Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Czy jest problem z wymianą odzieży na inny rozmiar?
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Zakupy na aukcjach online (Allegro, Ebay, Świstak...)
mickey43
Zakupiłem kurtkę na aukcji allegro. No i okazało się, że rozmiar jest zły. Okazało się, że wymiarówka podana na aukcji okazała się błędną. Sprzedawca nie chce tego wymienić. Co na to poradzicie ?
BiuroMaszyny_pl
Doradzić można tylko jedno,a mainowicie aby zgłosić sprawę na allegro do odpowiedneigo działu,poniewaz sprzedawca ma obowiązek wymienić Ci kurtkę na inny rozmiar- chyba że zastrzegł sobie w regulaminie jakies odrębne punkty które dotyczą zwrotów. Wejdź na stronę sklepu i poczytaj. Jeżeli nie ma o tym mowy- zgłaszaj sprawę do allegro.
anna2wa
W ciągu iluś dni masz prawo zwrócić towar, z wymianą nie powinno być problemu.
Piotrek
Dokładnie masz prawo do zwrotu więc z wymianą sprzedawca nie powinien robic kłopotu. Zadzwoń na spokojnie i powiedz jaka sytuacja, delikatnie nakreśl, że zgłosisz sprawę do allegro
epozyczka
towar zamawiany internetowo podlega zwrotowi w przeciągu 14 dni
JakubSik
Jeśli sprzedawca będzie robił problemy, Ty narób mu problemów u pracowników allegro wink.gif
izoldadudek
W allegro raczej nie zostawią tego na pastwę losu smile.gif
marinko12
To prawda, allegro raczej nie odpuści. A tak swoją drogą to dużo zależy od sprzedającego jako człowieka.
hrabinia
Pewnie i nie odpuści, ale co z tego.
justylka
Z przedmiotami używanymi jest trudniej.
BiuroMaszyny_pl
Nie zawsze jest to 14 dni,czasem jest 10 na zwrot zakupionego towaru,tutaj trzeba po prostu przeczytać wcześniej regulamin danego sklepu,tak aby potem nie było rozczarowania.
Iwoniks
Czytanie regulaminu to podstawa.
ptak12
Nigdy nie chce mi się czytać regulaminu, ale w razie problemów to podstawa. Ja jeszcze nie miałam takiej sytuacji, że musiałam odsyłać zamówiony towar do zamiany.
zorrros
zwróć całkiem do sprzedawcy
sablinckas
wg. mnie powinien wymienić, niestety tak się dzieje gdy się sprzedaje na odległość... w sumie mi tam zawsze wymieniali
_____________________
[url=http://x13.pl/9-moduly-prestashop]presta shop moduł[/url]
obcinarz9999
zgłoś to na allegro
helkulesik
każdy ma prawo do wymiany
Przesylanie_pl
Generalnie nie ma z tym problemu,zawsze jeżeli rozmiar odzieży czy obuwia nie okaze się trafny,to można go wymienić na inny,co d kosztów przesyłki to już określa to regulamin sklepu,więc warto zagłębić sie w tym temacie,poczytać nieco więcej.
Ztamara
allegro często takie spory rozstrzyga, warto tam do nich napisać
kamataj
Absolutnie nie może być z tym problemu - nawet jeśli w grę nie wchodziłaby wymiana to masz prawo zwrotu i możesz dokonać ponownego zakupu, dobrego rozmiaru
LatajacePaczki_pl
Jak do tej pory nigdy nie spotkałem się z tym aby dany sklep czy to internetowy czy sprzedawca na allegro- miał wątpliwości przed wymianą towaru na inny rozmiar. Każdy może się przecież pomylić, prawda? O jakości i solidności danego sklepu świadczą właśnie takie rzeczy jak chociażby bezproblemowa wymiana odzieży na inny rozmiar czy szybka przesyłka.
Mieszkanie+
Przeczytaj regulamin sklepu, na pewno uwzględnił w nim wzmiankę o wymianie towaru.
keuver
Chyba zawsze ma się 14 dni na zwrot towaru w Polsce bez podania przyczyny. Można zwrócić i ewentualnie kupić inny rozmiar.
kaka13
Wydaje mi się że powinien nie robić problemów z wymianą odzieży na inny rozmiar, no chyba że gdzieś na stronce konkretnie napisał że nie uznaje wymian czy zwrotów towaru.
Apaczka_pl
Sprawdź dokładnie jak stanowi o tym regulamin danego sklepu i punkt w którym mowa o zwrocie towaru lub wymiana na inny rozmiar. W 90% sklepów internetowych lub aukcji nie ma z tym absolutnie żadnego problemu.
janinna398
Według mnie trzeba się wcześniej zapoznać z regulaminem sklepu internetowego, w jednym sklepie mamy takową możliwość w innym nie ma takiej możliwości, co sklep to całkiem inne opcje dają !
kalapanos
A ma napisane, że nie dokonuje wymian? Jeżeli nie to wykłócaj się. Zgłoś sprawę allegro.
emil564
musi wymienić na inny rozmiar
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.