Sklep ematador.pl

Kontakt

tel. 500246349
Braniewo

Popularne produkty

Elektronika i komputery, AGD, Biuro, RTV, Motoryzacja, Drony i Optyka, Oświetlenie, Komponenty elektroniczne, Minikomputery, Gaming, TEMP

Popularne marki

Esperanza, Gembird, Hp, Qoltec, Dell, Logilink, Delock, Hewlett packard enterprise, Lenovo, Trust, Maclean, 4world, Samsung, Asus, Canon, Tb print, Thermaltake

Rekomendcja klientów

Monitorowana jakość obsługi

  • opinie pozytywne: 1
  • opinie neutralne: 0
  • opinie negatywne: 0
Podsumowanie

ematador.pl > Oferowane produkty

Cisco SG300-20 switch L2/3 18x1GB 2xCOMBO 1xDB9 NO FAN Rack 19'' - 2859113231

Cisco SG300-20 switch L2/3 18x1GB 2xCOMBO 1xDB9 NO FAN Rack 19'', Cisco

Architektura sieci LAN:    GigabitEthernet Liczba portów 1000BaseT (RJ45):    18 szt. Liczba portów COMBO GEth (RJ45)/MiniGBIC (SFP):    2...

1202,50 zł

Cisco RV110W router xDSL WiFi N150 1xWAN 4x10/100 LAN VPN - 2850771907

Cisco RV110W router xDSL WiFi N150 1xWAN 4x10/100 LAN VPN, Cisco

Router RV110W VPN Firewall marki Cisco pozwala na bezpieczny dostęp na odległość do sieci profesjonalnej. Posiada 4 porty Fast Ethernet,...

264,50 zł

Cisco SF350-48-K9-EU 48port przelacznik - 2862579543

Cisco SF350-48-K9-EU 48port przelacznik, Cisco

1885,50 zł

Cisco SG300-52P switch 50x1GbE 2xCombo PoE - 2855980578

Cisco SG300-52P switch 50x1GbE 2xCombo PoE, Cisco

Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja Web user interface, SNMP, Standard MIBs, Private MIBs, RMON, IPv4 and IPv6 dual stack, Firmware...

4521,50 zł

Cisco SG350XG-48T 48x10GbE 2xSFP+ Switch SG350XG-48T-K9-EU - 2863461040

Cisco SG350XG-48T 48x10GbE 2xSFP+ Switch SG350XG-48T-K9-EU, Cisco

VLAN - Support for up to 4096 VLANs simultaneously - Port-based and 802.1Q tag-based VLANs - MAC-based VLAN - Management VLAN - Private...

25913,50 zł

Cisco MGBSX1 MM 550m LC - 2863461044

Cisco MGBSX1 MM 550m LC, Cisco

MGE Transceiver MGBSX1 Pozostałe parametry - 1000BASE-SX SFP - Multimode fieber - Długość fali: 850 nm - 550 m Wymagania środowiskowe -...

417,50 zł

Cisco MGBLH1 SM 40km LC - 2863461045

Cisco MGBLH1 SM 40km LC, Cisco

MGE Transceiver MGBLH1 Pozostałe parametry - 1000BASE-LH SFP - Single-mode fiber - Długość fali 1310 nm - 40 km Wymagania środowiskowe -...

890,50 zł

Cisco SG500-28MPP, 28x GbE (Max PoE+), 2x Combo, 2x SFP, Stackable, Managed Switch - 2863461029

Cisco SG500-28MPP, 28x GbE (Max PoE+), 2x Combo, 2x SFP, Stackable, Managed..., Cisco

VLAN - Port-based/802.1Q tag-based VLANs - MAC-based VLAN - Management VLAN - PVE (Private VLAN Edge) - Guest VLAN - Dynamic VLAN (RADIUS...

