Zestawy oraz podzespoły komputerowe.
Sklep Radkomp

Kontakt

tel.
Warszawa

Popularne produkty

Sieci - produkty sieciowe, Eksploatacja, Notebooki - Netbooki - Ultrabooki, Zasilanie, Multimedia, Pamięci, Peryferia, Gry i akcesoria do gier, Telekomunikacja

Popularne marki

Activejet, Hewlett-packard, Intel, Lenovo, Kingston, Planet, Esperanza, Fujitsu, Gembird, Samsung electronics polska, Supermicro, Asus, Goodram, Zyxel, A-lan, Actis

Rekomendcja klientów

Monitorowana jakość obsługi

  • opinie pozytywne: 0
  • opinie neutralne: 0
  • opinie negatywne: 0
Podsumowanie

Radkomp > Oferowane produkty

ALLIEDT AT-MC103LH KONWERTER 100TX->100FX(SC) SM - 2822165886

ALLIEDT AT-MC103LH KONWERTER 100TX->100FX(SC) SM, Allied Telesis

Gwarancja : 24 miesiące gwarancji fabrycznej Kod Producenta : AT-MC103LH P/N: : 767035192635

612,91 zł

Allied Telesis WebSmart (AT-GS950 / 48) 48x10 / 100 / 1000Mbps 4SFP combo - 2822170456

Allied Telesis WebSmart (AT-GS950 / 48) 48x10 / 100 / 1000Mbps 4SFP combo, Allied Telesis

Gwarancja : 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta : AT-GS950/48-50 Liczba portów 1000 Mbps : 48 szt. Porty mini-GBIC : 4 Gig...

2246,23 zł

Allied Telesis L2 (AT-8000GS / 24POE) L2 switch with 24-10 / 100 / 1000Base-T plus 4xSFP - 2822170713

Allied Telesis L2 (AT-8000GS / 24POE) L2 switch with 24-10 / 100 / 1000Base-T..., Allied Telesis

Gwarancja : 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta : AT-8000GS/24POE-50 Liczba portów 1000 Mbps : 24 szt. Porty mini-GBIC : 4...

4273,16 zł

ALLIEDT AT-FS708 / POE SWITCH 8x10 / 100TX - 2822170755

ALLIEDT AT-FS708 / POE SWITCH 8x10 / 100TX, Allied Telesis

Gwarancja : 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta : AT-FS708/POE-50 Możliwość mocowania do podłoża : Tak P/N : 767035179797 ...

628,22 zł

Allied Telesis (AT-2701FX / SC) Karta sieciowa 1x10 / 100FX(SC) - 2822166455

Allied Telesis (AT-2701FX / SC) Karta sieciowa 1x10 / 100FX(SC), Allied Telesis

Gwarancja : 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta : AT-2701FX/SC-001 Interfejs : PCI Rodzaj : Przewodowa Standard...

493,66 zł

Allied Telesis WEB (AT-FS750 / 48) 48x10 / 100 +2x1GbpsTX +2xSFP - 2822170458

Allied Telesis WEB (AT-FS750 / 48) 48x10 / 100 +2x1GbpsTX +2xSFP, Allied Telesis

Gwarancja : 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta : AT-FS750/48-50 Liczba portów 10/100 Mbps : 48 szt. Liczba portów 1000...

1188,84 zł

Allied Telesis L2 switch (AT-8000S / 48) 48x10 / 100Mbps 2x10 / 100 / 1000Mbps 2xSFP - 2822170506

Allied Telesis L2 switch (AT-8000S / 48) 48x10 / 100Mbps 2x10 / 100 / 1000Mbps..., Allied Telesis

Gwarancja : 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta : AT-8000S/48-50 Liczba portów 10/100 Mbps : 48 szt. Liczba portów 1000...

2471,14 zł

Allied Telesis Unmanaged (AT-FS708LE) 8x10 / 100Mbps Desktop Switch zew. zasilacz - 2822170568

Allied Telesis Unmanaged (AT-FS708LE) 8x10 / 100Mbps Desktop Switch zew...., Allied Telesis

Gwarancja : 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta : AT-FS708LE-50 Liczba portów 10/100 Mbps : 8 szt. Trunk : Nie ...

