Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zwrot pieniędzy
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Zakupy na aukcjach online (Allegro, Ebay, Świstak...)
tryhel
Hej! Jak przebiega zwrot kasy za wysłany uszkodzony sprzęt? Dostałem rozwalonego laptopa za którego zapłaciłem 500zł...
krystian18
ale to jest niemożliwe żeby tak było
filip412
Chyba nie ma szans na zwrot
Kamylka Biera
jedynie zwrot od przewodnika jesli przesylka byla uszkodzona
jurek231
ja zawsze tak robię
Kaarolina
odsyłasz uszkodzony towar a sprzedawca oddaje kasę.
Winfried
Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał.
kazik5542
według mnie to dziwne jest
Maryla910
Zazwyczaj zwrot odbywa się bezpośrednio na konto firmy
Winfried24
Dokładnie, więc nie powinno być z tym problemu.
Krysiuu
zgłaszasz, odsyłasz, otrzymujesz zwrot kasy.
karolinka777
Jeszcze najpierw musi być wyjaśnione czy taki laptop został wysłany przez sprzedającego czy to wina kuriera. Ja zawsze przy kurierze otwieram paczkę i sprawdzam czy wszystko jest w porządku.
stefan5535
a kto te pieniądze ma zwracać
Mufinek
Oni rzadko kiedy zwracają, niestety... Ja bym na Twoim miejscu po prostu zrezygnował z tych pieniędzy już...
Apaczka_pl
Tutaj racja, jeżeli zawartość przesyłki jest "delikatna", wtedy koniecznie należy otworzyć ją przy kurierze i sprawdzić czy wszystko jest w porządku, poza tym każda tego typu przesyłka jest raczej ubezpieczona na wypadek gdyby towar został uszkodzony. Skontaktuj się ze sprzedającym i opowiedz całą historię, samego laptopa możesz zwrócić.
Xerad
Dokładnie, ja zawsze otwieram przy kurierze.
Theophil
Najlepiej obejrzeć przy kurierze.
Lasaka
zgłaszasz, odsyłasz, dostajesz kasę z powrotem - proste smile.gif
lulek0
No niestety też kiedyś taki towar otrzymałem, trzeba by tak jak wyżej piszą zawsze sprawdzać przy kurierze :/
Pusia
To wszystko zależy od tego jak dawno kupowałeś, co uszkodzone w jaki sposób. Trochę zbyt ogólne pytanko
carver
I jak, udało się ostatecznie wszystko załatwić ?
Apaczka_pl
Też jestem ciekawy jak się to ostatecznie zakończyło więc jeśli zaglądasz w dalszym ciągu na forum i wątek jest aktualny to koniecznie daj znać, cały czas czekamy na Twoją odpowiedź.
Marcin123
Zwrot ewentualnie rzecznik praw konsumenta i tyle.
michalnowakowski
Tak czy inaczej to ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że dłuuuugo się czeka na zwrot.
DoomFighter
Zawsze możesz sprawdzić na allegro. To najlepsza opcja.
BestSpy
Też tak myśle. Każdy szuka kasy.
kazik334
Znałem gościa który odwoływał się do rzecznika praw konsumenta i po pięciu latach wygrał sprawę.
ssaku
fajnie bedzie jak odzyskasz !
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.