Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jaki prezent dla dziecka?
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Zakupy w sklepach online
Stron: 1, 2
namioko
Jakie zabawki dla niemowlaka polecacie? Muszę kupić coś na prezent dla mojej chrześnicy i trochę mam dylemat co kupić... Znalazłam sklep Szafa Bobasa, który ma mnóstwo pomysłów na prezenty na chrzest i nie tylko. Myślicie że dziecko będzie zadowolone? Bardzo fajnie wyglądają, a co ważne są bardzo bezpieczne, co jest bardzo ważne przy wyborze zabawek.
AFB
Zależy ile ma miesięcy, ale jeśli mniej niż 6, to warto kupić zabawkę do nauki raczkowania smile.gif
KingaMoris
Ja zazwyczaj kupuję zabawki edukacyjne żeby dziecko mogło się rozwijać.
Neli
Zwróć uwagę na to z czego zrobiona jest zabawka. Takie maluchy wszystko biorą do buzi, więc kiepska farba na zabawce czy słabo przymocowane elementy (które dziecko może połknąć) to nienajlepszy pomysł.
ibra26
A może dobrym prezentem byłyby jakieś ubranka dziecięce ? Zależy od tego w jakim dziecko jest wieku smile.gif
waclaw
Hmm jak dla mnie to chyba najlepsze są puzzle. Bardzo rozwijają kreatywność i dokładność u dziecka a przy tym są świetną zabawą smile.gif
olaskibb22
Napewno postawiłabym na jakąś zabawkę edukacyjną wink.gif
michaska30
Moze to co potrzebuja rodzice? Spioszki, jakies inne ubranka, kosmetyki do pielegnacji, kocyk, albo faktycznie zabawke
marlena93
a jaki prezent dla 2 latki;)
karolinka777
Może jakieś klocuszki edukacyjne, ogólnie zabawki edukacyjne są bardzo fajne smile.gif
Norbert565
Kupowanie w necie ma same zalety praktycznie i żadnych wad, wobec czego nie ma sie tutaj nawet specjalnie co zastanawiać tongue.gif.
bakuzo
jakiegoś misia moznakupic smile.gif
Giggidy
Dokładnie, pluszak to zawsze dobry pomysł smile.gif ewentualnie jakieś klocki edukacyjne, albo coś w ten deseń
Wikawes123
Może jakieś grzechotki?
barbara
[quote name='karolinka777' date='7.09.2017, 15:39' post='18250']
Może jakieś klocuszki edukacyjne, ogólnie zabawki edukacyjne są bardzo fajne smile.gif
[/quote]

Też tak myślę smile.gif
jareczekme
Też myślę, że zabawki edukacyjne to dobry pomysł. Nie zapomnij jednak aby tego rodzaju prezent odpowiednio zapakować. Tutaj https://e-hurtownia-opakowan.pl/ znajdziesz bogatą ofertę toreb i opakowań prezentowych.
jappkos
E tam, po co dla dziecka opakowane biggrin.gif I tak je zaraz rozedrze w strzępy ^^
macieroo
W dzisiejszych czasach to pewnie jakiś smartfon, tablet albo... ps4 to doskonały prezent biggrin.gif
Apaczka_pl
Przeczytaj dokładnie temat, autorowi chodzi o prezent ale dla niemowlaka, więc takie wynalazki jak PS4 albo smartfon raczej odpadają. Postaw na coś związanego z wyprawką dla dziecka co mu się przyda albo przyda się rodzicom. Jaki budżet posiadasz?
superfoooto
Może zdjęcie? Dobra fotografia dziecięca jest na Kościelnej w Poznaniu
Istwan
No z wszystkiego się ucieszy.
marckwiat
Jako rodzic 6 miesięcznego dziecka stwierdzam, że najlepiej sprawdzają się ciuszki (ew jakiś kocyk lub ręcznik) i do tego jakaś zabawka (grzechotka/gryzaczek)
karolk
myślę że kolczyki mogą być spoko
cocobachas6957
Jestem ciekaw jak autor poradził sobie z tym kłopotem.
cocobachas6957
Ja zwykle kupuje puzzle.
Terencjusz
Też zależy w jakim wieku jest dziecko, bo jeśli chodzi już do szkoły to zabawki raczej nie wchodzą w grę więc jak już to książka.
DreamDolla6382
Ja przeważnie kupuje słodkości.
cocobachaa1983
Jak byłem młody uwielbiałem pluszaki.
JuciyLucys2002
Uważam, że bardzo przydatnym podarunkiem są zabawki edukacyjne
Brunsa1970
Chrześniakowi kupiłem fajny pakiet pluszaków.
michalnowakowski
Córka dostała w na swoje pierwsze urodziny taki samochodzik - siada na niego i odpycha się nogami. Dzisiaj ma 3 lata ia nadal nim lubi jezdzic - oczywiscie jest juz troche zajechany ale nadal nim śmiało lata w prawo i lewo.
Babboonaliciouss1997
Jeżeli nie posiadasz pomysłu może daj forsę?
Batmans1991
Ja zawsze kupuje puzzle.
BumbleBees2014
Polecam poszukać na olx.
bloodrosea1994
Jeżeli nie posiadasz pomysłu może daj pieniądze?
cornbreada1978
Polecam klocki.
DommyBeara2645
Myślę, że niezwykle przydatnym prezentem są klocki
bootsa2017
Myślę, że niezwykle odpowiednim podarunkiem są puzzle
AppleSaucea9857
Upominek zależny jest od wieku, może puzzle?
Marek22
No tak, tylko ile dziecko ma lat? Żeby czasem nie zjadło tych puzzli. A wiadomo, że dzieci potrafią.
BunBunsa1974
Prezent zależny jest od wieku, może puzzle?
BABLUa7995
Krewnemu kupiłem fajny pakiet klocków.
bebunnya9756
Jeśli nie posiadasz pomysłu może daj gotówkę?
boobeara6788
Polecam wyszukać na olx.
Bubblezyums1965
Jeżeli nie posiadasz pomysłu może daj kasę?
Wiktor988
To prawda, kasa zawsze kazdemu sie przyda. Więc taki prezent będzie udany.
Blubbers8735
Polecam poszukać na allegro.
oczkix1
Na poczatku (skonczone 3-4 miesiace) mala bawila sie zwykla grzechotka, interesowala sie tez plastikowymi zwierzakami, ktore wisialy na palaku od hustawki.
Zadne grajace bajery nie interesuja jej do dzis (a ma prawie pol roku) bo dopiero teraz tak na dobre nauczyla sie brac do rak grzechotki, wkladac je do buzi albo przekladac z jednej raczki do drugiej.
bootss7782
Polecam zabawki edukacyjne.
DORAa4247
Polecam sprawdzić na allegro.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.