Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kilka kont na alegro?
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Zakupy na aukcjach online (Allegro, Ebay, Świstak...)
Stron: 1, 2
SzybkaPaka_pl
Czy jedna osoba może mieć kilka kont na alegro? Czy to jest legalne? Czy może sprzedawać z każdego konta?
SzybkaPaka_pl
Wydaje mi się, że nie ma przeciwskazań. smile.gif ale trzeba również mądrze korzystać z takich kont. Powiązać je jakoś ze sobą. wink.gif
adam-borowcowy
Ja mam 2 konta na allegro zupełnie oddzielne i nie mam z tym żadnych problemów
adammaliniak
Oczywiście, żę można, możesz przecież kilka różnych sklepów prowadzić wink.gif
lucjusz

Bez problemu możesz założyć kilka kont i śmiało działać. Ta cała weryfikacja na allegro to tak szczerze…. mellow.gif
werwa
A czy sprawdzają jak sie podbija samemu sobie aukcję z tego samego kompa ?
Knapik
Sprawdzają i to cały czas i blokują konta za takie rzeczy smile.gif Wiem z doświadczenia hehe. Co do dwóch kont to tak jak piszą wyżej - można
BiuroMaszyny_pl
Oczywiscie że można mieć 2 konta na allegro,nic nie stoi na przezkozie,tylko zarejestrowane musi być na inną osobę,bo jedna osoba fizycznie- dwóch kont mieć nie może,ale np układ ojsciec-syn już tak.
przemo40
Możesz mieć na przykład 2 konta firmowe
Piotrek
byłem pewien, że można mieć tylko jedno zwykłe konto. Nie wiem czy na ten sam adres i dane można zarejestrowac więcej. Firowe i sklepy chyba tak, ale nie zwykłe... Aczkolwiek moge się mylic.
wojciechwajs80
Można mieć kilka kont, znam to z allegro. Jedna osoba ma kilka kont i dużo negatywów więc w ten sposób się maskuje.
aronman
Można smile.gif
wojciechwajs80
Wcale tego nie popieram, ale no cóż smile.gif
tekron
jest takich osób nawet całkiem sporo, które mają więcej niż jedno konto. Jedno mają spalone, działają na drugim i tak się kręci...wystarczy inny mail, inne konto podać i gotowe
agaposzek
Wydaje mi się, że nie można. Allegro wykrywa takie sprawy po numerze IP i wtedy blokuje konto. Chyba, że jesteśmy sprytniejsi to wtedy ciężko jest to znaleźć.
janochaarek31
Można, można. Da się wszystko ukryć. Na allegro roi się od takich.
allecennik_pl
Osobiście mam 4 konta. Dwa z nich istnieją od 8 lat. Loguję się pomiędzy nimi dowolnie z jednego komputera. Allegro nie ma przeciwskazań do tego. Ważne, żebyś dawać im zarobić na kupnie lub sprzedaży.
maćko
Z tymi kontami nie ma problemu ale do pewnego czasu. Jeżeli zaczniesz sobie sam podbijać a oni się skapną, że te dwa konta są powiązanie i najpierw dostaniesz ostrzeżenie a później Cie zablokują.
frutos
jeżeli masz dwa konta - w tym jedno prywatne drugie firmowe to nie robią problemu. Generalnie czasem da się i mieć dwa prywatne, pod warunkiem, że zabardzo się nie wychylasz, bo jak zakładasz drugie mając na jednym już bana wtedy oni się orientują i blokują dostęp do konta
naukowycz
ja tak miałem. Miałem jedno swoje konto, ale z konta kolegi wystawiałem towar. Moje konto zostało zablokowane wcześniej, a póxniej się doczepili kolegi, że towar wystawiany jest po raz kolejny ale z innego konta i przeslali mu namiary na moje pierwsze konto. Także faktycznie lepiej sie nie wychylać
Mationsills
Można zweryfikować kilka kont na jednym adresie jeśli poda się inne dane osobowe. Takie konta są całkowicie legalne dopóki nie ma pomiędzy nimi fejkowych transakcji dla nabijania opinii.
ewelinasz91
Dla mnie to jest niesprawiedliwe, jest na allegro kilka kont, których właścicielem jest jedna osoba. Mają ogrom negatywów, po czym zakładają nowe i robią od nowa to samo.
