Sklep ematador.pl

Kontakt

tel. 500246349
Braniewo

Popularne produkty

Elektronika i komputery, AGD, Biuro, RTV, Motoryzacja, Drony i Optyka, Oświetlenie, Komponenty elektroniczne, Minikomputery, Gaming, TEMP

Popularne marki

Esperanza, Gembird, Hp, Qoltec, Dell, Logilink, Delock, Hewlett packard enterprise, Lenovo, Trust, Maclean, Samsung, 4world, Asus, Canon, Tb print, Thermaltake

Rekomendcja klientów

Monitorowana jakość obsługi

  • opinie pozytywne: 1
  • opinie neutralne: 0
  • opinie negatywne: 0
Podsumowanie

ematador.pl > Oferowane produkty

Intellinet Karta sieciowa 10/100/1000 RJ45 Gigabit na PCI - 2863104255

Intellinet Karta sieciowa 10/100/1000 RJ45 Gigabit na PCI, Intellinet

Karta sieciowa 10/100/1000 RJ45 Gigabit na PCI - Obsługa prędkości Gigabit z wykorzystaniem standardowego okablowania - Nie wymaga...

54,50 zł

Intellinet Access Point Dwuzakresowy Gigabit PoE AC1750 - 2863104250

Intellinet Access Point Dwuzakresowy Gigabit PoE AC1750, Intellinet

Access Point Dwuzakresowy Gigabit PoE AC1750 - Punkt dostępowy oraz WDS do zastosowania wewnętrznego o dużej mocy i wydajności - Najnowsza...

1062,50 zł

Intellinet Switch Gigabit 5x10/100/1000 RJ45 PoE+ 1XPD 4xPSE 68W - 2858608018

Intellinet Switch Gigabit 5x10/100/1000 RJ45 PoE+ 1XPD 4xPSE 68W, Intellinet

- Może być zasilony z zasilacza PoE lub przełącznika PoE i zapewnia zasilanie do 4 urządzeń sieciowych PoE - Zapewnia oszczędność czasu...

367,50 zł

Intellinet Rozdzielacz RJ45x2 ekranowany - 2858607935

Intellinet Rozdzielacz RJ45x2 ekranowany, Intellinet

Rozdzielacz RJ45x2 ekranowany - Pozwala na udostępnienie dwóch portów RJ-45 za pomocą jednego kabla Cat5 - Pozwala na przesłanie dwóch...

24,50 zł

Intellinet Rozdzielacz 2/1 RJ11 ADSL - 2858607934

Intellinet Rozdzielacz 2/1 RJ11 ADSL, Intellinet

Rozdzielacz 2/1 RJ11 ADSL - Rozdziela sygnał linii ADSL na połączenie internetowe wysokiej prędkości oraz sygnał telefoniczny - Ochrona...

11,50 zł

Intellinet Gniazdo natynkowe Cat.5 e 2xRJ45 UTP, biale - 2858607932

Intellinet Gniazdo natynkowe Cat.5 e 2xRJ45 UTP, biale, Intellinet

Gniazdo natynkowe Cat.5 e 2xRJ45 UTP, biale - Dwa sieciowe porty połączeniowe - Wbudowany moduł portów RJ-45 wyprowadzony pod kątem 45° -...

28,50 zł

Intellinet Łącznik blokowy Cat.5e do kabla UTP - 2858607930

Intellinet Łącznik blokowy Cat.5e do kabla UTP, Intellinet

Łącznik blokowy Cat.5e do kabla UTP - Do zarabiania narzędziem uderzeniowym - Do zastosowania z nieekranowaną skrętką (UTP) Cat5e -...