4351,50 zł

Cisco SG350XG-24F 24xSFP+ 2x10GbE Switch SG350XG-24F-K9-EU - 2863461039

Cisco SG350XG-24F 24xSFP+ 2x10GbE Switch SG350XG-24F-K9-EU, Cisco

Akcesoria w zestawie - Cisco Small Business 350X Series Stackable Managed Switch - Power cord - Mounting kit included with all models -...

9212,50 zł

Cisco SG350XG-24T 24x10GbE 2xSFP+ Switch SG350XG-24T-K9-EU - 2863461038

Cisco SG350XG-24T 24x10GbE 2xSFP+ Switch SG350XG-24T-K9-EU, Cisco

Akcesoria w zestawie - Cisco Small Business 350X Series Stackable Managed Switch - Power cord - Mounting kit included with all models -...

11845,50 zł

Cisco SG350XG-2F10 12x1 0GbE 2xSFP+ Switch SG350XG-2F10-K9-EU - 2863461037

Cisco SG350XG-2F10 12x1 0GbE 2xSFP+ Switch SG350XG-2F10-K9-EU, Cisco

VLAN - Support for up to 4096 VLANs simultaneously - Port-based and 802.1Q tag-based VLANs - MAC-based VLAN - Management VLAN - Private...

5693,50 zł

Cisco SF500-24MP 24x 10 /100 Mbps (PoE+), 2x Combo, 2x SFP Stackable Managed Switch - 2863461036

Cisco SF500-24MP 24x 10 /100 Mbps (PoE+), 2x Combo, 2x SFP Stackable Managed..., Cisco

VLAN - Port-based/802.1Q tag-based VLANs - MAC-based VLAN - Management VLAN - PVE (Private VLAN Edge) - Guest VLAN - Dynamic VLAN (RADIUS...

3569,50 zł

Cisco SF302-08 switch L2/3 8x10/100 2xCOMBO 1xDB9 NO FAN Rack/Desktop/Wall - 2863461008

Cisco SF302-08 switch L2/3 8x10/100 2xCOMBO 1xDB9 NO FAN Rack/Desktop/Wall, Cisco

Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja CLI (wiersz poleceń) HTTP (SSL) Przeglądarka WWW SNMP v1 SNMP v2c SNMP v3 SSH Syslog Telnet...

714,50 zł

Cisco SF300-08 switch L2/3 8x10/100 1xDB9 NO FAN Rack/Desktop/Wall - 2863461009

Cisco SF300-08 switch L2/3 8x10/100 1xDB9 NO FAN Rack/Desktop/Wall, Cisco

580,50 zł

Cisco SF300-24MP switch 24x10/100 PoE rack - 2863461014

Cisco SF300-24MP switch 24x10/100 PoE rack, Cisco

Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja Web user interface, SNMP, Standard MIBs, Private MIBs, RMON, IPv4 and IPv6 dual stack, Firmware...

2976,50 zł

Cisco SG300-28MP switch 26x1GbE 2xCombo rack - 2863461015

Cisco SG300-28MP switch 26x1GbE 2xCombo rack, Cisco

Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja Web user interface, SNMP, Standard MIBs, Private MIBs, RMON, IPv4 and IPv6 dual stack, Firmware...

3209,50 zł

Cisco SG500X-24P switch 24x1GbE 4xSFP - 2863461017

Cisco SG500X-24P switch 24x1GbE 4xSFP, Cisco

Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja Web user interface; SNMP; Standard MIBs; Private MIBs; RMON; IPv4 and IPv6 Dual Stack; Firmware...

5359,50 zł

Cisco SG300-10SFP switch 8xSFP 2xCombo - 2863461018

Cisco SG300-10SFP switch 8xSFP 2xCombo, Cisco

Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja Web user interface, SNMP, Standard MIBs, Private MIBs, RMON, IPv4 and IPv6 dual stack, Firmware...

