Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Mieszkanie - kupno
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Zakupy w sklepach online
xdarmian
Czy w dzisiejszych czasach opłaca kupować się mieszkanie? Moim zdaniem warto. Jest to inwestycja jest na lata, ja szczególnie polecam dewelopera Orion, który ma niesamowite ceny. Warto zainteresować się ofertą.
eugenia24804
Zacznijmy od tego że warto mieć swoje, a jeśli pytasz o inwestycje to tak - zawsze warto mieć swoje mieszkanko biggrin.gif.
SilverHerobest
W moim przekonaniu ceny mieszkań w Polsce będą szły mocno w dół. Ekonomia w Polsce jest zła i będzie jeszcze gorzej.
Asieńka89
Kupno mieszkania to jest jedna z lepszych inwestycji więc się nawet nie zastanawiaj jeśli masz pieniądze wink.gif
Warrior_18
Mi się wydaje, że lepiej nazbierać pieniądze i kupić domek jednorodzinny. Zero niemiłych sąsiadów i można sobie ładny ogródek założyć smile.gif
majuusia
Uważam że kupno mieszkania to dobra inwestycja wink.gif Na przykład kupienie jakiejś kawalerki w mieście typowo studenckim i wynajmowanie go na okres jednego roku studentom smile.gif
Marcin789
Ja uważam, że lepiej trochę poczekać i nazbierać pieniądze, żeby kupić dom smile.gif Można mieć własny ogródek, organizować grilla i mała szansa na uciążliwych sąsiadów...
Drajwer447
Oczywiście, że opłaca się kupować mieszkanie. Ja kupiłem swoje pierwsze mieszkanie pół roku temu i jestem bardzo zadowolony smile.gif Uważam, że to bardzo dobra inwestycja smile.gif
followme
Nieruchomości to chyba zawsze będzie dobra inwestycja.
weran
i wez tu kup mieszknanie przy takich zarobkach ...
FilippoSmith
To nie takie proste jak niektórzy tutaj piszą. Kupno mieszkania może oczywiście okazać się świetną inwestycją, ale także totalną wtopą. Kluczowe jest określenie potencjalnej stopy zwrotu z mieszkania, np. szacując roczny czynsz z danego mieszkania i dzieląc go poprzez cenę mieszkania. Jeśli stopa zwrotu wyniesie powyżej 5% to można zacząć sie zastanawiać nad danym zakupem. To oczywiście moje zdanie, każdy ma swoje podejście do inwestycji w nieruchomości.
teraz
a mieszkania nie sa tanie ...
MasterOfGold
W Polsce te mieszkania są przeszacowane. Taka jest prawda.
Kilmar
Mieszkania są ogólnie niestety dość drogie...
blancaa90
warto ale czy chcemy zadłużać się na 30 lat? Ja preferuje wynajem i wolność, mogę się przeprowadzić kiedy chce i gdzie chce i zmieniać lokalizację bez ograniczeń. Nie chce i nie lubię być uwiązana do jednego miejsca.
JohnatanCrew
Jeśli patrzeć na mieszkania pod kątem inwestycji to bardzo polecam wybieranie miast studenckich wink.gif Bardzo dużo młodych ludzi przyjeżdża na przykład do warszawy, głównie w celach studiowania. Gdzieś muszą mieszkać wink.gif
pisful
Super, dzięki za świetne porady w tym temacie.
DominikaI
Mieszkania to zawsze dobra inwestycja, zwłaszcza w miastach studenckich, tak, jak już ktoś wcześniej wspomniał.




http://www.moccastudio.pl/
DobryKozak
Kupno mieszkania to jest wielki problem. Tak ja to widzę.
BomberMan
Ja tam mieszkania nie kupuje w Polsce. Są one za drogie.
dj1234567
Myślę, że to jest temat dla specjalisty... Dzięki temu można sobie oszczędzić wielu trudności...
Daimon
Cóż, warto się zastanowić nad tym zagadnieniem. Z drugiej jednak strony możliwości jest bardzo wiele.
sirosek
niestety mmnie nie stac !
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.