Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dobre patelnie, które się nie przypalają?
Forum użytkowników serwisu Sklepy24.pl > Forum konsumentów > Zakupy w sklepach online
kajuszek
Możecie polecić jakieś dobre patelnie, które się nie przypalają?
Jakie firmy są najlepsze z tych niezbyt drogich?
eporio
tylko ceramiczna lpiej doplacić smile.gif
megara
Jeżeli chodzi o firmę to dobrą ofertę ma Tefal moim zdaniem.
walterannika
Jeśli kupimy coś w miarę dobrego z teflonem to problemu raczej nie będzie smile.gif. Tefal również polecam ale nie polecam tez przepłacać i fundować sobie nie wiadomo jak drogie sprzętu.
Agnes76
patelnie teflonowe, tylko podobno nie można ich zmywać w zmywarce?
Klinowy806
Ogółem powinno się podwójnie na nie uważać bo można teflon zedrzeć i wtedy tracą całą swoją wyjątkowość niestety :/.
Rijaq
Ja kupuję zawsze patelnie tefal ale trzeba koniecznie sprawdzić czy były wyprodukowane w e Francji.
szrudka
JA polecam te z Tefala - moim zdaniem jedne z najlepszych!
Techniczny
Zdecydowanie polecam te ceramiczne wink.gif
fajnystefek
O dokładnie! Ostatnio prym wiodą patelnie ceramiczne, sam mam i baardzo polecam. Świetnie się smaży nawet bez tłuszczu, nic nie przywiera i łatwo się myje tongue.gif Najlepszy zakup po prostu, nie tani ale wart swojej ceny.
Lopren
Ja smażę tylko na woku, to jest najzdrowsze.
amenito
Może tefal? Ceramiczną bardzo trudno doczyścić.
Weronika399
Zbierz wszystkie cechy w kupę i zadecyduj co leży najbliżej Twoim oczekiwaniom smile.gif. Bo tak ciężko z czapy coś doradzić w takiej kwestii. A żeby potem nie żałować złego wyboru.
Noowicki
ja mam teffala i pomimo 2 lat wyglada jak nowa.
Wzdluzny14
Popytaj może wśród znajomych, często się ktoś trafi z jakąś wiedzą na taki temat. A to na pewno lepsze źródło wiedzy niż forum smile.gif. I wtedy masz pewność że nie ma tam nawet śladu żadnego zakłamanego marketingu - jak to często bywa na stronach internetowych czy innych portalach z odnośnikami do sklepów.
Daaniel
osobiście preferuje patelnie ceramiczne, bardzo dobrze się sprawdzają.
Uderzeniowy91
Radzę poszukać jakieś fajnej wyszukiwarki która automatycznie przeszuka wszystko według paru czynników, lokalizacji, ceny czy jakości - a do tego dojdą jeszcze opinie. Chyba lepiej tak niż męczyć się samemu albo zaprzęgać w to innych.
Krzysioo
patelnia ceramiczna to zdecydowanie najlepszy wybór.
Natallia
słyszałem, że patelnie granitowe dają radę, ale nie wiem ile w tym prawdy.
Wieslawa153
Pomyśl co Ci się może najbardziej przydać i przeanalizuj wszystkie za i przeciw. Dodatkowo warto się wspomóc do tego opinią tych już zdecydowanych - ale w dalszym ciągu głównie sam musisz coś wybrać.
Elwirka1
Tak podobno ceramiczne są dobrej jakości
karolinka777
Polecam firmę Tefal, ja swoje patelnie kupiłam chyba w Media Markt. I sobie bardzo chwalę, mają dobre powłoki nieprzywierające więc można nawet bez tłuszczu coś smażyć smile.gif
iciarko
Według mnie najlepszym wyborem są patelnie ceramiczne. Nic nie przywiera, a nie niszczą się tak szybko jak teflonowe smile.gif
Amaadeoo
moim zdnaniem najlepsze są patelnie tefal.
Kamosso
No tam wyżej piszą o ceramicznych - sam mam jedną i sprawdza się naprawdę ekstra, moim zdaniem warta zainwestowania smile.gif
Wyrownawczy783
Jak kupimy dobry teflon to problem znika całkowicie i nigdy nie wraca tongue.gif.
Laczliwy312
Nie mam pojęcia jak obecnie się podejmuje tego typu decyzje ale raczej najlepiej jednak poszperać na jakiś konkretnych stronach tego typu. Wtedy jest pewność że dobrze wybierzemy ^^.
Aldoory
To prawda, wystarczy troszkę poszukać. Myśle, że się znajdzie coś odpowiedniego.
Fanttaks
No wiadomo, ale po co tracić czas na szukanie, skoro można zasięgnąć opinii kogoś, kto się na tym zna smile.gif?
manic
patelnie które się nie przypalają to tylko teflonowe, należy trochę zainwestować, żeby potem nie wymieniać po dwóch miesiącach na nową
kaska334
dokładnie lepiej dołożyć trochę i mieć solidną bo inaczej to trzeba wymieniać co 2 miesiące
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.