Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gdzie zrobić implanty zębów we Wrocławiu?
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Zakupy w sklepach online
Piotr332
Czy ktoś z forum orientuje sie może, gdzie najlepiej zrobić [url="http://www.uni-dental.com.pl/implant/"]implanty zębów wrocław[/url]? Zastanawiam sie bad tym ponieważ od jakiegoś czasu nie mam już kilku swoich zębów i może warto było by wykonać taki zabieg aby czuć się bardziej komfortowo w towarzystwie, jak sądzicie?
Andree
profesjonalna szeptanka powiadasz?
Niegotowy282
Może najpierw przejrzyj wszystkie dostępne oferty i to w jakimś tam stopniu może pomóc Ci podjąć decyzję smile.gif.
l0t4r
I jak, udało się komuś znaleźć dobre miejsce do zrobienia implantów we Wrocku?
Suchy174
Znajdźcie dobrą klinikę w okolicach Jana Pawła II i po kłopocie. Tam tego jest naprawdę od groma i wybór jest aż przytłaczający...
Anton931
A po co Ci takie implanty w ogóle ?
jakb7p2
Jak cenowo wychodzą te implanty?
carver
Najlepiej u jakiegoś dobrego stomatologa, tak Ci radzę z dobrego serca smile.gif
MIKO231
Implanty są naprawde drogie. Nie warto robić.
ilona90868
Czasem wręcz trzeba dla zdrowia więc to raczej nie jest kwestia zbyt dyskusyjna tongue.gif.
wiewior23
Poszukaj informacji na ten temat w Internecie. Z całą pewnością się coś sprawdzonego znajdzie w tym obszarze tematycznym smile.gif
nerrim
Ja bym popytał o to znajomych...
pinkluck
A może warto w tym temacie popytać znajomych? Moim zdaniem jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie smile.gif
paadre
Sprawdź sobie http://www.unidentunion.pl/ mi tutaj robili implanty zębowe i jestem bardzo zadowolony z efektu! Szczerze powiedziawszy to ja nawet nie sadzilem, ze cenowo tak bedzie to dobrze wygladac wiec jak jestescie z okolic Wrocławia to wiecie gdzie uderzac smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.