Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kosmetyki
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Zakupy w sklepach online
sergiozasa
Witam jakich używacie sprawdzonych szamponów do włosów przeciwłupieżowych? i po jakich farba nie schodzi?
Nysam
Ważne, żeby były z naturalnych składników
Kamilin
Na włosy dobrze jest używać olejek arganowy.

kondziomax
a po takim olejku przypadkiem się włosy nie przetłuszczają?
kazik00
a jakie polecacie naturalne szampony?
adrianwd21
Olejek arganowy jest dobry dla włosów - a na łupież najlepiej naturalne szampony.
gary28
ja używam szampon z dziegciem i octopiroxem, minus taki że strasznie śmierdzi
slawomirawysocka45
polecam szampon chlebowy
antonow
Head and schoulders - na łupieżowy ado codziennej pielegnacji Palmolive.
mysia0054
Niestety szampony przeciwłupieżowe mają to do siebie, że ściągają farbę z włosa. Musisz wybrać albo jedno albo drugie, ew. farbować częściej biggrin.gif
lucys
Moim zdaniem nawet tani szampon przeciwłupieżowy jest w dzisiejszych czasach wystarczjąco skuteczny.
kaka14
Wydaje mi się że nie ma takiej farby która by się nie zmywała, ewentualnie niektóre szampony przeznaczone do włosów farbowanych może trochę mniej to powodują.
dalafivs
moim zdaniem na łupiez najlepsze sa szampony apteczne np. Nizoral z ketokonazolem czy szampony z pirytionem cynku (jest ich wiele), polecam tez Kerium DS z piroktonem
daomerhard
Moim zdaniem najlepsze są szampony Agafii, ale dostępne tylko przez internet.
Są bez sls i są mega tanie!
martin
tylko z apteki
worty30
Ja używam szamponów na bazie piwa
polerka
ja używam szamponów z dodatkiem specjalnych olejków na porost włosów, polecam
princess109
Generalnie to po każdym szamponie przeciwłupieżowym farba będzie się wypłukiwać. Zresztą, te dzisiejsze farby to zawsze się wypłukują.
morek09
Na mnie dziala jedynie headerschouder czy jakos tak sie pisze :-) wiadomo chyba o ktory mi chodzi
AlicjaJk67
Ja już od długiego czasu używam Gldwella i bardzo dobrze działą na moje włosy.
pinkluck
Moim zdaniem warto poszukać informacji o tym w Internecie. To się zawsze sprawdza i opłaca smile.gif
kerbos27
Chcesz pozbyć się swoich zmarszczek? Jeżeli tak to powinniście udać się na wypełnianie kwasem hialuronowym, byłam i polecam, efekty widać gołym okiem. Moim zdaniem nie ma co wydawać na kremy z drogerii one i tak nic nie dają, trzeba wybrać tylko te sprawdzone metody i skuteczne. Sama skorzystałam i efekty są zniewalające. Polecam gorąco tarkiewicz.pl tam zabieg jest wykonany profesjonalnie.
tulipanek
Moim zdaniem skuteczne są tylko te z apteki, nieważne jakiej firmy. Drogeryjne szampony nic nie dają.
ksiao
Jeśli o to chodzi to lubię drogerię rossman.
rakiso
aaa o to kaman !
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.