Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Firma sprzątająca groby
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Zakupy w sklepach online
Dawid98
Witam,
mam pewien problem, poszukuje firmy, która zajmie się grobami moich bliskich.
Wiadomo, że na takie coś nie ma się czasu. Dlatego poszukuje kogóś kto się tym za mnie zajmie.
Jedyna firma jaka przyszła mi do głowy to http://karwikol.pl/opieka-nad-grobami-gliwice/.
Wyglądają na naprawdę solidną i rzetelną firme, która na pewno zajmie się tym kompleksowo.
Czy ktoś coś o niej słyszał? Bardzo potrzebuje opinii na jej temat.
Geniusz34
Witam serdecznie. Poszukaj w googlach takich firm. Wiele firm, które zajmują się sprzątaniem też świadczy takie usługi. Prace magisterskie - tym się teraz zajmuje.
Ekspresywny55
Cmentarz ma zawsze taką usługę więc czemu korzystać z kogoś z zewnątrz... ?
marcelina21047
Takie usługi są chyba bardzo niszowe aczkolwiek sądzę że warto spróbować biggrin.gif.
piurus
we wszystkich swietych to chyba najwieksze zapotrzebowanie !
piotr562
a co taka firma może
gladiator01
Ciężki temat...
lejeka
na wszystkich swietych to chyba zarobicie !
MasterOfGold
Firma sprzedająca groby? Bardzo ciekawa rzecz :-)
Pawcio
Ja w tym nie mam niestety doświadczenia.
davneer
[quote name='Pawcio' date='16.02.2018, 14:35' post='23282']
Ja w tym nie mam niestety doświadczenia.
[/quote]
A musisz mieć? Bo chyba nie... A sprzątanie grobów to nie jest zajęcie dla wszystkich.
kreseczkaa
Coś mi się wydaje że na takie rzeczy wypadałoby jednak znaleźć choć trochę czasu w naszej zabieganej codzienności
Maskisz878
Jestem za samodzielnym sprzątaniem. Bez sensu jest komuś płacić, no chyba, że faktycznie jesteśmy bardzo daleko i nie mamy jak.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.