narzędzia
Sklep super-filtry.pl

Kontakt

tel. 601802216
Namysłów

Popularne produkty

Ogólna, NARZĘDZIA RĘCZNE, NARZĘDZIA RĘCZNE-Klucze i Nasadki, DOM I OGRÓD, WARSZTAT, ARTYKUŁY BHP i UBRANIA, ELEKTRONARZĘDZIA, AKCESORIA I OSPRZĘT DO ELEKTRONARZĘDZI-Wiertła-Do betonu

Popularne marki

Yato, Brak, Bosch, Makita, Stanley, Milwaukee, Jonnesway, Vorel, Awtools, Artpol, Dewalt, Beta, Klingspor, Fiskars, Prosperplast, Cellfast, Jobi, Cmt, Toya s.a.

Rekomendcja klientów

Monitorowana jakość obsługi

  • opinie pozytywne: 0
  • opinie neutralne: 0
  • opinie negatywne: 0
Podsumowanie

super-filtry.pl > Oferowane produkty > NARZĘDZIA PNEUMATYCZNE-Uzdatnianie powietrza > Naolejacze > ASTA MINI OLEJARKA 1/4" CG-2

ASTA

Opis

CG-2 Mini olejarka 1/4 to urządzenie wprowadzające do sprężonego powietrza w instalacji pneumatycznej czynnik smarujący – olej (w ilości dozowanej) w postaci tzw. mgły olejowej. Na skutek działania smarownicy zostaje zmniejszona siła tarcia w urządzeniach i narzędziach pneumatycznych, co wspomaga przepływ sprężonego powietrza. Zalety: - zbiorniki w obudowie metalowej, odporne na uszkodzenia - smarowanie adekwatne do przepływu - smarownice typu mgłowego - dobre charakterystyki regulacji i przepływu - możliwość bezpośredniej instalacji na ścianie

Dane techniczne

EAN5901832952329

Sposoby płatności

  • Płatność przy odbiorze
  • Przelew bankowy
  • Sprzedaż ratalna

Dostawa towaru

  • Wskaźnik dostępności towaru
  • Śledzenie stanu zamówienia
  • Poczta Polska
  • Przesyłka kurierska
Zobacz wszystkie opinie klientów

ASTA MINI OLEJARKA 1/4" CG-2

Powiększ zdjęcie

Cena: 27,00 zł

wysyłka b/d

Sprzedawca

Phu Kemot Urzyński Ireneusz
Kamienna 62
46-100 Namysłów

Kontakt

Infolinia: 601802216

Tel.: 601802216

Adres www

data aktualizacji oferty: 06.03.2021 | zgłoś błąd

Dla sprzedawców

copyright © 2005-2021 Sklepy24.pl  |  made by Internet Software House DOTCOM RIVER