Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Program do skanowania
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Prawa konsumenta
88nayori
Mam jakis badziewny progam do skanowania i szukam czego, co ladnie mi zeskanuje text, jakiego programu wy uzywacie??
gominoanna
Scanitto Pro
Bardzo przyjazny, wygodny i dobry program do skanowania dokumentów oraz grafiki, bardzo pomocny, jeśli korzystamy ze skanera podłączonego do komputera. Scanitto Pro pozwala zapisywać skany do plików graficznych w formatach BMP, JPG, JPEG, TIFF, PNG i oraz jako dokumenty PDF, a także TXT. Obsługuje operacje skanowania i kopiowania (jeżeli mamy drukarkę). Ma wbudowany mechanizm rozpoznawania tekstu OCR (ang. Optical Character Recognition), który umożliwia edycję zeskanowanego tekstu (lepiej sprawdzi się w wypadku krótszych teksów - funkcja OCR nie została spolszczona i nie rozpoznaje polskich znaków).
Siquh
Według mnie najlepiej używać programów które dostaje się do drukarki.
Sijan
Ja tam wszystko robię przez Painta
Radma3
a ile on kosztuje
Vijas21
Jest mnóstwo tego typu programów i to za darmo.
Eroli
Ja zawsze używam Bulzipa.
Apaczka_pl
Sam program do skanowania to jedna rzecz, natomiast istotne jest także urządzenie na którym wykonamy tą operację, od tego powinniśmy zacząć.
Poliko
Możecie polecić jakiś program do skanowania przeznaczony na telefony?
tarczyniak
Znakomicie smile.gif Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym. Z całą pewnością mi się przydadzą smile.gif
Poliki33
Szkoda że wszystkie tego typu programy są tak słabej jakości.
alfred337
a ten program jest normalny
tobele
jak sie inatsluje drukarke to jest !
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.