1317,50 zł

Cisco SF500-24P switch 24xFE 2xCombo 2x1GE/5GE SFP - 2863461019

Cisco SF500-24P switch 24xFE 2xCombo 2x1GE/5GE SFP, Cisco

CISCO Switch Small Business 500 Series SF500-24P - 24 portów 10/100 + 2 porty SFP Gigabit + 2 porty SFP - PoE - rack     Specyfikacja...

2351,50 zł

Cisco SF500-48P switch 48xFE 2xCombo 2x1GE/5GE SFP - 2863461020

Cisco SF500-48P switch 48xFE 2xCombo 2x1GE/5GE SFP, Cisco

5112,50 zł

Cisco SG500X-24MP Switch 24xGb, Max PoE+, 4x10G SFP+ Stackable - 2863461023

Cisco SG500X-24MP Switch 24xGb, Max PoE+, 4x10G SFP+ Stackable, Cisco

VLAN - Port-based/802.1Q tag-based VLANs - MAC-based VLAN - Management VLAN - PVE (Private VLAN Edge) - Guest VLAN - Dynamic VLAN (RADIUS...

7218,50 zł

Cisco SLM2008PT-EU Swit 8x1GBE PoE - 2863460999

Cisco SLM2008PT-EU Swit 8x1GBE PoE, Cisco

Protokoły uwierzytelniania i dostępu RADIUS MD5 Obsługiwane protokoły i standardy IEEE 802.1Q - Virtual LANs IEEE 802.1x - Network Login...

760,50 zł

Cisco SLM2008T-EU Swith 8x1GBE - 2863460998

Cisco SLM2008T-EU Swith 8x1GBE, Cisco

Protokoły uwierzytelniania i dostępu RADIUS MD5 Obsługiwane protokoły i standardy IEEE 802.1Q - Virtual LANs IEEE 802.1x - Network Login...

374,50 zł

Cisco SG200-26FP switch 24x1GbE 2xCombo PoE - 2863461000

Cisco SG200-26FP switch 24x1GbE 2xCombo PoE, Cisco

VLAN Obsługa do 256 VLANs równocześnie 4096 VLAN IDs Obsługiwane protokoły i standardy - EEE 802.3 10BASE-T Ethernet, - IEEE 802.3u...

2408,50 zł

Cisco SG200-10FP switch 10x1GbE 2xCombo PoE - 2863461003

Cisco SG200-10FP switch 10x1GbE 2xCombo PoE, Cisco

VLAN Obsługa do 256 VLANs równocześnie 4096 VLAN IDs Obsługiwane protokoły i standardy - EEE 802.3 10BASE-T Ethernet, - IEEE 802.3u...

1041,50 zł

Cisco SG350X-24P Swt 24 x1GbEPoE+ 2x10GbE 2xSFP+ - 2863461244

Cisco SG350X-24P Swt 24 x1GbEPoE+ 2x10GbE 2xSFP+, Cisco

VLAN - Port-based and 802.1Q tag-based VLANs - MAC-based VLAN - Management VLAN - Private VLAN Edge (PVE), also known as Protected Port,...

4342,50 zł

Cisco SG350-10-K9-EU gigabit 8port switch - 2850979380

Cisco SG350-10-K9-EU gigabit 8port switch, Cisco

720,50 zł

Usuń filtr marki: Cisco  

4world Adata Amica Apc Apple Art Asus Bosch Canon Corsair Dell Delock Digitus Eaton Elmak Esperanza Fujitsu Gembird Global technology Goodram Hewlett packard enterprise Hp Hp inc. Inne Intel Kingston Lanberg Lenovo Logilink Maclean Modecom Natec Nillkin Owc Philips Powerwalker Qnap Qoltec Samsung Sencor Sony Sophos Tb print Teka Thermaltake Tp-link Tracer Trust Whitenergy Zyxel

zobacz więcej marek

data aktualizacji oferty: 06.12.2018 | zgłoś błąd

Dla sprzedawców

copyright © 2005-2018 Sklepy24.pl  |  made by Internet Software House DOTCOM RIVER