Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dron
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Zakupy w sklepach online
michał2
Witam! Od paru miesięcy szukałem [url="http://x-mar.pl"]sklep z dronami Łódź[/url] , ponieważ jestem zainteresowany zakupem a ceny wahają się od 100 do 5000zł, możecie coś doradzić ?
gutek90
Ja kupilem drona w markecie za 300zł. Lata, działa, filmuje (niestety nie w HD), niczego wiecej mi nie trzeba smile.gif Jak znajde pudełko to Wam napisze jaki to model...
jartry
Michał2 szeroki ten zakres. Jeśli chodzi o rekreacyjne to dobrze kuić na początek coś małego o wielkości 10-15 cm. Przynajmniej nikomu krzywdy nei zrobisz a nauczysz sie latać. Za ok 100zł możesz kupić np. Overmaxa 1.0 [url="https://shopconnector.pl/dron-quadrocopter-overmax-x-bee-drone-1-0-2-4ghz-10cm,4994_161.html"]Overmax 1.0 10cm[/url]. Bateryjkę naładujesz mu w 15 minut z powerbanka.

Jako kolejny dron do dłuższych lotów z FPV warto wybrać coś konkretniejszego np 50 cm wielkości i z wymiennymi bateriami (inaczej będizesz musiał co chwile latać do gniazdka- powerbank tu się nie przyda). Ja osobiście uczyłem się na wyższym modelu [url="https://shopconnector.pl/dron-quadrocopter-overmax-x-bee-drone-5-2-wifi-2-4ghz-z-kamera-fpv-50cm-2-dodatkowe-akumulatory,6372_161.html"][b]Overmax z WiFi[/b][/url]. Podgląd masz na Smartphone. Długo wybierałem ale nic w podobnej cenie (400zł!) nie znalazłem.

5% zniżki na ten i inne drony dostaniesz ze strony [url="https://shopconnector.pl"]Shopconnector.pl[/url]
minka
Też polecam smile.gif
chesik
Z dronów to najlepiej kupić jakiegoś dji. Raz, a porządnie.
deryt22
A czy kupi się jakiegoś drona do 400-500zł ? Tak na początek... rolleyes.gif
LatajacePaczki_pl
Pewnie, że się kupi tylko nie spodziewaj się znakomitej jakości i często są to drony bez kamerki która można potem na spokojnie dokupić osobno. Taki dobry i solidny model drona to koszt około 2 tyś zł, warto poszukać w sklepach internetowych.
kamataj
Jeszcze zależy jakie jakości obrazu czy długości pracy oczekujesz - jak ktoś szuka drona na potrzeby hobbystyczne to znajdzie bez problemu, ale już na użytek w jakikolwiek sposób komercjalny trzeba się przygotować na większy wydatek.
voag
Ja bym radził dokupic jakiś mały najtańszy z ali żeby pouczyc się latać, bo tego nie będzie szkoda. a jak przetrwa ekstremalne próby to możesz jakiemus dzieciakowi sprezentować smile.gif te małe droniki na ali chyba do 50 dostaniesz.
matikafara
Na aliexpresie dostaniesz za grosze fajne zabawki, najpierw naucz się sterować, potem bierz za coś większego tongue.gif
prezu
Niekiedy nie ma sensu kupować dronów za 200zł z AliExpress, bo nie dość, że paczka idzie miesiąc to za 300zł masz identyczny dron w Polsce w 2 dni biggrin.gif
LatajacePaczki_pl
Nie polecam zamawiać od razu z portali aukcyjnych z Chin bo potem będziesz miał problemy z gwarancją lub ewentualnym serwisem, u nas w Polsce też jest dużo sklepów i teraz fajnych promocji z okazji świat, więc Drona możesz kupić taniej.
wit1988
Dokładnie, trzeba najpierw się dobrze rozeznać, aby nie wyrzucać niepotrzebnie kasy.
domcio
Na poczatek nie ryzykowałbym z kupnem drogiego drona. najlepiej nauczyć sie latać na tanim modelu, którego zniszczenoie mniej zaboli. Z czasem możesz kupić droższy model z czujnikami i kamerką HD.
KredensikMalowany
Ostatnio w SATURNIE widziałem przyzwoitego w niewysokiej cenie. W komplecie była tez kamerka.
agataia91
Mój facet kupił sobie Drona w nie wysokiej cenie w sklepie saturn . Ogólnie byłam na niego wściekła , bo pobawił się tym tylko jak zabawką . Po miesiącu przestał całkowicie go używać .
formalikk
Faktycznie drony z Saturna są w dobrej cenie, ale.... miałem 2 kupione właśnie tam i przyznam Wam szczerze, że jakościowo to strasznie słabo. Jeden po miesiącu się zepsuł, a drugi jeszcze działa tylko, że słabo trzymają akumulatory sad.gif
qusy34
Fajne i tanie drony można trafić na giełdzie elektronicznej




foro22
Czy latanie dronem jest jeszcze legalne?
nata_m
Jeśli chcesz drona, który jest z górnej półki to polecam Ci drona od GoPro. Nazywa się Karma. Jakość zdjęć i filmów wspaniała, wiele funkcji, bateria wystarcza na długo, a sam pilot którym sterujesz jest łatwy w obsłudze.

zigzag
Zależy do czego potrzebny jest Ci dron? Bardziej rozrywkowo czy chcesz wykonywać zdjęcia i np na tym zarabiać? Ja posiadam drona od GoPRro - Karma. Dużo zapłaciłam ale jest tego wart. Poczytaj sobie o nim smile.gif
MaxCastle
Moim zdaniem powinieneś sprawdzić Allegro. Tam są fajne rzeczy.
OstryZawodnik
Ja kupiłem se drona na Allegro i jestem bardzo zadowolony.
toma001
Ja poluje teraz na Mavica - swietny dron z filmowaniem 4K - najtaniej go sciagnac z Chin przez Gearbest lub podobne sklepy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.