Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Sklep DENLEY - Wasze opinie.
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Zakupy na aukcjach online (Allegro, Ebay, Świstak...)
wielbicki33
Jak oceniacie odzież oferowaną na Allegro przez firmę Denley. Czy jest to dobrej jakości odzież czy raczej jest to firma, która poszła na ilość sprzedawanej odzieży a nie na jej jakość? Jeśli kupowaliście odzież z Denley to uprzejmie proszę o opinię na temat samej odzieży. Z góry serdecznie dziękuję.
AkukuBernard
Ja oceniam na całkiem niezłym poziomie.
losczarkos
wedlug mnie to jest dobrej jakosci odziez. nie jestem jakims zakupholikiem, zeby testowac wszystkie sklepy. ale denley mi przypadl do gustu- po pierwsze to ceny, a po drugie, ze jest w czym wybierac. bo jak na faceta to jestem dosc wybredny. no a ubrania sa dobre gatunkowo- jak to na chlopa przystalo zdarza mi sie nastawic pranie na zbyt wysoka temperature biggrin.gif ale jak do tej pory wszystkie koszulki przetrwaly ( z innych sklepow potrafily sie podrzeć biggrin.gif)
denim76
Oceniam bardzo dobrze smile.gif Nie wiem co dokladnie chcesz kupic? Bo ja mam od nich kurtke jesienna i dobrze sie nosi. Zazwyczaj mam problem w sieciowkach ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru, a tutaj dobrze trafiłem, co mnie bardzo cieszy, bo dosc niewymiarowy jestem. To samo z dżinsami- te denleyowe sa z mocnego materialu smile.gif
chesik
Może wystarczy po prostu sprawdzić komentarze na allegro?
bogusz
kupiłem raz tam i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony.
Kacper
Polecam, cenowo konkurencyjni i szybka wysyłka.
luiza89
Jak najbardziej ok, polecam.
WrozbyOnline
Jestem zadowolony z tego sklepu
Arko22
u mnie rówwnież wszytko ok, polecam smile.gif
Ania22
Są sklepy, które posiadają lepszy towar jakościowo, ale Denley nie jest taki zły tongue.gif
adas1995
ja osobiscie polecam
tormentfan
Dla mnie sklep jak najbardziej na tak!
lucys
A co sądzicie o jakości odziezy w tym sklepie i czy poradzilibyście coś właścicielom sklepu?
filip887
bardzo dobry to jest sklep
Bruder
Ja też temu sklepowi nic zarzucić nie mogę - wystarczy spojrzeć na ilość i jakość ich opinii w internecie.
Jednym słowem - warto! wink.gif
rowerek1
Ja nie polecam do końca, ostatnio miałem problemy z wysyłką, musiałem czekać prawie tydzień. Wolę allegro jednak, albo Amazona jak cos z zagranicy biorę
PinkSeason
Właśnie miałem na oku coś od tej firmy i bardzo cieszę się, że trafiłem na to forum bo chyba jednak będę musiał zrezygnować z zakupu patrząc po opiniach :/
kamaa87
Ja niezbyt polecę tę firmę nie ze względu, że mają zły jakościowo towar... Natomiast w ogóle mi go nie wysłali po otrzymaniu pieniędzy. Odradzam
Dezer
ja kupuje u nich ciuchy, są bardzo wygodne i fajnie wyglądają
frytuk
bardzo dobry materiał z którego mają ciuchy, lepsze niż z sieciówek
kajuszek
Opinię mają generalnie pozytywną.
Stefan231
moje zadowolenie z tego sklepu jest bardzo duże
filip972
mi to się bardzo podoba
wawi
Ja również kupowałem. Produkty bez zarzutów.
wawi
Ja również kupowałem. Produkty bez zarzutów.
juro342
mi się ten sklep podoba
radomir20
Sklep ma bardzo fajną ofertę skierowaną do ludzi młodych, którzy chcą się wyróżnić i poczuć się komfortowo w odzieży wysokiej jakości. Sam skorzystałem w oferty i jestem zadowolony. Pomimo lat chętnie ubieram sie w odzież dla sporo młodszych ode mnie. Warto zapoznać się z ofertą sklepu, gdyż każdy z pewnością wybierze coś dla siebie. Mogę powiedzieć, że polecę sklep swoim znajomym. Moja opinia jest pozytywna. Warto im zaufać.
michalnowakowski
Nie znam
RedKing
Oni mają tam taką fajną ofertę.
DesmondMiles
To prawda. To bardzo dobry sklep.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.