Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Część do auta (używana)
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Prawa konsumenta
Evans
Witam chcę nakreślić pewną sytuacje która mnie spotkała w sumie wczoraj możę ktoś z was pomoże
na allegro znalazłem używaną skrzynie biegów do auta marki passat b4 staruszek
znalazłem tą skrzynie nie daleko mnie wiec pojechałem odebrać osobiście oczywiście zapewnienie mnie że mogę oddać jak by co że ni8e ma problemu itd otrzymałem fakture imienną oczywiście wysmarowali mi farba tą skrzynie żebym nie zrobił ich w ciula ale nie w tym rzecz .
Okazało się dziś że mechanik mi naprawił starą skrzynie biegów, wiec długo nie mysląc dzwonie do tej firmy i nie mogę zwrócić twierdzą że widziały gały co brały itd
Ja, tak naprawde nie wiem czy ta skrzynia co mi sprzedali jest sprawna ale to inna bajka poprostu właściciel firmy odmówił mi zwrotu że nic takiego nie miało miejsca. Że nie mogę oddać.
Przecież człowiek nie jest mechanikiem
Nie wiem jak to rozwiązać .
Ma ktoś z was jakiś pomysł ?
Pozdrawiam
Speedpack.com.pl
Jeżeli masz paragon lub fakturę jako dowód zakupu części,to oczywiście masz prawo do zwrotu w przeciągu 10 dni bodajże od chwili zakupu,pod warunkiem iż dana część nie jest uszkodzona. Prawo leży tutaj po stronie kupującego.
grzesiu754
to jest trochę dziwne według mnie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.