Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jak leki trafiają do sprzedaży?
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Zakupy w sklepach online
ekoby
Zastanawiacie się jak powstają leki? Jaka jest ich cała droga zanim trafią na apteczne półki? Jest to szereg badań klinicznych, które są niezbędne do prawidłowej oceny czy dany lek jest skuteczny a zarazem bezpieczny dla organizmu człowieka, co jest bardzo ważne przy tego typu lekach.
plewko1
Podpinam się pod pytanie, też mnie to zawsze bardzo ciekawiło, ale nigdy nie potrafiłem jakoś znaleźć odpowiedzi na to nurtujące mnie pytanie.
Likop43
O lekach nigdy nie dowiecie się prawdy.
Elwirka1
W sumie nigdy sie nad tym nie zastanawialam
Wielobarwny625
Jak nie masz pewności to może lepiej popytaj znajomych lub inne bliskie Ci osoby. Zawsze to lepszy odnośnik niż obcy na forum tongue.gif. A na koniec warto oczywiście połączyć wszystkie opinie w całość smile.gif.
Krysiuu
temat ciekawy ale pewnie skomplikowany.
michaska30
W sumie nie myslalam o tym nigdy ale ciekawe
sasetfan
Muszą przejść wiele prób podczas badań naukowych smile.gif Dopiero po paru próbach i wielu testach mogą zostać wypuszczone do sprzedaży.
Andree
nie mam pojęcia jak się je wytwarza biggrin.gif
Adrii
bez odpowiedniego wykształcenia tego nie zrozumiesz.
Adrianix
tak jak napisał kolega powyżej to zbyt trudy temat dla przeciętnego śmiertelnika.
robetinio
to ciekawe zagadnienie, na pewno takie leki muszą przejść wiele testów.
Hyrrek
Nie dość, że testów, to jeszcze badań na interakcje i inne tego typu rzeczy. Leki w sprzedaży są naprawdę dobrze sprawdzone smile.gif
Lekliwy10
Refundowane i certyfikowane, wtedy nie ma obaw o to że coś jest niezdrowe lub trujące tongue.gif.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.