158,56 zł

ALLIEDT (AT-AR415) ROUTER VPN 5x10 / 100 1PIC SEC - NCB+1 - 2822166260

ALLIEDT (AT-AR415) ROUTER VPN 5x10 / 100 1PIC SEC - NCB+1, Allied Telesis

Gwarancja : 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta : AT-AR415S-50 Przeznaczenie do : : xDSL Porty wan (ilość) : 1 szt. Porty...

2246,23 zł

Allied Telesis (AT-MC1008 / SP) Konwerter 1000 BaseT / SFP - 2822165816

Allied Telesis (AT-MC1008 / SP) Konwerter 1000 BaseT / SFP, Allied Telesis

Gwarancja : 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta : AT-MC1008/SP-60 Łącze miedziane : 1000 BASE-T Łącze optyczne : SFP Typ...

911,36 zł

Allied Telesis AT-2701FXa / ST KARTA FIBER 100FX ST W - 2822166500

Allied Telesis AT-2701FXa / ST KARTA FIBER 100FX ST W, Allied Telesis

Gwarancja : 24 miesiące gwarancji fabrycznej Kod Producenta : AT-2701FXa/ST P/N: : 767035194363 Interfejs : PCI Rodzaj : Przewodowa ...

493,66 zł

Allied Telesis (AT-FS202) Konwerter 10 / 100 BaseTX / 100 BaseFX SC Multi-Mode - 2822165879

Allied Telesis (AT-FS202) Konwerter 10 / 100 BaseTX / 100 BaseFX SC Multi-Mode, Allied Telesis

Gwarancja : 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta : AT-FS202-20 P/N: : 767035192710 Numer części EAN: : 767035192710 Ilość...

1030,74 zł

Allied Telesis (AT-GS2002 / SP) Konwerter 100 / 1000TX-1000FX-SFP - 2822165792

Allied Telesis (AT-GS2002 / SP) Konwerter 100 / 1000TX-1000FX-SFP, Allied Telesis

Gwarancja : 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta : AT-GS2002/SP-60 Łącze miedziane : 10Mbps, 100Mbps lub 1000Mbps (1 Gbps)...

810,10 zł

ALLIED AT-2701FX / ST KARTA SIECIOWA FO 100Base-FX - 2822166460

ALLIED AT-2701FX / ST KARTA SIECIOWA FO 100Base-FX, Allied Telesis

Gwarancja : 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta : AT-2701FX/ST-001 Interfejs : PCI Rodzaj : Przewodowa Standard...

493,66 zł

ALLIED AT-2931SXLC PCI-x LC MMF 1000SX - 2822166461

ALLIED AT-2931SXLC PCI-x LC MMF 1000SX, Allied Telesis

Gwarancja : 24 miesiące gwarancji fabrycznej Kod Producenta : AT-2931SX/LC-001 Interfejs : PCI-X Rodzaj : Przewodowa Standard...

886,04 zł

Allied Telesis AT-x210-16GT SWITCH L2 14x1000TX 2xS - 2822170728

Allied Telesis AT-x210-16GT SWITCH L2 14x1000TX 2xS, Allied Telesis

Gwarancja : 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta : AT-x210-16GT P/N: : 767035199764 Liczba portów 1000 Mbps : 14 szt....

2765,78 zł

Allied Telesis (AT-MC101XL) Konwerter 100 BaseTX / 100 BaseFX ST Multi-Mode - 2822165818

Allied Telesis (AT-MC101XL) Konwerter 100 BaseTX / 100 BaseFX ST Multi-Mode, Allied Telesis

Gwarancja : 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta : AT-MC101XL-20 Łącze miedziane : 1 Łącze optyczne : 1 Typ portów : 2 ...

389,73 zł

Allied Telesis AT-8000S / 24POE SWITCH L2 24x10 / 100TX - 2822170731

Allied Telesis AT-8000S / 24POE SWITCH L2 24x10 / 100TX, Allied Telesis

Gwarancja : 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta : AT-8000S/24POE P/N: : 767035182278 Możliwość mocowania do podłoża : Nie ...

2556,68 zł

Allied Telesis L2 (AT-8000S / 16) 16x10 / 100Mbps 1x10 / 100 / 1000Mbps 1xSFP - 2822170595

Allied Telesis L2 (AT-8000S / 16) 16x10 / 100Mbps 1x10 / 100 / 1000Mbps 1xSFP, Allied Telesis

Gwarancja : 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta : AT-8000S/16-50 Liczba portów 10/100 Mbps : 16 szt. Liczba portów 1000...

