Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jaką masz w tej chwili kondycję?
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Prawa konsumenta
hapsmensill
Myśle, że skoro daje radę przebiec te 5 km w 30 min i nie mieć przy tym zadyszki z jęzorem zwisającym do pasa, to chyba jednak jest całkiem dobrze. A ogólnie jestem dość kanapową osoba.
jinkxy23
Przebiec 5 kilometrów w 30 minut to żaden wyczyn.
Erykos
Ja trzy razy w tygodniu biegam po 10 km nie rwąc tempa zajmuje mi to ok 50 minut.
Fikiq21
Powodów może być kilka, najlepiej przejdź się do tresera. Jeżeli pies wcześniej nie był agresywny może po prostu jest chory.
krystian554
w polsce prawa są słąbe
antonino
moja kondycja niestety strasznie się pogorszyła z racji na tryb życia, większość czasu spędzam w pracy siedząc przy biurku
smartwal
od kiedy zacząłem ćwiczyć regularnie moja kondycja zmieniła się na lepsze, łatwiej mi się oddycha, wchodzi po schodach no i czuję się lepiej
Dinkok
Jeżeli chodzi o moja kondycję to bardzo słabo stoję ledwo przebiegam 2 kilometry a na siłowni to tylko jeżdżę na rowerku, ale mam zamiar to zmienić do przyszłych wakacji smile.gif

drapak212
Moja kondycja w tym momencie jest nienaganna! Ćwiczę przynajmniej dwa razy w tygodniu.
Polosix
Mam tak dobrą kondycję że postanowiłem pobiec w półmaratonie.
chrabix
Nie jestem mega wysportowany, ale uważam, że kondycję mam całkiem znośną tongue.gif Na pewno nie mam zadyszki, kiedy wchodzę po schodach, heh biggrin.gif
studencik
Moim zdaniem świetną smile.gif Nie mam problemów z żadną aktywnością fizyczną. mogę biegać, pływać, jedzić na rowerze i nie odczuwam zmęczenia (oczywiście jakiegoś nadmiernie dużego tongue.gif)
Sukros
Ja natomiast mam kondycję na jakieś pięćdziesiąt pompek.
Sznuk
Bez urazy ale 5km w 30 minut można spokojnie przejść szybkim marszem. tongue.gif
feliksm690
Biegi jak biegi ale jazda rowerem to dopiero wysiłek. Spróbuj 80 km trasę a przekonasz się o czym mówię
franches
Myślę, że całkiem dobrą smile.gif Męczę się jedynie podczas ciężkich treningów, podczas normalnej aktywności fizycznej, a nawet wzmożonej, nie łapie mnie zadyszka smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.