13,50 zł

Intellinet Adapter/łącznik RJ45 8/8, 10szt - 2858607929

Intellinet Adapter/łącznik RJ45 8/8, 10szt, Intellinet

Adapter/łącznik RJ45 8/8, 10szt

24,50 zł

Intellinet Wtyk RJ45 8P/8C UTP Cat.5e/linka 100szt - 2858607928

Intellinet Wtyk RJ45 8P/8C UTP Cat.5e/linka 100szt, Intellinet

Wtyk RJ45 8P/8C UTP Cat.5e/linka 100szt - Cat5e - Piny pokrywane 3

57,50 zł

Intellinet Tester okablowania RJ11 /RJ45 - 2858607923

Intellinet Tester okablowania RJ11 /RJ45, Intellinet

Tester dla kabli RJ-11 oraz RJ-45 - Do kabli typu UTP/STP/FTP - Diody LED sygnalizujące połączenie oraz wszelkie błędy - Do okablowania LAN...

41,50 zł

Intellinet Zaciskarka uniwersalna do RJ45/12/11 - 2858607920

Intellinet Zaciskarka uniwersalna do RJ45/12/11, Intellinet

Profesjonalne narzędzie typu wszystko w jednym do cięcia oraz zaciskania wtyków - Do zastosowania z wtykami modularnymi RJ45, RJ12 oraz...

64,50 zł

Intellinet Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC - 2858607918

Intellinet Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC, Intellinet

Akcesoria w zestawie - Instrukcja - Zasilacz Pozostałe parametry Standardy: IEEE 802.3 (Twisted Pair Ethernet) IEEE 802.3ab (Twisted Pair...

293,50 zł

Intellinet Media Konwerter 1000BAS E-T RJ45/1000BASE-SX MM SC - 2858607916

Intellinet Media Konwerter 1000BAS E-T RJ45/1000BASE-SX MM SC, Intellinet

- Transfer danych: 1000 Mb/s - Jeden port RJ45 1000Base-T, maksymalny dystans 100 m (okablowanie Cat5e lub lepsze) - Port RJ45 z obsługą...

421,50 zł

Intellinet Media Konwerter 1000BAS E-T RJ45/1000BASE-SX SM SC - 2858607917

Intellinet Media Konwerter 1000BAS E-T RJ45/1000BASE-SX SM SC, Intellinet

- Port optyczny SC jednomodowy do podłączenia na odległość do 20 km - Szybkość transmisji danych: 10/100/1000 Mb/s - Port RJ45 Gigabit...

509,50 zł

Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AF 2 - 2858607938

Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AF 2, Intellinet

- Umożliwia zasilanie poprzez kabel sieciowy skrętkę jednego urządzenia sieciowego PoE zgodnego z IEEE 802.3af - Idealny do zastosowań w...

131,50 zł

Intellinet Moduł Mini GBIC SFP LC Single Mode 20km - 2858607942

Intellinet Moduł Mini GBIC SFP LC Single Mode 20km, Intellinet

- Transfer danych: 1000 Mb/s; - Jeden port 1000Base-LX jednomodowy optyczny LC; - Działa na odległość: do 20 km (okablowanie 9/125...

165,50 zł

Intellinet Wtyk modularny RJ45 8P8C cat.6 na linkę 100szt. - 2859895801

Intellinet Wtyk modularny RJ45 8P8C cat.6 na linkę 100szt., Intellinet

Wtyk modularny RJ45 UTP 8P8C cat.5e na drut 100szt. - Wtyk modularny RJ45 Cat6 - Piny pokrywane 15 złoceniem - 2-ząbkowe piny gwarantujące...

99,50 zł

Intellinet Adapter zasilacz Ultra PoE+ IEEE 802.3bt 60W 1 port RJ45 gigabit - 2863868692

Intellinet Adapter zasilacz Ultra PoE+ IEEE 802.3bt 60W 1 port RJ45 gigabit, Intellinet

Adapter zasilacz Ultra PoE+ IEEE 802.3bt 60W 1 port RJ45 gigabit - Zapewnia oszczędność czasu oraz pieniędzy dzięki wykorzystaniu...

272,50 zł

Intellinet Moduł Keystone Cat6 UTP RJ45 zaciskany niebieski - 2863868682

Intellinet Moduł Keystone Cat6 UTP RJ45 zaciskany niebieski, Intellinet

Moduł Keystone Cat6, UTP RJ45 zaciskany niebieski - Łatwe zarabianie kabla - Do zastosowania z nieekranowaną skrętką (UTP) Cat6 -...

