tradycyjny smile.gif Moje dziecko kocha wyprawy do takich sklepów smile.gif
janochaarek31
Ja dziś odbieram jeździk. Zamawiałem na allegro. Chyba kinderplay. Sprawdzę co i jak i napiszę czy zakup się powiódł czy nie.
Selfind
Ja wolę kupować online-jest o wiele większy wybór zabawek,niż w sklepie tradycyjnym.Poza tym można zamawiać zza granicy i zza oceanu smile.gif
krawczykadrian
Witam, do tej pory wszystko co zamawiałem jest zgodne z opisem itd.Nie mam zastrzeżeń. Nie wiem, może nadarzy się ten 1-szy raz i będę już mniej obiektywnie patrzył na zakup przez allegro.
jajan
Małe sklepy nastawione tylko na sprzedarz online - upadają, rosną koszty integracji sklepu z Ceneo lub / i Allegro, miałem taki sklep jedynie czym to można konkurować cenę ale koszty promocji żebybyć widocznym były zbyt duże żeby cena wygrała.
A co do sklepów to zależy jakiego produktu szukamy, poecam porównywarkę lub allegro, lub jak ktoś mieszka np. w Wa-wie to firmowe stacjonarne sklepy np. z Lego na Grochowskiej.
adam_kowalek
Ja osobiście polecam superbobo24.pl - tanio i przede wszystkim zabawki firmowe.
sebsonx
ja muszę coś realnie obejrzec zanim kupie
marinko12
Zabawki często kupuję przez internet. Oczywiście najpierw oglądam na żywo i dopieo później zamawiam. Zawsze można coś zaoszczędzić
malinówekkredyty
moja znajoma zazwyczaj kupuje ezpośrednio na allegro, gdzie wystawiają sie właśnie normalne sklepy i też raczej nigdy nie ma problemu ze zrealizowaniem zamówienia
hrabinia
Zabawki przez internet to świetna opcja, od warunkiem, że wcześniej obejrzymy dokładnie to, co nas interesuje.
k.mieszkaniowy
ja kupuje na allegro tylko i wyłącznie
Elazka
Ja kupuję i na allegro i w sklepach internetowych. Zawsze sobie chwalę .
Iwoniks
Zarówno allegro jak i sklpey internetowe. Zabawek jest mnóstwo w internecie po okazyjnych cenach.
marcin81200
Od dawna kupuję w Neo24 i nigdy nie miałam żadnych problemów, zawsze dobry kontakt i szybka dostawa. Ceny mają przystępne, a także wiele promocji i wyprzedaży
drewkol
Od czasu do czasu muszę coś kupić dla chrześniaka i zawsze przez internet, tych zabwake jest tyle ze jak wchodzę do sklepu to dostaję oczopląsu, w internecie można się na spokojnie zastanowić.
Dremetweithe
ja mam bardzo podobnie.. szczególnie, że w sklepach wszystko jest zapakowane i nie mam możliwości pooglądania jak to faktycznie wygląda.. musiałabym wszystko otwierać, a to bardzo dużo czasu zajmuje, także zabawki faktycznie lepiej kupować przez internet smile.gif
Suired
Dokładnie, oczopląs to tylko początek smile.gif Znam to z doświadczenia, jak już coś będziemy chcieli wybrać to będziemy mieć dylemat które wybrać. A po wyborze coś innego nam wpadnie w oko. Ponadto w sieci jest znacznie większy wybór, wiele więcej kategorii przez co lepiej szukać zabawek. I zawsze mamy możliwość zwrotu kiedy w sklepach stacjonarnych coraz częściej nie oddają gotówki tylko bon na wymianę..
Youch1971
Nie słyszałam jeszcze o bonach na wymianę wink.gif Teraz chyba można bez problemu coś oddać - oczywiście jeśli wszystko jest w nienaruszonym stanie. A jeśli coś się stanie zabawce i będziemy chcieli ją zwrócić, a była wcześniej zakupiona przez internet, to potem jest jeszcze szansa, żeby zwalić to na zły transport podczas przesyłki wink.gif
RafałKamiński
Kupno zabawek przez internet wychodzi dużo taniej.
Lovemyweb
Znacznie taniej, własnie w tym tygodniu kupowałem zabawkę i cena w smyku 129,90 - w sklepach internetowych 69,90 a w sklepie MALL.pl dostałem ja za 39 zł. Różnica kolosalna sam w to nie wierzyłem a jednak po odebraniu zabawki okazała sie taka sama co w smyku za 129.90

Pzodrawiam
powaznyAdalbert
[quote name='momboxiaaa' date='16.12.2013, 14:21' post='7073']
najpewniej na allegro
[/quote]


tam też mozna się naciąć, najlepiej to mieć własny sklep>(
twojtyp
Ja zawsze kupuję zabawki na allegro. jest dużo taniej i większy wybór. Ostatnio wylicytowałam furby w fajnej cenie
Skize
Fajne i niedrogie zabawki można znaleźć na leolandii. Dokładniej mówiąc, chodzi o składane z tektury modele. Fajnie się prezentują powieszone w pokoju.
Lovemyweb
Warto porównać jeszcze daną zabawke na ceneo lub skąpiec czy gdzies ponieważ czasami można znalezc zabawki naprawdę tanio.
Ostatnio kupiłem na mall dla córki pieska który w smyku kosztował 130 zł na allegro z przesyłką 80 zł a na mall zapłaciłem 39 zł z przesyłką - sam w to nie wierzyłem a jednak.

Pozdr
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.