Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: okna przesuwane
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Prawa konsumenta
Donat22
Witam, http://www.okna-pasywne.pl/ Okna PCV to coś interesującego, ale czy takie coś się sprawdza? Czy może lepiej nie inwestować w tego typu okna i zakupić coś innego? Co możecie mi polecić?
barbarek
zainstalowałem sobie takie okna u siebie w mieszkaniu i jestem bardzo zadowolony, warto przemyśleć taki zakup zdecydowanie smile.gif
fikumi23
Takie okna sa bardzo fajne ale wolę tradycyjne, drewniane okna. Do przesuwnych trzeba instalować specjalne systemy.
Rukid
Mi podobają się tylko drzwi balkonowe przesuwne okna już mniej.
Ikolo
Dokładnie okna przesuwne to już przesada.
karol435
a a co z tymi oknami nie tak jest
jannishek
Nigdy nie widziałem takich okien w praktyce, moim zdaniem mogą trochę dziwnie wyglądać...
czuper
o ile sa drozsze takie okna od tradycyjnych ?
Kilopi21
Ja się zastanawiam czy takie okna się często psują.
Miriam
Nie, takie okna są naprawde solidne.
Biegol
Ostatnio zepsuły mi się drzwi przesuwne nie wyobrażam się że coś takiego stanie się z oknem.
Zeon
No no miałeś pecha jesli chodzi o drzwi.
karolinka777
Bardzo fajnie wyglądają, ale widać , że to nowa technologia w Polsce. Jak z ceną takich okien i drzwi?
aleks213
a jaka to jest technologia


Zenek88
No przecież masz wszystk opisane.
Natek9777
No kolega chyba nie zwrocił na to uwagi
Siren
Na to wygląda, że nie zwrócił.
Giggidy
Ej, każdemu może się zdarzyć, nie musicie od razu wieszać na nim kotów smile.gif
Alaskier
Dokładnie, kazdemu się zdarza.
jasiek
Technologia całkiem spoko, ale... interesuje mnie jak to cenowo wszystko wygląda, ktoś się orientuje?
Frano00u
No wiadomo, że cena wysoka. Jak dla mnie to jest to niepotrzebne.
jurfa
jak dla mnie o wiele lepsze są tradycyjne okna, ale to też zależy od tego w jakim stylu mamy zrobiony dom
Galij
Tradycyjne okna są o wiele fajniejsze. Myśle, że warto wziąć pod uwagę zakup takiego czegoś.
lukas534
No technologia teraz idzie do góry. Myśle, że każdy powinien być z nią na bieżąco.
Pito9l
Jak na moje to technologia super się rozwija. Mam nadzieje, że tak będzie cały czas.
rolkus
A ja jednak wolę stawiać na tradycyjny rodzaj okien nie potrzebne mi są tego typu bajery.
Konrad035h
Ja też wole tradycyjne. Nie ma co przesadzać.
Mocart76
Słuchajcie, Tylko tradycyjne. Moi rodzice ostatnio zamontowali sobie super nowoczesne okna przesuwne i co. po 3 miesiącach zaczęło coś skrzypić piszczeć i trzeba było wzywać fachowców. Same problemy. Wydane kupe kasy, a problemy na glowie zostaną przez lata.
olafek321
dla mnie to normalne

Leon192
A dla kogo to jest nienormalne? Bo nie rozumiem Twojej wypowiedzi.
karo554
a co to za okno
pusal
takie okna przesuwane to chyba dobry pomysł do wielkich mieszkań i domów
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.