marinko12
Z tego co wiem to raczej nie ma przeciwwskazań.
kari
Oczywiście, że można mieć więcej niż jedno konto na allegro - czasami ludzie mają prywatne i firmowe konta. Bardzo dobrze też korzystać z opcji pomagających w prowadzeniu konta, np. darmowy hosting zdjęć i galerie allegro na http://www.imagic.pl/
frytuk
jak najednym maja zle komenatzre to zakladaja nowe i sprzedaja to samo az zbiora negatywne komentarze i oszukuja ludzi
PanPaczka_eu
Kupując na aukcjach,musimy wcześniej uważnie poczytać komentarze,tak abyśmy nie byli potem rozczarowani nieuczciwością sprzedawcy. Warto też zdecydować się na bezpieczną formę przesyłki,jaką jest kurier. Akurat tym się zajmujemy na co dzień,możemy pomóc i doradzić.
michal
a jest w tym jakiś sens? Jeżeli mamy na jednym koncie kilka tyś pozytywnych komentarzy to lepiej podpiąć coś jeszcze pod te samo konto a nie zaczynać od zera z innym...
Wbekier
Wydaje mi się, że nie ma przeciwwskazań, znajomi mają kilka kont na jednej osobie zarejestrowane, gdyż prowadzą różne sklepy i łatwiej było założyć dwa oddzielne, żeby się nie pogubić.
patzar
Ja mam 2 konta i w sumie aukcje raz były wystawiane tu, a raz na innym. Zresztą nawet w tresci aukcji pisałem, że posiadam na Allegro jeszcze inne aktywne konta (żeby pokazać komentarze) i nigdy nie było problemu.
patrycj@
Nie polecam takiego rozwiazania .. bardzo latwo mozna wylapac banana od allegro.
dorota9
To allegro daje bany?
kupersek
Jasne, że daje bany tongue.gif Jak zaczniesz oszukiwać lub kombinować to tak...
awotkoNix
Można mieć kilka kont, ale po co? Najlepiej jedno - z dużą ilością pozytywnych opinii, wszystko przebiega wtedy sprawniej.
Kwarcek
Również nie polecam, po co ? Można korzystać z kont rodziny lub znajomych ewentualnie.
FanForHonor
Można mieć kilka kont, nie ma co się przejmować.
maniurka28
Kilka kont na Allegro nie jest żadnym problemem, chill wink.gif
adas1995
mozna, nie ma zadnych przeciwwskazan
ewelinaaa92
Jeśli prowadzisz firmę i towar pochodzi z różnych działów to tak, ale nie wiem czy jest sens, lepiej sprzedwaać z jednego konta pod różnymi szablonami, niz kilka kont i robic sobie zamęt.
martynaly1991
Tak , jedna osoba może posiadać kilka kont na allegro i sprzedawać na każdym . Mój szef ma jedno z którego korzysta w pracy - jest utworzone jako sklep internetowy . No i ma jeszcze drugie konto prywatne swoje .
Kenny86
Sam mam kilka kont. Nie ma przeciwwskazań smile.gif
franka162
można, tylko trzeba je zarejestrować na różne osoby smile.gif
damian459
tylko 1 konto można miec
kazik554
Szukacie firmy z którą moglibyście podpisać długą umowę na zasadzie sklepów internetowych i sprzedaży w nich a co się z tym wiążę płatności internetowe i ich pełna obsługa ? Jeśli posiadacie dobry sklep internetowy w którym możecie połączyć przelewy online to w dzisiejszych czasach firma eService gwarantuje najwyższą jakość z możliwych !
kacper321
według mnie na pewno tak
Stefan829
Absolutnie nikt nie powinien Cię za to zamknąć. Jeśli masz taką potrzebę to czemu nie
Lasaka
moim zdaniem wiele osób ma multikonto i prowadzi tam biznesy.
terma82
a co to jest
burus
nie wolno zakladac multikont !
puffyx
Przecież w każdym koncie trzeba użyć danych osobowych to ja nie rozumiem jak Ty chcesz to zrobić biggrin.gif
Apaczka_pl
Może przede wszystkim sprecyzuj dlaczego w ogóle chcesz to zrobić i założyć kilka kont bo nie bardzo rozumiem, nie wystarczy jedno, dobre i przede wszystkim wiarygodne konto sprzedawcy na portalu aukcyjnym?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.