1159,00 zł

Allied Telesis Unmanaged (AT-FS724L) 24x10 / 100Mbps Rack Switch wew. zasilacz - 2822170599

Allied Telesis Unmanaged (AT-FS724L) 24x10 / 100Mbps Rack Switch wew. zasilacz, Allied Telesis

Gwarancja : 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta : AT-FS724L-50 Liczba portów 10/100 Mbps : 24 szt. Liczba slotów : 24 szt....

361,62 zł

ALLIED AT-6101G Power over Ethernet Injector Gigabi - 2822170696

ALLIED AT-6101G Power over Ethernet Injector Gigabi, Allied Telesis

Gwarancja : 60 miesięcy gwarancji fabrycznej P/N : 767035190617 Kod Producenta : AT-6101G-50 Możliwość mocowania do podłoża : Tak ...

230,60 zł

Allied Telesis AT-x210-9GT SWITCH L2 8x1000TX 1xSFP - 2822170730

Allied Telesis AT-x210-9GT SWITCH L2 8x1000TX 1xSFP, Allied Telesis

Gwarancja : 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta : AT-x210-9GT P/N: : 767035199719 Trunk : Tak Montaż w szafach RACK :...

1675,00 zł

ALLIED AT-8000GS / 24 L2 SWITCH 24 x 1000Mbit 4x SFP - 2822170756

ALLIED AT-8000GS / 24 L2 SWITCH 24 x 1000Mbit 4x SFP, Allied Telesis

Gwarancja : 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta : AT-8000GS/24-50 P/N: : 767035188539 Możliwość mocowania do podłoża : Nie...

2331,48 zł

Allied Telesis (AT-FS705EFC / SC) 4x10 / 100Mbps 1x100Mbps BASE-FX / ST - 2822170761

Allied Telesis (AT-FS705EFC / SC) 4x10 / 100Mbps 1x100Mbps BASE-FX / ST, Allied Telesis

Gwarancja : 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta : AT-FS705EFC/SC-60 PORTY : 4 x 10/100BaseTX, RJ45, 1 x 100 FX ST Prędkość...

394,93 zł

Allied Telesis WebSmart (AT-GS950 / 24) 24x10 / 100 / 1000Mbps 4xSFP combo - 2822170427

Allied Telesis WebSmart (AT-GS950 / 24) 24x10 / 100 / 1000Mbps 4xSFP combo, Allied Telesis

Gwarancja : 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta : AT-GS950/24-50 Liczba portów 1000 Mbps : 24 szt. Liczba slotów : 2 szt....

1442,53 zł

Allied Telesis WebSmart (AT-GS950 / 8) 8x10 / 100 / 1000Mbps 2xSFP combo - 2822170454

Allied Telesis WebSmart (AT-GS950 / 8) 8x10 / 100 / 1000Mbps 2xSFP combo, Allied Telesis

Gwarancja : 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta : AT-GS950/8-50 Liczba portów 1000 Mbps : 8 szt. Inne porty : Nie Porty...

633,34 zł

Allied Telesis Unmanaged (AT-GS900 / 8E) 10 / 100 / 1000TX zew. zasilanie - 2822170463

Allied Telesis Unmanaged (AT-GS900 / 8E) 10 / 100 / 1000TX zew. zasilanie, Allied Telesis

Gwarancja : 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta : AT-GS900/8E-50 Liczba portów 1000 Mbps : 8 szt. Standardy sieciowe : IEEE...

246,32 zł

Usuń filtr marki: Allied telesis  

A-lan Actis Activejet Aerocool Asus Avtek Benq Brother D-link Dell Dymo Eaton Edimax Electronic arts Emtec Esperanza Ever Fujitsu Gembird Gigabyte Goodram Hewlett-packard Ibox Intel Kingston Lenovo Linksys Microsoft Microsoft (oem) Modecom Msi Natec Netgear No name Nobo Panasonic Planet Qoltec Rexel Samsung electronics polska Sandisk Supermicro Targus Tdk Toshiba Triton Ubiquiti Western digital Whitenergy Zyxel

zobacz więcej marek

data aktualizacji oferty: 14.07.2018 | zgłoś błąd

Dla sprzedawców

copyright © 2005-2018 Sklepy24.pl  |  made by Internet Software House DOTCOM RIVER