Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zagraniczne wakacje
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Zakupy w sklepach online
Elka201
Witam wszystkich,
Czy ktoś z was już zaczyna planować wakacje? U mnie z urlopem jest dość problem więc muszę dużo wcześniej zaplanować sobie wakacje. W tym roku myślałem o wakacjach zagranicznych. Marzą mi się Grecja czy Hiszpania. Czy możecie coś powiedzieć o tych miejscach i jakie hotele polecacie?
toma001
Zawsze kupujemy wycieczki przez internet - albo sami sobie szukamy przelotow i tanich kwater, albo kupujemy wypas w http://dreamtours.pl. Oni maja wszystkie hotele z all inclusive na swiecie i cen lepszych nie znalazlem.
Daimon
Pamiętajcie tylko koniecznie o wyrobieniu sobie takiej karty ekuz https://wakacyjnapolisa.pl/ekuz/wroclaw/ To może się okazać niezwykle potrzebne i przydatne wink.gif
Sandra992
Zawsze chciałam pojechać do Brazylii. Mam pewne obawy związane z wysoką przestępczością w tym kraju, ale chyba się przełamie. Wakacje w tym kraju to interesująca propozycja, trzeba jednak pamiętać, że gdy my mamy tutaj lato, tam jest zima. Z tego względu poczekam do zimy.
Amelia
Hiszpania zdecydowanie, południowe wybrzeże. Poza tym Chorwacja smile.gif
Luki156
Ja uważam, że najlepszym regionem na wakacje są okolice Morza Śródziemnego. Ja tam jeżdżę co roku i jestem bardzo zadowolony smile.gif
polime
Moim zdaniem w Polsce też można spędzić ciekawe wakacje.
pinka
Z całego serca mogę polecić Ci Hiszpanię.
Karolek15
Ja tam nie wyobrażam sobie wakacji bez wyjazdu za granicę! W tym roku planuję wyjechać do Wietnamu. To moja pierwszy wyprawa w tamte strony smile.gif
supermario11
Ja w tym roku jadę do Lizbony smile.gif
paadre
A ja tak przy okazji wakacji mam inne pytanie - gdzie i w jaki sposób uczycie się angielskiego?
Pytam, bo znalazłem ciekawy materiał na kanale Enlinado na Youtube z którego dowiedziałem się ciekawych rzeczych m.in to jak się uczyć metodą socjalizatorską słyszeliście o takiej? Podobno bardzo skuteczna i różni się od metod szkolnych, warto się na kursy zapisywać gdzie w ten sposób się uczy?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.