8,50 zł

Intellinet Moduł Keystone Cat6 UTP RJ45 zaciskany zielony - 2863868680

Intellinet Moduł Keystone Cat6 UTP RJ45 zaciskany zielony, Intellinet

Moduł Keystone Cat6, UTP RJ45 zaciskany zielony - Łatwe zarabianie kabla - Do zastosowania z nieekranowaną skrętką (UTP) Cat6 - Zarabianie...

8,50 zł

Intellinet Moduł Keystone Cat6 UTP RJ45 zaciskany czarny - 2863868681

Intellinet Moduł Keystone Cat6 UTP RJ45 zaciskany czarny, Intellinet

Moduł Keystone Cat6, UTP RJ45 zaciskany czarny - Łatwe zarabianie kabla - Do zastosowania z nieekranowaną skrętką (UTP) Cat6 - Zarabianie...

8,50 zł

Intellinet Media konwerter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm - 2863868674

Intellinet Media konwerter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm, Intellinet

Media konwerter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm - Transfer danych: 1000 Mb/s - Maksymalny dystans po światłowodzie: do 10...

456,50 zł

Intellinet Fast Ethernet switch 8x 10/100 Mbps RJ45 metal desktop - 2863868675

Intellinet Fast Ethernet switch 8x 10/100 Mbps RJ45 metal desktop, Intellinet

Fast Ethernet switch 8x 10/100 Mbps RJ45 metal desktop - Porty LAN: 8 x 10/100 Mb/s - Automatyczne wykrywanie optymalnej prędkości sieci...

94,50 zł

Intellinet Moduł Keystone Cat.5e, UTP, biały - 2863868678

Intellinet Moduł Keystone Cat.5e, UTP, biały, Intellinet

Moduł Keystone Cat.5e, UTP, biały - Łatwe zarabianie kabla - Do zastosowania z nieekranowaną skrętką (UTP) Cat5e - Zarabianie kabla...

6,50 zł

Intellinet Moduł Keystone Cat6 UTP RJ45 zaciskany czerwony - 2863868679

Intellinet Moduł Keystone Cat6 UTP RJ45 zaciskany czerwony, Intellinet

Moduł Keystone Cat6, UTP RJ45 zaciskany czerwony - Łatwe zarabianie kabla - Do zastosowania z nieekranowaną skrętką (UTP) Cat6 - Zarabianie...

8,50 zł

Intellinet Wireless access point sufitowy 300N 2T2R MIMO 300Mb/s 2,4GHz PoE - 2863868671

Intellinet Wireless access point sufitowy 300N 2T2R MIMO 300Mb/s 2,4GHz PoE, Intellinet

Wireless access point sufitowy 300N 2T2R MIMO 300Mb/s 2,4GHz PoE - Transfer sieci bezprzewodowej do 300 Mb/s - Wygląd czujnika dymu -...

245,50 zł

Intellinet Media Konwerter 100/1000Base-T RJ45/1000Base-SX SM SC WDM - 2862579983

Intellinet Media Konwerter 100/1000Base-T RJ45/1000Base-SX SM SC WDM, Intellinet

Media Konwerter 100/1000Base-T RJ45/1000Base-SX SM SC WDM - Jednomodowy port optyczny SC z obsługą podwójnej długości fal umożliwia...

465,50 zł

Usuń filtr marki: Intellinet  

4world Adata Amica Apc Apple Art Asus At&t cabling Bosch Canon Corsair Dell Delock Digitus Eaton Elmak Esperanza Fujitsu Gembird Global technology Goodram Hewlett packard enterprise Hp Hp inc. Inne Intel Kingston Lanberg Lenovo Logilink Maclean Modecom Natec Nillkin Owc Philips Qnap Qoltec Samsung Sencor Sony Sophos Tb print Teka Thermaltake Tp-link Tracer Trust Whitenergy Zyxel

zobacz więcej marek

data aktualizacji oferty: 18.10.2018 | zgłoś błąd

Dla sprzedawców

copyright © 2005-2018 Sklepy24.pl  |  made by Internet Software House DOTCOM RIVER