Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: zwrot zakupionego zegarka
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Prawa konsumenta
LOGAN
Witam zakupiłem niedawno zegarek w jednym ze sklepów internetowych, po rozpakowaniu z paczki od początku były problemy odpadł pierścień bezela, a po paru godzinach pracy na ręku dodam, że jest to automat zatrzymuje się co nie powinno mieć miejsca. Sprzedawca zgodził się na zwrot pod warunkiem, że towar ma wszystkie folie ochronne, a ja niestety je pozrywałem nie przypuszczałem, że pod koniec dnia przydarzy się taka niespodzianka. Sprzedawca chce teraz wymienić na inny model, i nie ma z jego strony mowy o zwrocie, początkowo zgodziłem się ale po namyśle nie chcę już nowego zegarka od niego i zwrot gotówki co mogę zrobić ?.
matyka
Ciężka sprawa musisz się z tym sklepem jakoś dogadać. Na przyszłość Ci polecam zamawiać ze sklepu E-Zegarek.pl tutaj takich problemów nie ma już 2krotnie zwracałem zakupiony zegarek bo cos mi nie pasowalo, a potem znowu i nie bylo problemu z otrzymaniem gotowki smile.gif
Wedikij
Powinni bez problemu wymienić.
Zewtry
Również tak uważam.
Trejki
To jest bardzo dziwna sytuacja.
eweli
Myślę, że nie powinno z tym być problemu o ile nie było na nim grawerunków
Wukujo
Żyjemy w takich czasach że można zwrócić praktycznie wszystko.
Qukizk
Dokładnie tak, teraz klient dyktuje warunki.
zlosnica81
Myślę, że nie powinno być żadnego problemu biggrin.gif
Anatoli11
Na http://www.moderator.com.pl/produkty/dla-domu/kotly-ekologiczne-vento-bio-roto znajdziecie bardzo ciekawe oferty kotłów do domów. Uważam, że nie jedna osoba zdecyduje się na zakup jakiegoś produktu z tej strony.
Januszek12
Jeżeli masz paragon to nie powinno być najmniejszych problemów tongue.gif
Heros
Też mi się tak wydaje, no chyba że był jakiś grawerowany to w tym wypadku może być problem
JohnKimono
Tak się u nas zdarza. Z tym zwrotami to jest masakra.
Madzile34
Myślę, że to kwestia dogadania i będzie możliwość zwrotu. Warto skonsultować się z sprzedawcą.
MontanaTony
Też tak myślę, ale ogólnie kasy nie da się odzyskać.
maniek55r
Ze względu na prawo polskie każdy towar kupuje przez internet , ponieważ zakup przez internet można oddać do 14 dni bez problemu

serubek
mam nadzieje ze sie wszystko uda
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.