Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zwrot towary kupionego przez allegro w firmie
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Prawa konsumenta
BlazejTokarczyk
Czy jest możliwość zwrotu towaru bez paragonu, produkt kupiony na allegro
passata
[quote name='BlazejTokarczyk' date='18.11.2016, 19:51' post='13498']
Czy jest możliwość zwrotu towaru bez paragonu, produkt kupiony na allegro
[/quote]

Musisz skontaktować się ze sprzedawcą, może sprawę da się załatwić polubownie.

voag
W sumie na jeżeli kupione przez allegro to tak jakby dowód zakupu jest. Ale to chyba zależy od tego czy sprzedawca przyjmie.
kupersek
Myślę, że jak nie masz paragonu to nie masz szans (musi być jakiś dowód zakupu), a z Allegro to nie wiem sad.gif Pytaj się sprzedawcy co on na to.
LatajacePaczki_pl
Najlepiej zrobisz pytając bezpośrednio w sklepie sprzedawcy, bo każdy z nich ma swój wewnętrzny regulamin do którego się stosuje, może tam będzie mowa co w przypadku kiedy zgubisz paragon a chcesz oddać zakupiony towar.
grzesiu754
ja na allegro w ogóle nie kupuje
tadek885
na pewno tak mozna
poterka
Ja zwracałam buty kupione na allegro i wypełniłam formularz zwrotu, sprzedawca nie wymagał ode mnie paragonu. Ale myślę, że to jest zależne od sprzedawcy.
seba223
To prawda, nie zawsze chcą paragony, wierzą na słowo.
RobertG85
Z aukcjami to jest nieco inaczej. Tutaj mamy historię zamówienia i to nie podlega dyskusji, że zakupiłeś dany towar u danego użytkowniką.
Stąd też, paragony nie zawsze są wymagane. W sklepach stacjonarnych jest inaczej - tutaj potrzeba okazania dowodu zakupu następuje zawsze.
mirek43
według mnie chyba nie
KarolinaRytel
Zgodnie z prawem konsumenckim można zwrócić towar bez paragonu zwłaszcza zakupiony przez internet.
Danney75
Temat jest czesto poruszany i został chyba dogłebnie wyczerpany, wszystko zalezy jaki sprzedawca bo generalnie przez internet paragon do zwrotu nie jest wymagany, ale czy bedzie Ci sie chciało udowadniac to sprzedawcy?
DeltaKurier_pl
Nie będzie wcale tak ciężko to udowodnić, wystarczy powołać się na odpowiedni artykuł który o tym mówi. Generalnie w większości przypadków jest to kwestia dogadania się ze sprzedawcą i nie ma problemu ze zwrotem zakupionego towaru który nie jest uszkodzony.
kacper321
Jak komukolwiek zostaje z wypłaty hajsu to zainwestować warto z strony [url=http://hyipstat.pl/]bitbay[/url].
Ona tylko wie jak dać zarobić.
Adamek430
W takich sytuacjach trudno stwierdzic. Powinno być możliwe ale tylko z paragonem. Dopytaj u sprzedawcy
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.