Sklep ematador.pl

Kontakt

tel. 500246349
Braniewo

Popularne produkty

Elektronika i komputery, AGD, Biuro, RTV, Motoryzacja, Drony i Optyka, Oświetlenie, Komponenty elektroniczne, Minikomputery, Gaming, TEMP

Popularne marki

Esperanza, Gembird, Hp, Qoltec, Dell, Logilink, Delock, Hewlett packard enterprise, Lenovo, Trust, Maclean, 4world, Samsung, Asus, Canon, Tb print, Thermaltake

Rekomendcja klientów

Monitorowana jakość obsługi

  • opinie pozytywne: 1
  • opinie neutralne: 0
  • opinie negatywne: 0
Podsumowanie

ematador.pl > Oferowane produkty

Intellinet Switch Gigabit 5x10/100/1000 RJ45 PoE+ 1XPD 4xPSE 68W - 2858608018

Intellinet Switch Gigabit 5x10/100/1000 RJ45 PoE+ 1XPD 4xPSE 68W, Intellinet

- Może być zasilony z zasilacza PoE lub przełącznika PoE i zapewnia zasilanie do 4 urządzeń sieciowych PoE - Zapewnia oszczędność czasu...

367,50 zł

Intellinet Rozdzielacz RJ45x2 ekranowany - 2858607935

Intellinet Rozdzielacz RJ45x2 ekranowany, Intellinet

Rozdzielacz RJ45x2 ekranowany - Pozwala na udostępnienie dwóch portów RJ-45 za pomocą jednego kabla Cat5 - Pozwala na przesłanie dwóch...

24,50 zł

Intellinet Adapter/łącznik RJ45 8/8, 10szt - 2858607929

Intellinet Adapter/łącznik RJ45 8/8, 10szt, Intellinet

Adapter/łącznik RJ45 8/8, 10szt

24,50 zł

Intellinet Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC - 2858607918

Intellinet Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC, Intellinet

Akcesoria w zestawie - Instrukcja - Zasilacz Pozostałe parametry Standardy: IEEE 802.3 (Twisted Pair Ethernet) IEEE 802.3ab (Twisted Pair...

293,50 zł

Intellinet Moduł Mini GBIC SFP LC Single Mode 20km - 2858607942

Intellinet Moduł Mini GBIC SFP LC Single Mode 20km, Intellinet

- Transfer danych: 1000 Mb/s; - Jeden port 1000Base-LX jednomodowy optyczny LC; - Działa na odległość: do 20 km (okablowanie 9/125...

165,50 zł

Intellinet Moduł Keystone Cat6 UTP RJ45 zaciskany zielony - 2863868680

Intellinet Moduł Keystone Cat6 UTP RJ45 zaciskany zielony, Intellinet

Moduł Keystone Cat6, UTP RJ45 zaciskany zielony - Łatwe zarabianie kabla - Do zastosowania z nieekranowaną skrętką (UTP) Cat6 - Zarabianie...

8,50 zł

Intellinet Moduł Keystone Cat6 UTP RJ45 zaciskany czarny - 2863868681

Intellinet Moduł Keystone Cat6 UTP RJ45 zaciskany czarny, Intellinet

Moduł Keystone Cat6, UTP RJ45 zaciskany czarny - Łatwe zarabianie kabla - Do zastosowania z nieekranowaną skrętką (UTP) Cat6 - Zarabianie...

8,50 zł

Intellinet Fast Ethernet switch 8x 10/100 Mbps RJ45 metal desktop - 2863868675

Intellinet Fast Ethernet switch 8x 10/100 Mbps RJ45 metal desktop, Intellinet

Fast Ethernet switch 8x 10/100 Mbps RJ45 metal desktop - Porty LAN: 8 x 10/100 Mb/s - Automatyczne wykrywanie optymalnej prędkości sieci...

