Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: zmiana banku
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Zakupy w sklepach online
Piotr332
Gdy chcemy zmienić bank, w którym mamy konto firmowe, nie możemy zabrać ze sobą swojego numeru konta. Więc za każdym razem, gdy przenosimy się do nowego banku, otrzymujemy nowy numer konta. Sama procedura zmiany banku nie jest jednak wcale taka skomplikowana, jak może się wydawać. [url=https://aasadlabiznesu.pl/blog/zmiana-rachunku-firmowego-jak-zmienic-bank]ZMIANA RACHUNKU FIRMOWEGO. JAK ZMIENIĆ BANK ?[/url] wszystko opisane w blogu, polecam
pawaroti
Nie wyszła szeptanka?
Marletta713
Przejrzyj po prostu jakieś toplisty najlepszych ofert i tyle. Wybór jest obecnie gigantyczny więc raczej problem będzie leżał w tym nie żeby coś znaleźć tylko co z tych znalezionych wybrać ^^.
Kaacper
lepiej iśc i fizycznie sprawdzić ofertę banków.
Madziula
ostatnio testowałam kilka banków i najlepiej wypadł mbank.
jakub321
A ja polecam ing bank
Szaafek
Moim zdaniem dobrą ofertę ma mBank
kazik5542
taka zmiana zawsze jest trudna
michaska30
Dokladnie najlepiej isc do banku i sprawdzic
karolinka777
Ja także polecę iść do banku, bo wszystkie oferty w Internecie są ze specjalnymi kruczkami, a w banku mamy możliwość wszystkiego się dowiedzieć dopytać.
Amaadeoo
ja tam polecam mbank wszystko za 0
Komandos10
Ja uciekłem z ING jak wprowadzili opłaty za bankomaty 5 zł. Teraz jestem w Raiffeisenie.
Andree
ja polecam mbank wszystko jest za 0 ale kredytów się nie opłaca u nich brać.
Adrii
ja byłem w mbanku nie polecam ...
Adrianix
przeniosłem się z pko do ing i jestem zadowolony.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.