Narzędzia, Elektronarzędzia i Klimatyzacje
Sklep Sklepami.pl

Kontakt

tel. 85 661-62-22
Białystok

Popularne produkty

AKCESORIA I OSPRZĘT DO ELEKTRONARZĘDZI, NARZĘDZIA RĘCZNE, OGÓLNA, DOM I OGRÓD, ELEKTRONARZĘDZIA, WARSZTAT, NARZĘDZIA BUDOWLANE, ARTYKUŁY BHP i UBRANIA, NARZĘDZIA POMIAROWE

Popularne marki

Toya, Bosch, Milwaukee, Stanley, Makita, Brak, Jonnesway, Artpol..., Fiskars, Awtools, King tony, Klingspor, Beta, Dewalt, Cellfast, Prosperplast, Jobi, Honiton

Rekomendcja klientów

Monitorowana jakość obsługi

  • opinie pozytywne: 0
  • opinie neutralne: 0
  • opinie negatywne: 0
Podsumowanie

Sklepami.pl > Oferowane produkty > NARZĘDZIA PNEUMATYCZNE > Uzdatnianie powietrza > Naolejacze > ASTA MINI OLEJARKA 1/4" CG-2

ASTA

Opis

CG-2 Mini olejarka 1/4 to urządzenie wprowadzające do sprężonego powietrza w instalacji pneumatycznej czynnik smarujący – olej (w ilości dozowanej) w postaci tzw. mgły olejowej. Na skutek działania smarownicy zostaje zmniejszona siła tarcia w urządzeniach i narzędziach pneumatycznych, co wspomaga przepływ sprężonego powietrza. Zalety: - zbiorniki w obudowie metalowej, odporne na uszkodzenia - smarowanie adekwatne do przepływu - smarownice typu mgłowego - dobre charakterystyki regulacji i przepływu - możliwość bezpośredniej instalacji na ścianie

Sposoby płatności

  • Płatność przy odbiorze
  • Przelew bankowy

Dostawa towaru

  • Wskaźnik dostępności towaru
  • Śledzenie stanu zamówienia
  • Przesyłka kurierska
Zobacz wszystkie opinie klientów

ASTA MINI OLEJARKA 1/4" CG-2

Powiększ zdjęcie

Cena: 22,15 zł

wysyłka b/d

Sprzedawca

J.S.B. Tech Bartłomiej Sochoń
ul. Bałtycka 6c
15-611 Białystok

Kontakt

Tel.: 85 661-62-22,
511-538-996

Faks: 85 661-62-22

Gadu-Gadu: 567098

Skype: llooki

Adres www

data aktualizacji oferty: 24.03.2018 | zgłoś błąd

Dla sprzedawców

copyright © 2005-2020 Sklepy24.pl  |  made by Internet Software House DOTCOM RIVER