Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Rower
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Zakupy w sklepach online
wiera207
Czy jeździcie w zimie ? Jaki macie sprzęt i jak sikę na zimę ubieracie ?
kacper29043
Ciuchy takie same jak do biegania i po kłopocie tongue.gif.
elwira96260
Nie do końca gdyż podczas biegania wytwarza się bardzo potężny wiatr w związku z czym jest ZNACZNIE chłodniej niż podczas biegania biggrin.gif.
Apaczka_pl
Można śmiało jeździć na rowerze zimą, pod warunkiem że masz odpowiedni rower przede wszystkim jesteś do tego przygotowany, mowa głównie o odzieży, bieliźnie termoaktywnej, bez tego ani rusz. Teraz w sklepach internetowych znajdziesz szereg ciekawych promocji właśnie na taką odzież.
Postponowany31
Nie cierpię zimy, nic się prawie nie da robić + trzeba brać ze sobą tony ubran grubych :/.
Dom_Torreto
W zimę odpuszczam sobie rowerek. Od listopada do marca zamiast jazdy na rowerze wybieram basen. A jak się zaczyna robić cieplej to od razu wracam na rowerek smile.gif
Hellor
Ja również w zimowym okresie odpuszczam sobie jazdę na rowerze ale już nie mogę doczekać się następnego sezonu tongue.gif
HaniK
Ja nigdy nie jeżdżę w zimę bo mi chłopak nie pozwala haha biggrin.gif a w górach jest zawsze tak pięknie zimą...
Treper_
Ja też na zimę sobie odpuszczam. Chociaż parę osób widuję w okolicy na rowerkach, ale mimo wszystko to jest dalej mniejszość tongue.gif
esesman
w ostatnich latach jest moda na jazde na rowerze !
miko11
A nie lepszym rozwiązaniem są rolki?
paoloo
Trenażer - jak przypominam sobie te odmrożone stopy i palce w dłoniach to wolę się ponudzić w pokoju i zobaczyć film.
followme
Jasne, że jeździmy smile.gif
acote
Nigdy nie zaszkodzi popytać znajomych. Jest duża szansa, że mogą wiedzieć coś na ten temat.
makelezi
ja mam rower za 500 zł i wystarczy na przejazdzki po miescie !
FilippoSmith
Poza odzieżą pamiętać należy też o odpowiednich oponach, no i o odpowiedniej konserwacji roweru po odbytych trasach, ze względu na sypaną na drogach sól.

Osobiście zimą preferuję jednak bieganie:)
neniska
Ja zazwyczaj na zimę chowam swój rower do garażu i wyczekuję wiosny!
SoryBoja
Rowerem w zimę to tak słabo niestety, jednak jak jest mało śniegu albo w ogóle brak to czemu nie smile.gif
Endriu2
W ziemie wybieram trening w mieszkaniu przy użyciu trenażera smile.gif
Nikolczyk
Na zimę wybieram przełaj, a ubrania kupuję w dyskoncie typu decathlon smile.gif
Daniel_12
Ja już nie mogę się doczekać kiedy zrobi się trochę cieplej i będzie można w końcu normalnie pojeździć. Uwielbiam jazdę na rowerze! smile.gif
Patryczek11
Ja w zimę staram się nie jeździć na rowerze. Nie chodzi tylko o temperaturę ale także o smog! To naprawdę bardzo nam szkodzi i trzeba ograniczać przebywanie na "świeżym" powietrzu.
moniakapka
Ostre koło na każdą porę roku! trzeba trzymać formę i trenować nawet przez zimę aby być dobrym w sezonie letnim smile.gif kurtka z nieprzewiewnego materiału, chusta na twarzy i oczywiście rękawiczki bo ręce cierpią od razu najbardziej. Macie jakieś sprawdzone ciepłe rękawiczki do polecenia?
tato
Ja rower kupuję tylko stacjonarnie...
hanKa
Ja w zimę przesiadam się na rowerek stacjonarny, nie cieszy mnie jeżdżenie w zimę po lesie wink.gif
malinois
To prawda, ja również lubię przejażdżki rowerowe, ale teraz jest na to zbyt zimno. Czekam na powrót wiosny!
zigzag
Dojeżdżam przez całą zimę na rowerze na uczelnie i do pracy, na zimę złożyłam sobie rower, którego nie żal mi zostawić na dworze i jeździć po ulicach, która jest cała w błocie i soli. Ubieram się w termoaktywną odzież, to mi wystarcza.

4rsenal
Trzeba mieć ocieplane ubrania, dobrze oddychające. Odzież biegowa się niestety nie nadaje gdyż nie ma takiej oddychalności. I warto zaopatrzyć się w ciepłe i nieprzemakalne buty.
antul88
Akcesoria rowerowe kupuję w sieci, ale rower przed zakupem to muszę przetestować. Swój kupiłam rok temu i doskonale się sprawuje. Wiosna jazda już była smile.gif
ewacimek
Na rowerze jeżdżę w każdą porę roku. Na zimę ubieram świetną kurtkę, którą kupiłam w Decathlonie, jest nieprzewiewna i w zimę jest mi w niej idealnie, nie za ciepło, nie za gorąco smile.gif W Decathlonie znajdziecie na prawdę super rzeczy np. odzież termoaktywną.

Januszek12
Ja jeżdżę tylko w ciepłe dni, tak jak teraz smile.gif
tagliatelle
Ja na zimę wyciągam mój drugi rower gdyż sól drogowa średnio dogaduje się z rowerem
asiullka
ja jeżdżę zimą ale o wiele spokojniej i wolniej. Ubrania zimowe na rower kosztują fortunę, najdroższe były buty bo 500 zł.
biuka
Ja bardzo lubię jeździć na rowerze!
FifiMifi
Ja w zimę raczej staram się nie wychodzić na rower. Wolę wtedy popływać na basenie smile.gif
Cerber2000
Ja tam lubię biegać w zimę i się kompać. To jest fajna rzecz
LotarBoss
Rower to jest wspaniała sprawa!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.