94,50 zł

Intellinet Moduł Keystone Cat6 UTP RJ45 zaciskany czerwony - 2863868679

Intellinet Moduł Keystone Cat6 UTP RJ45 zaciskany czerwony, Intellinet

Moduł Keystone Cat6, UTP RJ45 zaciskany czerwony - Łatwe zarabianie kabla - Do zastosowania z nieekranowaną skrętką (UTP) Cat6 - Zarabianie...

8,50 zł

Intellinet Wireless access point sufitowy 300N 2T2R MIMO 300Mb/s 2,4GHz PoE - 2863868671

Intellinet Wireless access point sufitowy 300N 2T2R MIMO 300Mb/s 2,4GHz PoE, Intellinet

Wireless access point sufitowy 300N 2T2R MIMO 300Mb/s 2,4GHz PoE - Transfer sieci bezprzewodowej do 300 Mb/s - Wygląd czujnika dymu -...

245,50 zł

Intellinet Patch Panel 16 portów otwarty do modułów Keystone - 2862579992

Intellinet Patch Panel 16 portów otwarty do modułów Keystone, Intellinet

Patch Panel 16 portów otwarty do modułów Keystone

18,50 zł

Intellinet Patch Panel 24 porty otwarty z tacką do modułów Keystone - 2862579993

Intellinet Patch Panel 24 porty otwarty z tacką do modułów Keystone, Intellinet

Patch Panel 24 porty otwarty z tacką do modułów Keystone

50,50 zł

Intellinet Zasilacz PoE / Patch panel 12-portowy, 19 cali - 2858607941

Intellinet Zasilacz PoE / Patch panel 12-portowy, 19 cali, Intellinet

- Zasilanie poprzez Ethernet na 12 portach - Wysokość 1U - Mocowanie rackowe 19" - Prosta instalacja - Rozwiązanie obniżające koszty oraz...

738,50 zł

Intellinet Łącznik blokowy Cat.5e do kabla FTP - 2858607931

Intellinet Łącznik blokowy Cat.5e do kabla FTP, Intellinet

Łącznik blokowy Cat.5e do kabla FTP - Łączy dwa ekranowane kable Cat5e - Do zarabiania narzędziem uderzeniowym - Do zastosowania z...

21,50 zł

Intellinet Gniazdo natynkowe Cat.6 2xRJ45 UTP, biale - 2858607933

Intellinet Gniazdo natynkowe Cat.6 2xRJ45 UTP, biale, Intellinet

Gniazdo natynkowe Cat.6 2xRJ45 UTP, białe - Dwa sieciowe porty połączeniowe - Wbudowany moduł portów RJ-45 wyprowadzony pod kątem 45° - Do...

32,50 zł

Intellinet Antena dookólna wewnętrzna 5dBi RP-SMA żeńskie magnes - 2863868670

Intellinet Antena dookólna wewnętrzna 5dBi RP-SMA żeńskie magnes, Intellinet

Antena dookólna wewnętrzna 5dBi RP-SMA żeńskie magnes - Antena o zysku 5 dBi - Idealna do zwiększenia zasięgu oraz przepustowości urządzeń...

61,50 zł

Intellinet Moduł Keystone Cat6 UTP RJ45 zaciskany pomarańczowy - 2863868683

Intellinet Moduł Keystone Cat6 UTP RJ45 zaciskany pomarańczowy, Intellinet

Moduł Keystone Cat6, UTP RJ45 zaciskany pomarańczowy - Łatwe zarabianie kabla - Do zastosowania z nieekranowaną skrętką (UTP) Cat6 -...

8,50 zł

Intellinet Switch Ethernet 8x10/100 Mb/s RJ45 PoE/PoE+ Desktopendspan - 2858608017

Intellinet Switch Ethernet 8x10/100 Mb/s RJ45 PoE/PoE+ Desktopendspan, Intellinet

- Umożliwia zasilanie oraz transmisję danych do ośmiu urządzeń sieciowych PoE/PoE+ - Zapewnia oszczędność czasu oraz pieniędzy dzięki...

551,50 zł

Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AT / AF GIGA - 2858607939

Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AT / AF GIGA, Intellinet

- Umożliwia zasilanie poprzez sieć urządzenia POE Gigabit; - Moc wyjściowa do 30 W; - Współpraca z urządzeniami zgodnymi ze standardem IEEE...

