Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: reklamacja w Play
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Prawa konsumenta
mania4489
Witam wziąłam telefon z play na 3 lata, przy czym od jakiegoś czasu zaczął mi się psuć a tel jest na gwarancji. Na dzień dzisiejszy czeka mnie 7 reklamacja a mój tel nadal się psuje. Od ostatniej reklamacji nawet nie upłynął miesiąc a już się tel popsuł tzn ekran dotykowy nie reaguje.
Telefon oddany znów do reklamacji tym razem z tytułu Rękomja że nie chce kolejnej naprawy tylko ten sam nowy tel lub wymiana na inny. A miałam sony xperia aqua.
Dostałam telefon od play że jest odmowa z tego względu że telefon jest za drogi, a koszt naprawy jest tańszy. To moje pytanie brzmi czy mam ten telefon naprawiać w nieskończoność? czy coś jeszcze mogę zrobić w tej sprawie?
Edek002b
No moim zdaniem nic nie poradzisz. Myśle, że play już doskonale wie, że modele które dają i tak do nich wrócą.
Lolek040x
To prawda, nic sie nie zrobi. Bedziesz tak stale go oddawał.
Apaczka_pl
Takie procedury trwają już długo i jest to 7 kolejna reklamacja? To co najmniej dziwne, przecież o wiele taniej byłoby wymienić teleofn na nowy, akurat ten model Sony Aqua jest po prostu generalnie kiepski, wadliwy.
Sertio
Ja bym już dawno uzyskał kilka darmowych miesięcy.
Lekimo23
Bardzo dziwne że sony xperia popsuł się w ten sposób.
Ilogi
Moja Xperia ma już chyba z pięć lat i nadal działa.
Gilowi
Ciężko będzie to zareklamować ale możesz próbować.
igor55
oo
alfred767
bardzo długo one trwają
Lilop
Ja bym sobie to odpuścił, szkoda czasu.
serovte
Dokładnie, oni bardzo nie lubią reklamacji dlatego wszystko przeciągają, ale da się z nimi wygrać.
rshod
ja z play mam obecnie sprawę, nigdy już nie podpiszę z nimi żadnej umowy
pelanko
musisz zmienic siec.
Wertikli
Niestety wszystkie sieci działają podobnie więc warto zmieniać sieci.
eksek
oni w tych sieciach komórkowych to często tylko chcą cie jak najbardziej oszukać
meczek
z sieciami komórkowymi niestety tak jest, często starają się oni bardzo oszukiwać
KenShamrock
Play ma fantastyczne produkty.
karumbis
powinni ja bezproblemowo uznac !
Gulash
Ja tam z Playa jestem zadowolony
kubus23wa
Moim zdaniem najlepszą oferta w telekomunikacji jest play

boasaa
Moim zdaniem zawsze jest warto próbować!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.