Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Różne zdjęcia na aukcji
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Zakupy w sklepach online
Micha
Na aukcji były 2 zdjęcia produktu, który kupiłem. Jedno przedstawiało gorszy model. Na całej aukcji był opis lepszego modelu. Jeżeli przyślą mi produkt, którego nie oczekuję to jakie mam prawo do zwrotu? Muszę odesłać na swój koszt?
dreamer
Wydaje mi się, że masz prawo zwrócić produkt na koszt sprzedawcy. No jak może być zdjęcie niezgodne z opisem produktu? Musi być przecież regulamin aukcji...
element
Moim zdaniem to opis świadczy o tym, co jest sprzedawane. Zdjęcie produktu to dodatek - są przecież aukcje bez zdjęć i tylko opis mówi nam z czym mamy do czynienia.
amnezja24910
Masz 14 dni w necie tak czy siak niezależnie od powodu biggrin.gif.
podsiadlo
Lepiej takich rzeczy nie kupować, jak jedno zdjęcie produkty jest taki drugie inne, sprzedawca to chyba jakiś niepoważny jest.
rumunka
dobra jakosc w 4k to podstawa !
Darek013c
No ale takie coś jest strasznie drogie. Jak na moje to szkoda pieniędzy na coś takiego.
Apaczka_pl
Bez przesady, tutaj żadna jakość 4k nie jest potrzebna, zdjęcia sprzedawanego przedmiotu na aukcji powinny być przede wszystkim dobrze wykonane, dobrej jakości i oddawać faktyczny stan oferowanego przedmiotu, to podstawowa kwestia. Zawsze możesz przecież zwrócić bez podania przyczyny.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.