232,50 zł

Intellinet Narzędzie uderzeniowe LSA+KRONE - 2858607921

Intellinet Narzędzie uderzeniowe LSA+KRONE, Intellinet

Narzędzie uderzeniowe LSA+KRONE - Do instalacji okablowania sieciowego w standardzie LSA+ - Metalowy - W zestawie futerał ochronny

21,50 zł

Intellinet Tester okablowania 5-W-1 RJ11/RJ45/USB/1394/BNC - 2858607927

Intellinet Tester okablowania 5-W-1 RJ11/RJ45/USB/1394/BNC, Intellinet

Tester okablowania 5-W-1 RJ11/RJ45/USB/1394/BNC Tester Okablowania 5-w-1 Intellinet Network Spolutions to niedrogie i uniwersalne narzędzie...

187,50 zł

Intellinet Moduł Keystone Cat5e, UTP RJ45 zaciskany zielony - 2863868684

Intellinet Moduł Keystone Cat5e, UTP RJ45 zaciskany zielony, Intellinet

Moduł Keystone Cat5e, UTP RJ45 zaciskany zielony - Łatwe zarabianie kabla - Do zastosowania z nieekranowaną skrętką (UTP) Cat5e -...

6,50 zł

Intellinet Wtyk modularny RJ45 UTP samozaciskowy - 2859895800

Intellinet Wtyk modularny RJ45 UTP samozaciskowy, Intellinet

Wtyk modularny RJ45 UTP samozaciskowy - Samozaciskowy wtyk modularny RJ45 - Umożliwia zaciśnięcie przewodu bez użycia narzędzi -...

14,50 zł

Intellinet Zestaw narzędziowy NET instalatora - 2858607922

Intellinet Zestaw narzędziowy NET instalatora, Intellinet

Zestaw Narzędziowy Instalatora Sieci 4-Częściowy - Wieloczęściowy zestaw narzędziowy instalatora - Zaciskarka wtyków modularnych 8P8C -...

114,50 zł

Intellinet Wtyk modularny RJ45 8P8C cat.5e na linkę 10szt. - 2859895802

Intellinet Wtyk modularny RJ45 8P8C cat.5e na linkę 10szt., Intellinet

Wtyk modularny RJ45 8P8C cat.5e na linkę 10szt. - Wtyk modularny RJ45 Cat5e - 2-ząbkowe piny na linkę - Profil odpowiedni dla okrągłych...

5,50 zł

Intellinet Przełącznik KVM 8-portowy USB/PS2 z OSD, rackowy - 2858607946

Intellinet Przełącznik KVM 8-portowy USB/PS2 z OSD, rackowy, Intellinet

Obsługa interfejsu USB oraz PS/2, zarówno dla portów konsoli, jak i portów podłączenia komputerów Pozostałe parametry - Obsługa standardu...

1271,50 zł

Intellinet Tester okablowania z sondą i generatorem - 2858607925

Intellinet Tester okablowania z sondą i generatorem, Intellinet

Tester okablowania z sondą i generatorem - Do testowania sieci transmisyjnych, telekomunikacyjnych, zabezpieczających, wideo oraz audio -...

617,50 zł

Usuń filtr marki: Intellinet  

4world Adata Amica Apc Apple Art Asus Bosch Canon Corsair Dell Delock Digitus Eaton Elmak Esperanza Fujitsu Gembird Global technology Goodram Hewlett packard enterprise Hp Hp inc. Inne Intel Kingston Lanberg Lenovo Logilink Maclean Modecom Natec Nillkin Owc Philips Powerwalker Qnap Qoltec Samsung Sencor Sony Sophos Tb print Teka Thermaltake Tp-link Tracer Trust Whitenergy Zyxel

zobacz więcej marek

data aktualizacji oferty: 13.12.2018 | zgłoś błąd

Dla sprzedawców

copyright © 2005-2018 Sklepy24.pl  |  made by Internet Software House DOTCOM RIVER