Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Doładowania na telefon
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Zakupy w sklepach online
mawko1
Czasem ciężko znaleźć jest dobrą stronę lub sklep, który oferuje doładowanie na telefon lub playstation. Na szczęście mi udało się i trafiłem na stronę doladowania.pl. Bardzo szybka obsługa i wysyłka kodów także do doładowania telefonów. Odwiedź sam i sprawdź już teraz!
Cetoli
Ile razy już tam kupowałeś doładowania?
MADŁO
Ja również jestem ciekawy czy ta strona jest faktycznie taka dobra i czy na pewno można z niej korzystać, ktoś jeszcze może to potwierdzić? smile.gif
pedane
mo mozecie doladowac za 100 smile.gif
Lucius
Ja się kompletnie na tym nie znam. W związku z tym nie będę kompletnie w stanie pomóc...
followme
Sporo jest takich serwisów z doładowaniami.
acote
Aktualnie bardzo często można doładować telefon poprzez stronę swojego banku. Szybki i prostu sposób.
kayla7351
Fakt, sprawa prosta i banalna więc nie wiem na grzyb strzępić jęzorem tongue.gif.
Tlumacz
Ja robię doładowania u operatora
Keiueu90
Polecam
jaskra
aha czyli wszystko jasne !
Melania1818
No właśnie, a najprościej nie będzie doładować u operatora? cool.gif
matronom
Nie wiem czy znacie ale firma Folx -[url="https://folx.com/faq/"] https://folx.com/faq/[/url] ma fajne rozwiązanie bo u nich się podpina kartę kredytową do aplikacji i płatności są robione automatycznie
doriska
Moim zdaniem nie ma to znaczenia czy doładujemy u operatora czy przez taką właśnie stronkę.
kaluma
Jak jeszcze miałam telefon na kartę to zawsze ładowałam go przez konto internetowe w banku smile.gif Szybko sprawnie i bezpiecznie. Ale teraz już na szczęście mam wykupiony abonament i polecam serdecznie, bardzo wygodne
Mirczu
Nie korzystam z doładowań, bo od kilku lat mam abonament na telefon
HexenBoy
Ja korzystam i jestem zadowolony.
dj1234567
Warto poszperać w tym temacie w Internecie. Wydaje mi się, że to jest dobre rozwiązanie smile.gif
Daimon
Niby takie oczywiste a jednak stanowi problem. Jednak nie jest niczym dziwny, każdy z nas inaczej spogląda na ową kwestię.
barketta86
Super, dzięki wielkie za ciekawe porady smile.gif
PiotrRo
Po co ? Z banku nabijać
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.